Vartotojo valdymo pultas | Prisijungti

Filmai

Ar megstate zhiureti filmus?

Taip, labai
95
34%
Taip
85
30%
Esu labai ishrankus, zhiuriu tik labai labai gerus
69
24%
Nelabai megstu, bet retkarchiais zhvilgteliu...
27
10%
Ish viso nezhiuriu, akis tik gadina visas tas shlamshtas
6
2%

Viso balsų : 282

Re: Filmai

Standartinė Furis » 13 Vas 2017, 01:24

Arrival - sunervino. Po pirmo pusvalandžio būčiau davęs stiprius 9 iš 10, bet puiki idėja paleista vėjais. Nelabai pamenu, kada filmo pradžia ir visa įžanga į esminę idėją būtų buvusi tokia gera, bet taip neišnaudota ir taip iššvaistyta. Supporting personažas apskritai neaišku kam buvo skirtas, turbūt tik meilės istorijai, kuriai buvo skirta maždaug 4 minutės per visą filmą. Išimi jį iš filmo ir jis nieko nepraranda. Žodžiu, gera proga gerą idėją paversti puikiu filmu ištaškyta, šūdų šūdas.

Hell or high water - labai gerai. Naujų laikų westernas (c). Jeigu sausai vertinant siužetą tai labai skystas ir niekuo neišsiskiriantis, bet geri aktoriai ir geros detalės padarė savo. Jeff Bridges (nominuotas oskarui) ir Chris Pine amerikietiškus redneckus suvaidino puikiai, o režisieriai jau pasistengė parodyti visas West Texas puses. Žemas pragyvenimo lygis, mažai žmonių, naftos pumpavimo įrenginiai horizonte, smėlis visur kur apsidairysi, Texaso reindžeriai, kiekvienas vyras su pikapu, skrybėle ir shotgunu, žodžiu pilna romantika. Net užsimaniau pabūti toje JAV dalyje.

Hacksaw Ridge turbūt nežiūrėsiu, tai lieka Manchester by the Sea ir toliau jau trys apie juodaodžius. Prieš žiūrint teks sukalbėti poterius, kad bent vienas būtų vertas oskaro nominacijos, o ne iš debiliškos diversity idėjos įkištas.
Mauricio Pochettino, he's magic, you know
Vartotojo avataras
Furis
Legenda

Standartinė fun43 » 13 Vas 2017, 09:38

Gal ir nėra tas Arrival visų laikų šedevras, bet už Interstellar geriau imo
Torture never stops
F.Zappa
Vartotojo avataras
fun43
Veteranas

Standartinė Furis » 13 Vas 2017, 10:24

fun43 rašė:Gal ir nėra tas Arrival visų laikų šedevras, bet už Interstellar geriau imo

Man tai jis maždaug 5x blogesnis :neutral:
Vartotojo avataras
Furis
Legenda

Standartinė Tommy » 13 Vas 2017, 10:32

Furis rašė:
fun43 rašė:Gal ir nėra tas Arrival visų laikų šedevras, bet už Interstellar geriau imo

^ Net neįsivaizduoju kaip išvis juos galima palyginti. :lol:

Manchester by the Sea man labai patiko, rekomenduočiau. Toks paprastas kaip dvi kapeikos, labai nepatogios, bet kasdieniškos situacijos, gera vaidyba, dialogai natūralūs ir neretai nejaukiai juokingi.

Beje, iki filmo buvau nuoširdžiai įsitikinęs, kad veiksmas vyksta TAME Manchesteryje. :lol:
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Tommy
Never let MU go

Standartinė Gonzalez » 17 Vas 2017, 00:43

Furis rašė:

10x blogesnis
Vartotojo avataras
Gonzalez
Moderatorius

Standartinė Wat Wat » 17 Vas 2017, 09:06

Truputį skirtingi, bet pačios idėjos prasme tai nepalyginamai geresnis.

Paveikslėlis

"The confusion between David de Gea and Marcos Rojo may be due to the language barrier." - Lee Dixon
Vartotojo avataras
Wat Wat
Legenda

Standartinė Raven » 17 Vas 2017, 20:25

Interstellar man asmeniškai buvo popsinis š(įsivertinau 3). Arrival buvo šiek tiek geresnis, daviau net 5. Nei vieno nežiūrėčiau antrą kartą nė už ką
Raven
Žiūrovas

Standartinė Furis » 17 Vas 2017, 20:36

Raven rašė:Interstellar man asmeniškai buvo popsinis š(įsivertinau 3). Arrival buvo šiek tiek geresnis, daviau net 5. Nei vieno nežiūrėčiau antrą kartą nė už ką

Net už 100 eurų??????????
Vartotojo avataras
Furis
Legenda

Standartinė Utkin » 19 Vas 2017, 00:05

Arrival geresnis. Tiesiog.

Pažiūrėjau Lion. Ne veltui 6 Oskarų nominacijos.
http://www.imdb.com/title/tt3741834/?ref_=nv_sr_1
The cannon is a far superior weapon to a chicken on a basketball.
Vartotojo avataras
Utkin
Starto žaidėjas

Standartinė Honza » 19 Vas 2017, 11:08

Baikit juokus vyrai, Arrival net netraukia iki Interstellar :) Arrival kulminacija is vis padorios neturejo, supporting aktorius visiskai netinkamas butent siam filmui, kai tuo tarpu Interstellar sukurta tikra drama su tobulu soundtracku.
Vartotojo avataras
Honza
Starto žaidėjas

Standartinė Wat Wat » 19 Vas 2017, 16:02

Honza rašė:Baikit juokus vyrai, Arrival net netraukia iki Interstellar :) Arrival kulminacija is vis padorios neturejo, supporting aktorius visiskai netinkamas butent siam filmui, kai tuo tarpu Interstellar sukurta tikra drama su tobulu soundtracku.

"Sukurta drama", netinkamas aktorius? :lol:

Interstellar yra poor man's Space Odissey, su nuvalkiota tema, prastu siuzetu ir gerais efektais.
Paveikslėlis

"The confusion between David de Gea and Marcos Rojo may be due to the language barrier." - Lee Dixon
Vartotojo avataras
Wat Wat
Legenda

Standartinė Furis » 19 Vas 2017, 16:25

Honza rašė:supporting aktorius visiskai netinkamas butent siam filmui

Ne netinkamas aktorius, o jo (personažo) apskritai galėjo nebūti, filmas nuo to visiškai nesikeičia. Kai personažas yra filme visą jo trukmę, bet realiai esi skirtas tik pabaigos 5 minučių apseilėtai meilės istorijai, tu jau žinai kad režisieriai apsišiko neblogai.
Vartotojo avataras
Furis
Legenda

Standartinė Wat Wat » 21 Vas 2017, 16:13

Furis rašė:Ne netinkamas aktorius, o jo (personažo) apskritai galėjo nebūti, filmas nuo to visiškai nesikeičia. Kai personažas yra filme visą jo trukmę, bet realiai esi skirtas tik pabaigos 5 minučių apseilėtai meilės istorijai, tu jau žinai kad režisieriai apsišiko neblogai.

:knockout:

Tas personazas yra ateity mirsiancio vaiko tevas
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Wat Wat
Legenda

Standartinė Furis » 21 Vas 2017, 17:08

Wat Wat rašė:
Furis rašė:Ne netinkamas aktorius, o jo (personažo) apskritai galėjo nebūti, filmas nuo to visiškai nesikeičia. Kai personažas yra filme visą jo trukmę, bet realiai esi skirtas tik pabaigos 5 minučių apseilėtai meilės istorijai, tu jau žinai kad režisieriai apsišiko neblogai.

:knockout:

Tas personazas yra ateity mirsiancio vaiko tevas

Ir kas galėjo pagalvoti.. :lol:
Vartotojo avataras
Furis
Legenda

Standartinė Manchester » 23 Vas 2017, 22:22

Man tai Arrival labai patiko, dėl pačių idėjų, kokias mintis sukelia galvoje - kaip kalba įtakoja mūsų mąstymą, suvokimą; ar visi įvykiai jau yra įvykę ir mes juos tiesiog išpildom, ar galima visgi kažkaip juos įtakoti, pakeisti ir pan. Gal ir pats tokias mintis kartais apmąstai ar apie tai paskaitai, bet pvz. kad primena apie kalbos suvokimo, nagrinėjimo įdomumą, tai man tik puiku atrodo :) Taip pat patiko, kad nebuvo jokių šaudymų-gaudymų, kad ateiviai iš tikro intelektualūs atrodo (elgesiu) ir šūdais nebeužsiiminėja. Plius Amy Adams man visad patinka, kol kas :) O kad ta meilės istorija beprasmiška buvo, ar kad pabaiga kažkokia nuplaukusi, tai ne esmė. I.M.O. labiausiai neįdomu buvo, kad "apstatymas" labai įprastas - aišku viską suprasti turi amerikiečiai, aišku kariuomenė turi įsikišti, karo grėsmės ir pan. Galėtų be tų klišių būti tiesiog filmas, kaip ateiviai įdomiai bendrauja su žmonėm, nepasirodydami visiems iškart, neužtraukdami grėsmių, individualiai :) Bet tada turbūt nebebūtų mainstream ir pats nebūčiau filmo matęs :)
"Štai šitą dailią tvarką, visų tą pačią, nei kas iš dievų, nei kas iš žmonių sukūrė, bet buvo ji amžinai, ir yra, ir bus - amžinai gyva ugnis, pagal saiką įsižiebianti ir pagal saiką užgęstanti", - Herakleitas.
Vartotojo avataras
Manchester
Starto žaidėjas

Pagrindinis diskusijų puslapis   Laisvas Kampas  Kita

Moderatorius: Moderatoriai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Prisijungti  •  Registruotis