Vartotojo valdymo pultas | Prisijungti

Muzika

Ar grojate muzikiniais instrumentais?

Taip
33
23%
Ne
99
68%
Mokausi groti
14
10%

Viso balsų : 146

Re: Muzika

Standartinė hippopotamus » 21 Bal 2017, 13:32

Iggy Popui šiandien stuktelėjo 70, kas galėtų pagalvot.

Paveikslėlis
Vartotojo avataras
hippopotamus
Legenda

Standartinė Tommy » 28 Bal 2017, 10:27

Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Tommy
Never let MU go

Standartinė yodawg » 11 Geg 2017, 19:47

Tuo tarpu The National paskelbia apie naują albumą ir pasaulinį turą. Šiek tiek naujo skambesio, bet vis tiek stipriai kvepia senais gerais Nationalais:
yodawg
Atsarginis žaidėjas

Standartinė hippopotamus » 17 Geg 2017, 17:46

Nežinau ar čia kas nors žiūri Jevroviziją, aš šį kartą nesidomėjau, nes gyvenimas neprivertė, tai tik dabar išgirdau belgę. Įstabaus grožio balsas, katram tik 17 metų.

Paveikslėlis
Vartotojo avataras
hippopotamus
Legenda

Standartinė Phect » 17 Geg 2017, 20:34

:up: daugiau nei akivaizdus bandymas imituoti Adele.

Kitose žiniose: labai labai gaila, bet Gorillaz naujas albumas toks šlamštas, kad dieve padėk :rolleyes:
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Phect
Kylanti žvaigždė

Standartinė yodawg » 17 Geg 2017, 20:39

Phect rašė::up: daugiau nei akivaizdus bandymas imituoti Adele.

Kitose žiniose: labai labai gaila, bet Gorillaz naujas albumas toks šlamštas, kad dieve padėk :rolleyes:

Nju yra pavienių klausomų gabalų, bet, kad did not live up to the hype, tai absoliučiai. Kitose žiniose: senas, nukvakęs, arogantiškas, susireikšminęs pirdžius Rogersas Watersas turėtų ant dienų išleist naują albumą.
yodawg
Atsarginis žaidėjas

Standartinė Zebras » 18 Geg 2017, 11:11

Out of the blue.
Chris Cornell - the lead singer of Soundgarden and Audioslave - has died aged 52, according to his representative.

In a statement issued to The Associated Press, Brian Bumbery said Cornell died Wednesday night in Detroit.

The death was called "sudden and unexpected" in the statement. A cause of death is currently unknown. Cornell's family have asked for privacy while they work with a medical examiner to determine the cause.

Vienas mėgstamiausių dainininkų ever.

Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Zebras
Atsarginis žaidėjas

Standartinė zebediejus » 23 Geg 2017, 15:39

yodawg rašė:[ senas, nukvakęs, arogantiškas, susireikšminęs pirdžius Rogersas Watersas turėtų ant dienų išleist naują albumą.

Nevaryk ant Waterso.
Man jis po šiai dienai neprilygstamas. Jo "The Final Cut" (tegul dar ir po Pink Floyd prekės ženklu) - vienas iš mylimiausių albumų. Ir duokDie, kad senis Rogeris nesikeistų
Di Stefano: "El Barca juega de puta Madre"
zebediejus
Bet kas, jei tai Barca

Standartinė yodawg » 23 Geg 2017, 21:29

zebediejus rašė:
yodawg rašė:[ senas, nukvakęs, arogantiškas, susireikšminęs pirdžius Rogersas Watersas turėtų ant dienų išleist naują albumą.

Nevaryk ant Waterso.
Man jis po šiai dienai neprilygstamas. Jo "The Final Cut" (tegul dar ir po Pink Floyd prekės ženklu) - vienas iš mylimiausių albumų. Ir duokDie, kad senis Rogeris nesikeistų

Na aš ten ne ypatingai rimtai parašiau, bet tiesos yra. Už tai ką darė muzikos prasme su Pink Floyd, tai mad props, bet už muzikos ribų, bent jau mano akyse tai stipriai kritęs. Visa teismų era, savęs titulavimas 'The creative genius', ir paskutinis toks filmas apie Waterso turą - Roger Waters: The Wall, kurį režisavo pats Watersas su jo ego glostančiomis cringinėmis cut scenomis :nzn:
yodawg
Atsarginis žaidėjas

Standartinė Furis » 03 Lie 2017, 13:14

Pasigirsiu, ketvirtadienį teko pabuvoti Guns N' Roses koncerte. Visiškai netikėtai gavosi, bilietus nusipirkom likus 3h iki paties koncerto.

Buvo labai gerai. Susirinko apie 30.000 žiūrovų, iš jų kokie 20.000 su GNR atributika (maikės, marškiniai, striukės, liemenės, kepurės). Slash pavarė visišką 10/10 pasirodymą ir koncertą tempė ant savo pečių, visiškai nesimatė kažkokio nusidėvėjimo. Axl Rose, savaime aišku, nebegali būti toks geras kaip anksčiau, bet pavarė irgi gerai. Žiūrėjau kažkada Youtube jų koncertą iš kokių 2013 ar 2014 metų, tai ten buvo liūdnas vaizdas, dabar ženkliai vokalą pasitaisęs (gal čia treniruotės su AC/DC padėjo?). McKagan irgi grįžęs. Gerai vizualiai padarytas šou, gera emocija, daug nostalgijos, daug žmonių, žodžiu viskas geriau nei tikėjausi. Vienintelis nepatikęs dalykas tai koncerto trukmė - jeigu gerai suskaičiavom, GNR varė apie 3 valandas (virš 30 dainų atrodo), kas man buvo ryškiai per daug. Dar pridėjus po beveik valandą apšildymo grupių (Backyard Babies ir The Darkness), viskas prasidėjo 18:30, baigėsi gal kokią 01:30. Ai, ir švedai neblogai trollino, grupėms besikeičiant scenoje backgrounde užleidę ABBA :)

Aš nors ir nesu užkietėjęs roko fanas, bet neretai paklausau, ypač populiariausių, tai bucketliste užbraukti Guns N' Roses buvo geras jausmas. Led Zeppelin kiek žinau jau nebekoncertuoja, nors kai paskutinį kartą klausiau jų live, jau skaudėjo ausis. Tai iš legendų, kurios vis dar koncertuoja, dar norėtųsi pamatyti Metallica ir Rolling Stones.
Mauricio Pochettino, he's magic, you know
Vartotojo avataras
Furis
Legenda

Standartinė Marlon » 03 Lie 2017, 16:42

Jau tavęs nekenčiu
A couple of years ago I nearly went to Juve. People spoke to me about Turin and said it is this and it is that, but Milan would be nicer. I said I am not going for bloody shops; I'm going because it's Juventus. - Roy Keane
Vartotojo avataras
Marlon
Married Juve

Standartinė suiluap » 20 Lie 2017, 22:28

RIP Chester. Visiškas šokas.. dar kaip tik prieš kelias valandas pristatė naują klipą ir dabar tokios naujienos... bendraamžių tarpe daugumos paauglystės dievukai buvo LP.

Vartotojo avataras
suiluap
Starto žaidėjas

Standartinė Furis » 20 Lie 2017, 22:41

suiluap rašė:RIP Chester. Visiškas šokas.. dar kaip tik prieš kelias valandas pristatė naują klipą ir dabar tokios naujienos... bendraamžių tarpe daugumos paauglystės dievukai buvo LP.

Ne kiek dievukai, kiek absoliutūs dievai. :neutral:

Mano absoliučiai pirmas video gyvenime, kurį įsirašiau į savo kompą, buvo In the End klipas su ištraukomis iš WRC ralio. Dar dabar mintinai jį atsimenu.
Mauricio Pochettino, he's magic, you know
Vartotojo avataras
Furis
Legenda

Standartinė Tommy » 20 Lie 2017, 23:05

Labai liūdna. O nuėjus į Spotify dar ir rašo 'Come see us on tour this Summer'. :(

Mano pirmas pačio nusipirktas albumas buvo kažkoks Linkin Parkų ir ale Limp Bizkit (todėl iki vėlyvos paauglystės galvojau, jog Chesteris dainavo ir Limp Bizkit prieš tai) keistas mashupas, kur ant coverio ranka spaudžianti į falą panašų daiktą. Deja, niekur šio muzikinio rinkinio neberandu ir net neįsivaizduoju kaip rasti. Išvada - turguj muzikos nepirkit, nes šiaip man rodos Meteoros ėjau pirkti. Anyway, visas kiemas tais laikais Chesteriu skambėdavo.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Tommy
Never let MU go

Standartinė Ozil.as » 20 Lie 2017, 23:09

Tiek valandų, dienų, savaičiu praklausyta jo balso. Nors last albumai nebuvo man asmeniškai geri, bet su dideliu excitementu to laukdavau, dar turėjau svajonę kažkada live apsilankyti... deja. RIP.Idomu, kokia pagrindinė priežastis, kad fame esantys žmonės patiria depresiją ir pasiduoda...
Ozil.as
Sirgalius

Pagrindinis diskusijų puslapis   Laisvas Kampas  Kita

Moderatorius: Moderatoriai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Prisijungti  •  Registruotis