E. ten Hagas: „Galime laimėti prieš bet ką“ © zumapress nuotr.

„Manchester United“ sekmadienį išgyveno neįtikėtiną dramą FA taurės ketvirtfinalyje, kuriame po pratęsimo rezultatu 4:3 eliminavo „Liverpool“ ekipą.

Po mačo „Man Utd“ strategas Erikas ten Hagas teigė, kad ši pergalė parodo, kad jo komanda gali nugalėti bet ką.

„Tai gali būti momentas, kuris dar labiau padidins mūsų pasitikėjimą savo jėgomis ir suvokimą, kad galime pasiekti įspūdingų dalykų. Jei galime tokiu būdu nugalėti „Liverpool“, mes galime laimėti prieš bet ką.

Ši komanda vis dar turi daug erdvės augimui ir tai yra labai geras ženklas.

Pirmosios 35 minutės apskritai buvo geriausios šį sezoną. Parodėme, kad esame vieningi.

Vis tik prieš tokią komandą kaip „Liverpool“ menkiausios klaidos yra nedovanotinos ir už tai buvome nubausti.

Po pertraukos turėjome prisitaikyti prie pasikeitusio varžovų žaidimo. Turėjome rizikuoti, bet mano žaidėjai atidavė viską ir tai davė vaisių.

Tikėjome, kad galime laimėti ir tai padarėme“, – bendraudamas su ITV kalbėjo E. ten Hagas.