Vartotojo valdymo pultas | JohnnyBet Prisijungti

Kelionės - Mūsų namai po kepurėm...

Re: Kelionės - Mūsų namai po kepurėm...

Standartinė Phect » 15 Kov 2018, 10:39

Manau, kad Tommy per anksti į Porto susiruošė. Kitąmet vasario mėnesį kaip tik būtų penkioliktosios United pažinties su Mourinho kaip treneriu metinės :jupi:
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Phect
Žvaigždė

Standartinė T-Wolves » 16 Bal 2018, 13:23

Sveiki keliauninkai. Planuoju rugpjūčio gale-rugsėjo pradžioje keliauti į JAV. Norisi pamatyti NY, Las Vegas su kanjonais, LA ir galbūt San Franciską. Klausimas būtų, kiek laiko skirtumėte tokiai kelionei? Skubėti labai nesinori, bet ir į 2 savaites norėtųsi tilpti. Kitas dalykas, gal kas Vegase bandėte nuomotis mašiną ir tada jau keliauti į Kaliforniją? Ar labiau apsimoka viduje skraidyti? Dėkui.
Paveikslėlis
Allez Les Verts!
Vartotojo avataras
T-Wolves
Legenda

Standartinė Phect » 16 Bal 2018, 13:39

T-Wolves rašė:Sveiki keliauninkai. Planuoju rugpjūčio gale-rugsėjo pradžioje keliauti į JAV. Norisi pamatyti NY, Las Vegas su kanjonais, LA ir galbūt San Franciską. Klausimas būtų, kiek laiko skirtumėte tokiai kelionei? Skubėti labai nesinori, bet ir į 2 savaites norėtųsi tilpti. Kitas dalykas, gal kas Vegase bandėte nuomotis mašiną ir tada jau keliauti į Kaliforniją? Ar labiau apsimoka viduje skraidyti? Dėkui.

Labas. Atvirai tariant, tai keisti prioritetai į tuos didmiesčius belstis, kai Amerikė gali pasiūlyti so much more. Bet aš čia biškiuką biased, nes iki šiol pykstu ant draugų, kad tempė mane į NY ir Vegasą vietoj Yellowstone ir kitų gėrybių :sucks: :shake: Absoliučiai jokio noro nėra kada nors į juos sugrįžt.

Šiaip vienu kartu daug apžioti nori. IMO, geriausias variantas būtų pasirinkti vieną kurią nors pakrantę, imt mašiną, ir tada dėliotis maršrutą. Planuotis reiktų apie 2 savaites vienai pakrantei. Šiaip labai priklauso, ką tu konkrečiai nori nuveikt ir pamatyt, bet 3 dienos vienam miestui būtų optimalu (tiek NY, tiek SF, Vegas).

Dėl nuomos, deja, nepatarsiu, kadangi ėmėm vietinius skrydžius (Minneapolis --> Vegas --> NY), kurie yra sąlyginai pigūs. Potyriai iš 2010-ųjų.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Phect
Žvaigždė

Standartinė reyu » 16 Bal 2018, 13:59

Man tekę būti tik Las Vegase ir NY.

Dėl Vegaso pritariu Phect, realiai ten pajausti gali tik milžinišką skirtumą tarp lempučių, dolerių, glamūro ir prostitučių, ant dangaus šaukiančių žmonių ir elgetų. Man įspūdį paliko tik tas milžiniškas skirtumas tarp Strip'o ir rajonų. Praleidau ten 4 dienas, bet realiai tiek nesiūlyčiau laiko užtrukti. Į kanjonus nulėkti galima su shuttle, anksti ryte išvykus ir vėlai grįžus, tai realiai jau visą dieną turi imti.

Dėl NY tai mano nuomonė skiriasi nuo kolegos. Gali būti dėl to, jog ten praleidau nepakankamai laiko, bet tikrai noriu dar kada grįžti. Nelabai yra palyginimų jam.

Bet šiaip tai yra ir tiesos ką Phect sakė. Amerika yra much more nei didieji miestai, o ir aprėpti East ir West coast per vieną kelionę tu nespėsi, nes tos dvi savaitės gerokai per mažai.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
reyu
Kylanti žvaigždė

Standartinė Phect » 16 Bal 2018, 14:08

reyu rašė:Dėl NY tai mano nuomonė skiriasi nuo kolegos. Gali būti dėl to, jog ten praleidau nepakankamai laiko, bet tikrai noriu dar kada grįžti. Nelabai yra palyginimų jam.

Aš gal netaip išsireiškiau. NY ir jo apylinkėse tikrai yra ką pamatyti. Iki tos pačios Niagaros ne per toliausiai, Museum of Natural History yra labai kūl, Central Park (gaila, kad į Zoologijos sodą nespėjome), foodcart'ai, šurmulys visas turi tam tikro šarmo. Bet kaip sakiau, ne visai objektyvi nuomonė čia, nes manęs didmiesčiai iš principo nežavi. Asmeniškai rinkčiausi kitus taškus kelionėje :)

P.S. Gyvenom Brookline, su metro iki Manheteno 40min. Grįžus vėlai naktį nuo metro stotelės iki viešbučio spartesniu žingsniu eidavom. :lol:
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Phect
Žvaigždė

Standartinė hippopotamus » 16 Bal 2018, 14:23

Aš pats dar irgi tik ruošiuosi į Jungtines Valstybes, bet iš gyvenimiškos patirties prisidedu prie patarimų nebandyt per 2 savaites tokią teritoriją padengt. Suprantu norą tiek nuskridus ir sukišus pinigų, pamatyt kuo daugiau, bet iš tokių pastangų dažniausiai tik nuovargis ir balta mišrainė galvoj lieka.
Ir neklausyk Phecto apie Niujorką. Nors nebuvęs, bet tvirtai žinau, kad tai yra absoliučiai išskirtinis ir su niekuo nepalyginamas reiškinys.
There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Vartotojo avataras
hippopotamus
Legenda

Standartinė T-Wolves » 16 Bal 2018, 14:51

Vyrai, dėkui :beer:
Benaršant irgi kilo mintis, kad vakarų pakrantę pasilikti kitam laikui ir visai atskirai kelionei.
Paveikslėlis
Allez Les Verts!
Vartotojo avataras
T-Wolves
Legenda

Standartinė velnes » 16 Bal 2018, 18:31

Aš esu buvęs NY ir esu gyvenęs Orlande tai todėl buvęs iš esmės visuose floridos didžiuosiuose miestuose. Nesiūlau ten belstis absoliučiai jokiom aplinkybėm, nebent tau beach'ų reikia, kas būtų keistas pasirinkimas.
New Yorkas yra vienas geriausių dalykų nutikusių mano gyvenime ir tikrai geriausia vieta kurioje esu buvęs.
Į pačią kėlionę siūlau žiūrėt ne taip, lyg USA aplankyt varytum, o 1-2 specifinius miestus. Fuckin hell per dvi savaites Vilnius+Kaunas sunkiai aprėpiamas, tai čia NY, San Fran ir LA tikrai nėra įmanoma suprast. Siūlau duot savaitę Manhattanui, 3 dienas aplinkiniem rajonam ir dar 4 Bostonui, Phily ar bet kuriam netoli esančiam miestui kuris labiausiai domina.
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Vartotojo avataras
velnes
Žvaigždė

Standartinė yodawg » 16 Bal 2018, 19:24

velnes rašė:Aš esu buvęs NY ir esu gyvenęs Orlande tai todėl buvęs iš esmės visuose floridos didžiuosiuose miestuose. Nesiūlau ten belstis absoliučiai jokiom aplinkybėm, nebent tau beach'ų reikia, kas būtų keistas pasirinkimas.
New Yorkas yra vienas geriausių dalykų nutikusių mano gyvenime ir tikrai geriausia vieta kurioje esu buvęs.
Į pačią kėlionę siūlau žiūrėt ne taip, lyg USA aplankyt varytum, o 1-2 specifinius miestus. Fuckin hell per dvi savaites Vilnius+Kaunas sunkiai aprėpiamas, tai čia NY, San Fran ir LA tikrai nėra įmanoma suprast. Siūlau duot savaitę Manhattanui, 3 dienas aplinkiniem rajonam ir dar 4 Bostonui, Phily ar bet kuriam netoli esančiam miestui kuris labiausiai domina.

Galima plačiau apie Orlandą?
yodawg
Atsarginis žaidėjas

Standartinė zaliai_geltonas » 16 Bal 2018, 19:25

Aš keliavau 10 dienų per Kaliforniją, tai galiu pasakyt, kad San Franciskas yra vertas aplankymo, yra ką pamatyti pačiame mieste ir aplink, ir šiaip išskirtinis ir jaukus, o LA tai labai labai neverta. Atstumai milžiniški tarp objektų, visiškai niekuo nesužavėjo, ir kai kuriose vietose kaip garsiajame žvaigždių boulevarde ar Santa Monicos papludimyje tai pasijauti kaip Basanavičiaus gatvėje Palangoje, su visais cheap tourist trap dalykais :lol:

Tiesa, Yosemite parkas tai MUST dalykas aplankyt, ir apskritai vakaruose nacionaliniai parkai yra žymiai labiau verti dėmesio nei miestai, nes teko dar Washingtono valstyjoje neblogai pakeliauti ir įsitikinti tuo.
Vartotojo avataras
zaliai_geltonas
Atsarginis žaidėjas

Standartinė velnes » 19 Bal 2018, 19:00

yodawg rašė:
velnes rašė:Aš esu buvęs NY ir esu gyvenęs Orlande tai todėl buvęs iš esmės visuose floridos didžiuosiuose miestuose. Nesiūlau ten belstis absoliučiai jokiom aplinkybėm, nebent tau beach'ų reikia, kas būtų keistas pasirinkimas.

Galima plačiau apie Orlandą?

karšta labai :) Nežinau iš kurios pusės nori kad plačiau pašnekėčiau. Iš turistinės pusės, tai čia kaip ir žinomas pasauly šitas miestas kaip theme parkų sostinė. Disneylandas, SeaWorldas, ir dar ten keletas papildomai kurių neatsimenu. Jeigu esi Floridoj, beabejo porą dienų paskirt Disney mano nuomone verta. Jeigu esi USA ir neturi vaikų, kuriem ten yra geriausia įmanoma pramoga, tai vėl gi mano nuomone nėra ten ko važiuot. Centras lame as fuck, atstumai irgi žiauriai dideli tokiem nuo žagrės atvariusiem, kaip mes, plius pusė vairuotojų mentally atsilikę karibiečiai :lol: . Jeigu tikslas yra emigruoti kažkur į USA ir siekti amerikietiškos svajonės, tai Orlando irgi nepasirodė man tam labiausiai tinkama vieta, nors į tokius dalykus aš nelabai gilinausi, bet housingas atrodo tikrai brangus, ir darbą susirast n kartų sunkiau negu average US mieste. Nebent moki ispaniškai.
*Viskas ką parašiau tikrai gali būti pezalai, nes jokios statistikos apie housingo kainas ar darbo susiradimą neanalizavau, o ar miestas patiks ar nepatiks irgi yra labai specifinis dalykas. Phectui įdomiau buvo grand canyon, phecto draugeliam NY. Įmanoma, kad kažkam ir Orlandas patiko :lol:
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Vartotojo avataras
velnes
Žvaigždė

Standartinė yodawg » 19 Bal 2018, 19:58

Nea, tiesiog komandiruotė ten bus. Panašų įspūdį ir susidariau pagooglinus.
yodawg
Atsarginis žaidėjas

Standartinė Phect » 19 Bal 2018, 20:13

Nedavažiavom iki Grand Canyon, bo iš anksto neužsisakėm kelionės. Buvom tik iki Hooverio užtvankos. Ir ačiūdie, nes su tokiu pachmielu iki kanjono kalatotis tai būtų buvę itin sudėtinga.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Phect
Žvaigždė

Standartinė Furis » 08 Geg 2018, 14:25

Ryšium su tuo, kad forume nemažai keliautojų, tai gal padėsit.

Reikia kelioninės (turistinės?) kuprinės. Kam naudosiu - haikinimui, pagrinde į kalnus. Turiu kokias penkias mažas, kurių užtenka paprastiems dienos žygiams, bet neturiu nei vienos didelės, o vasarą jos prireiks jau kiek daugiau nei savaitei. Su talpa sunkiau - aš manau, kad reikia bent 50 litrų, bet šituo klausimu esu mažai patyręs, nes didžiausia kokią esu naudojęs buvo 45L.

Kiek žiūrėjau visokius guide'us, tai visur kalba abstrakčiai - rinkis patogią, pasimatuok, bla bla, nieko konkretaus. Gal patys turit kažkokią nusipirkę ir negalit ja atsidžiaugti? Gal turit kažkokią nusipirkes ir jokiais būdais jos nerekomenduotumėt? Arba gal žinot geriausią įmanomą būdą pirkti, t.y. nueiti, pasimatuoti, sakyt kad nepatiko, o paslapčiomis užsisakyt per internetą penkiais eurais pigiau?

Kuo konkretesnių pasiūlymų duosit, tuo labiau jus mylėsiu.
Mauricio Pochettino, he's magic, you know
Vartotojo avataras
Furis
Legenda

Standartinė Phect » 08 Geg 2018, 14:36

Furis rašė:Ryšium su tuo, kad forume nemažai keliautojų, tai gal padėsit.

Reikia kelioninės (turistinės?) kuprinės. Kam naudosiu - haikinimui, pagrinde į kalnus. Turiu kokias penkias mažas, kurių užtenka paprastiems dienos žygiams, bet neturiu nei vienos didelės, o vasarą jos prireiks jau kiek daugiau nei savaitei. Su talpa sunkiau - aš manau, kad reikia bent 50 litrų, bet šituo klausimu esu mažai patyręs, nes didžiausia kokią esu naudojęs buvo 45L.

Kiek žiūrėjau visokius guide'us, tai visur kalba abstrakčiai - rinkis patogią, pasimatuok, bla bla, nieko konkretaus. Gal patys turit kažkokią nusipirkę ir negalit ja atsidžiaugti? Gal turit kažkokią nusipirkes ir jokiais būdais jos nerekomenduotumėt? Arba gal žinot geriausią įmanomą būdą pirkti, t.y. nueiti, pasimatuoti, sakyt kad nepatiko, o paslapčiomis užsisakyt per internetą penkiais eurais pigiau?

Kuo konkretesnių pasiūlymų duosit, tuo labiau jus mylėsiu.

Labai daug priklauso nuo tavo biudžeto. Nusipirkęs Osprey, Millet tikrai neprašausi. Bet čia jau kaip ir cream of the crop. Patarimas būtų nueit į Montis magia ir išsakyt savo poreikius - gausi profesionalią konsultaciją, patars dėl modelių, o po to jau galėsi žiūrėt. Dar ir nuolaidą nusmaugt įmanoma. Kiek esu žiūrėjęs siųstis, tai nelabai kažko pigiau pavyko rast.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Phect
Žvaigždė

Pagrindinis diskusijų puslapis   Laisvas Kampas  Kita

Moderatorius: Moderatoriai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Prisijungti  •  Registruotis