Visos rungtynės
Jūsų mėgstamiausia Anglijos komanda:
  • "Chelsea"
  • "Liverpool"
  • "Man City"
  • "Man Utd"
  • "Arsenal"
  • Kita

Visos apklausos

Premier League IVA

Blogo reitingas: 0 / Prenumeratoriai: 0

Faktai, statistikos, perėjimai, analizės ir diskusijos.


Pagal skaičius. Gylfi Sigurdsson - velsų komandos kūrėjas

2017-05-26 22:55:03

Retas futbolo pasaulyje įsikūręs žmogus gali nežinoti apie 23 numerio marškinėlius dėvintį "Swansea city" klubo žaidėją - Gylfi Sigurdsson.

Šis Islandijos nacionalinės futbolo rinktinės atstovas tuo metu žaidęs už "TSG 1899 Hoffenheim" buvo įvardijamas kaip didelį potencialą turintis žaidėjas.

Tačiau karjera pakrypo taip, kad nuo 2014 metų liepos 23-ios dienos persikėlė į Svonsio "Swansea city" klubą iš Londono "Spurs".

Islandas buvo ir seniau žaidęs Velso klube, tačiau tik nuomos pagrindais. Gylfi per visą savo karjerą Svonsyje tapo rezultatyviausias žaidėjas klube su 34 įvarčiais ("Premier" lygoje) per 182 varžybas.

Per tuos tris sezonus(nuo pilno persikėlimo) Anglijos čempionate už "Swansea city" islandas įmušė 27 įvarčius ir atliko 26 rezultatyvius perdavimus. Taigi šiame bloge pažiūrėsime kokią įtaką šį sezoną pagal skaičius Gylfi žaidimas padarė Velso klubui.

Šį sezoną "Swansea city" sužaidė savo prasčiausią sezoną "Premier" lygoje per tą laiką, kuriame dalyvauja. Šie užimė 15 vietą surinkę 41 tašką. Įmušė 45 įvarčius ir praleido net 70. Komandoje pagal įvarčius rezultatyviausias buvo ispanas Fernando Llorente įmušęs 15 įvarčių ir atlikęs 1 rez.perdavimą. 

Dabar prieikime prie Gylfi statistikos. Įdomu tai, kad šis sužaidė visas 38 lygos varžybas ir 37 kartus pradėjo nuo pradžių. Iš visų "Premier" lygos saugų sužaidė daugiausiai minučių(3327min) ir 9-tas iš visų žaidėjų. Islando pagrindinės pozicijos šį sezoną buvo dvi, puolantis vidurio saugas (AMC), kurioje žaidė 8 varžybas ir kairiuoju saugu (LM/LW) 30 varžybų. Per visas varžybas sezone islandas įmušė 9 įvarčius(trūko 1 įvarčio iki top 20 lygoje) ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų (trečias lygoje). Sudėjus ivarčius ir rez.perdavimus iš viso islandas sukūrė 22 įvarčius ir tai yra 48.88% visų komandos įvarčių lygoje (15% daugiau nei 15/16 sezoną!).

Įmušė 2 baudinius, 3 vienuoliktos metrų baudinius, padarė 304(29% taiklumas) skersus perdavimus (angl. crosses) ir tai yra daugiausiai skersų perdavimų lygoje. Dar vienas įdomus faktas, kad islandas yra trečias žaidėjas "Premier" lygoje pagal visų laikų įmuštis baudinius (7 įvarčiai), tiek pat turi Steven Gerrard(504 varžybos), Wayne Rooney(460 varžybų) ir Morten Gamst Pedersen(260 varžybų).

Žiūrint į visą šią statistiką matome, jog per tą laika Gylfi Sigurdsson "Swansea city" klubui vis labiau tampa pagrindinis įvarčių kurėjas. Be jo standartinių situacijų išpildimo, sėkmingų kampinių ir baudinių klubas tikriausiai būtų žemiau negu yra po šio sezono. Aišku kaip diena jog Svonsio klubui išlaikyti komandoje savo lyderį bus sunku, nes vis geriau žaidžiantis Gylfi traukia stipresnių klubų dėmesį. Šiuo metu jis yra Liverpulio "Everton" klubo akiratyje ir pagal naujausius pranešimus abu klubai jau susitarė dėl išpirkos sumos, tačiau dar nėra aišku dėl žaidėjo norimos didelės algos. Tačiau be abejonės jog šis žaidėjas gali parodyti geresnę formą ir visus nustebinti savo baudinių smūgiais.

2 0

Rūšiavimas: