LFF II lyga: viršūnėje – trivaldystė, laukia B diviziono startas © lff.lt

Po savaitės pertraukos į stadionus sugrįžusios LFF II lygos komandos sužaidė dar aštuonerias rungtynes, kuriose penkios komandos iškovojo antras pergales, o penkios – patyrė antrus pralaimėjimus. Dvejos rungtynės baigėsi taikiai ir tai buvo pirmi du atvejai šiame sezone, kai nugalėtojas nepaaiškėjo.

Dešimtukininkai

Nors sužaisti tik du turai, tačiau pirmąsias išvadas dėl favoritų galima daryti jau dabar. Trims komandoms – „TransINVEST“ B, „Žalgiriui“ B ir „Jonavai“ – užteko vos 180-ies minučių, kad jos į varžovų vartus įmuštų bent dešimt įvarčių. Nieko keisto, kad visos trys šios ekipos ir užima pozicijas turnyro lentelės viršuje.

„TransINVEST“ B antruoju grobiu tapo „Širvėnos“ klubas. Puikiai žinomais Lietuvos futbole vardais pasipildęs Biržų klubas nė iš tolo neprilygo Vilniaus rajono atstovams, kurie pasižymėjo šešiais tiksliais smūgiais. Dublį užfiksavo Robertas Ratkevičius.

Varžovus pirmajame ture nokautavę „Žalgirio“ B futbolininkai itin sėkmingai pradėjo ir antrojo turo dvikovą su „Neptūnu“ B. Šįsyk, sužaidus vos 20 minučių, Meinardas Mikulėnas savo sąskaitoje jau turėjo du įvarčius. Vis tik, tuo panašumai su pirmuoju turu ir baigėsi. Antrojo kėlinio viduryje Martynas Velyvis realizavo 11 metrų baudinį bei atstatė intrigą, bet taškų iškovoti nepavyko.

Tarp dešimtukininkų yra ir „Jonavos“ klubas, kuris savo penkis įvarčius į Telšių „Džiugo“ B vartus sumušė per 55 minutes. Tarp įvarčių autorių yra ir Marius Ganusauskas, kurio vienas tikslus smūgis leidžia jam išlaikyti rezultatyviausio lygos žaidėjo vardą.

Lygiosios

Penktadienį prasidėjusiame antrajame ture nei vieneriose iš dvejų rungtynių nugalėtojas nepaaiškėjo. Dėl pakilimo į aukštesnį divizioną kovojanti „Sūduva“ B 1:1 sužaidė su aukštų tikslų nekeliančia „Dainava“ B, o Klaipėdos FM ir Joniškio „Saned“ išsiskyrė be įvarčių.

Sūduviečiai po Justo Česnavičiaus realizuoto baudinio išsiveržė į priekį, tačiau vėliau leido varžovams išlyginti rezultatą ir iš Marijampolės išsivežti tašką.

Klaipėdoje pirmąsyk per šio sezono LFF II lygos rungtynes nebuvo įmuštas nė vienas įvartis ir tai turėtų džiuginti svečius iš Joniškio.

Nubaustieji

Dėl neįvykdytų licencijavimo reikalavimų iš Kybartų „Sveikatos“ ir Panevėžio rajono „Dembavos“ buvo atimti trys taškai. Kitaip tariant, šios abi ekipos pradėjo su minusu, o dabar abi jau žengia koja kojon.

Tiek „Sveikata“, tiek „Dembava“ savaitgalį iškovojo antrąsias sezono pergales ir jei ne tie atimti taškai – abu klubai rikiuotųsi lyderių grupėje.

Kybartiškiai 4:1 nugalėjo Kauno „Fortūną“, o „Dembava“ – 5:2 „Ukmergę“. Nepaisant užtikrintų galutinių baigčių, abiem nugalėtojams nebuvo taip lengva –„Sveikata“ tik 75 minutę susikūrė dviejų įvarčių persvarą, o „Dembava“ pirmąjį kėlinį laimėjo 3:2.

„Jonava“ – Telšių „Džiugas B“ 5:1;

Vilniaus „Žalgiris B“ – Klaipėdos „Neptūnas B“ 3:1.

B divizionas

Šį savaitgalį startuos tik prieš šį sezoną sukurto LFF II lygos B diviziono kovos. Šiame divizione varžysis 7 komandos, iš kurių dvi kitame sezone iškovos teisę žaisti II lygos pagrindiniame divizione. Tuo pačiu principu, iš A diviziono į B taip pat iškris dvi komandos.

Dalyvių sąrašas: „Hegelmann“ C, „Be1“ B, „Nemunas“ (Prienai), „Sirijus“ (Klaipėda), „Utenis“ Utena, „Garliava“ B ir „Tauras“ B.

Čempionatas vyks trijų ratų sistema, kiekviena iš ekipų sužais po 18 rungtynių. Pirmajame ture susikaus: „Hegelmann“ C – „Utenis“ (gegužės 3 d. 20:00 val.), „Garliava“ B – „Sirijus“ (gegužės 4 d. 14:00 val.), „Tauras“ B – „Be 1“ B (gegužės 5 d. 15:00 val.).

Artimiausias turas

Grįžtant prie pagrindinio diviziono kovų, tai trečiojo turo kovos išsimėtys per aštuonias dienas. Šį savaitgalį Ukmergėje trečiosios pergalės sieks „Sveikata“, o Alytuje „Dainava“ B priims „Šilutę“.

Dar po savaitės laukia viena įdomesnių šios sezono dalies dvikovų, kurioje susikaus po dvi pergales iškovojusios „Dembavos“ ir „TransINVEST“ B komandos.