Vartotojo valdymo pultas | Prisijungti

Treneris/Trenerių štabas

Ar Conte ištemps vieną sezoną?

Taip
20
87%
Ne
3
13%
 
Viso balsų : 23

Re: Treneris/Trenerių štabas

Standartinė Scientist » 13 Kov 2018, 00:51

Ir tikrai labai tikslus apibūdinimas šitai citatai, o ne eilinis prisipisinėjimas ir shitpostinimas, naudojant tokius šaltinius kaip Daily mail.
“With [Juventus], don’t forget you are talking about a team with many players with great experience, many who have won or played in a final of the Champions League many times. We don’t have this same experience. It is something you have to build over years.”

“For sure, Juventus showed great resilience, they suffered a lot and, in the right minute, they killed Tottenham. My team has not got great experience but players who need that experience: people like [Andreas] Christensen, [Tiemoué] Bakayoko are young, or we have players playing for the first time or the second time in the Champions League. So we have to work as a team and try to be ready, to suffer in the moment, but also know we have the chance to go to score.”
Scientist
Legenda
 
Pranešimai: 21397
Užsiregistravo: 08 Gru 2006, 20:23

Re: Treneris/Trenerių štabas

Standartinė eNjoy » 13 Kov 2018, 10:13

Vistiek čia atmazai ir komandos moralės smukdymas. Vienintelis Christensen jaunas, nors jau irgi trečius metus turbūt CL žaidžia. Kai Bakayoko pirko sakė, kad nėra čia ko jo lygint su tuo pačiu Chalobah, nes prancūzas jau patyręs, CL žaidęs ir t.t. Visi kiti patyrę ir savo pike esantys diedai.

O kur dar visokie pasisakymai apie savižudybes žaidžiant su puolėju, gavimus malkų 4-0, 5-0.

Biški ne taip mano supratimu turėtų kalbėt EPL čempionų treneris.
There's only one Di Matteo, one Di Matteo!
eNjoy
Copy&Paste Master
 
Pranešimai: 9756
Užsiregistravo: 06 Bal 2004, 17:28
Miestas: Kaunas

Re: Treneris/Trenerių štabas

Standartinė Scientist » 13 Kov 2018, 18:20

eNjoy rašė:Vistiek čia atmazai ir komandos moralės smukdymas.

Čia kai neturi ką veikt ir prie ko prisikabinti, pradedi tokių dalykų ieškoti. Kur čia atmazas? Viskas apie tą 'incapable' yra žurnalistų pridėta.
Ką Conte pasakė yra visiškas common sense atsakymas ir spaudimo nuėmimas nuo tokių kaip Christensenas, Bakayoko ir likusių, kad spauda ir fanai nustotų juos tarkuoti ir jie patys nejaustų spaudimo, kurio ir taip pakanka po paskutinių jų fail'ų ir rezultatų.
Moralės smukdymas ir nesąmonių kalbėjimas būtų prie tokių rezultatų dar atsakyti, kad jo, labai mes čia panašūs į Juventus šitu atveju, reikia žaisti taip pat kaip jiems, Courtois = Buffonas, AC = Chiellini ir pan, reik tik pakartot ką anie darė ir tiek.


Reikia gal truputį kontekstą suprasti? Ar nereikia? Tau pačiam laiko negaila tokiom nesąmonėm?

O įdėti, kad Bakayoko ir Willianas yra žaidę ČL pusfinaly, tai suprask mes čia nerealiai patyrę išvis visiškas WTF.

Biški ne taip mano supratimu turėtų kalbėt EPL čempionų treneris.

O tai ką tam čempionų treneriui sakyti? "Mes EPL čempionai, tegu Barca ir Man City bėga į krūmus" ?? Čia su tokiu nusiteikimu reikia eit į varžybas su objektyviai stipresnėm komandom? Faktas tas, kad šiemet (pernai šiaip irgi) mums vienintelis šansas laimėti prieš tokias komandas yra padaryti juos taktiškai + kovingumu + geriau išnaudoti progas. Tą Conte ir sako, o kliedesiai kokie mes čempionai tai ir būtų tik kliedesiai, kuriuose nėr jokios naudos, joks normalus treneris taip nešneka net jei stipresnę komandą treniruoja. Tas pats Guardiola gal triskart šiemet jau sakė, kad kol jo komanda nieko nelaimėjo, tol nesąmonė visi tie palyginimai su Barcom ir kt. Realiai identiškus atsakymus šitam Contes pasisakymui davė.
Scientist
Legenda
 
Pranešimai: 21397
Užsiregistravo: 08 Gru 2006, 20:23

Re: Treneris/Trenerių štabas

Standartinė eNjoy » 14 Kov 2018, 11:05

Nu tu ir vėl esmės nesupranti, ką aš norėjau čia pasakyti. Kam išvis kalbėt tokius realybės neatitinkančius dalykus kaip "... many who have won or played in a final of the Champions League many times"? Ypač kai akivaizdu, kai tokių "daugkartinių čempionų ir finalistų" mes lygiai taip pat turim.
Ar ir tie patys Juventus objektyviai akivaizdžiai stipresni?

Nepatyrimas tikrai negali būt atmazas, nes jaunas ir nepatyręs yra tik danas, bet ir tai tik pagal metus, o ne pagal sužaistų minučių skaičių. Bakayoko po savo cirko išvis buvo nuimtas nuo vaizdo ir nelabai aktualus. Kažin tik kaip čia City tokie nepatyrę taip varo.

Gal ir žaidžiam prieš stipresnes komandas, bet tas lygių skirtumas tikrai nėra toks kaip tarp EPL ir Championshipo komandos, kad reiktų bijot žaist nenorint 3-0 ar 10-0 gaut.

Pernai vaizdas buvo visai kitas, tikrai buvo ir taktikų, ir kovingumo. Šiemet jo negatyvumas visur persismelkęs. Visi negeri: boardas ir klubas be ambicijų, žaidėjai jauni ir nepatyrę. Karas badas ir dabar turim sufferint. Jis akivaizdžiai nepatenkintas savo darbu, o kai vadovas toks, tai ir komandai viskas persiduoda. Pats neseniai sakė, kad iš 6-to verto žaidėjo padaro 8-tą, iš 8-to - 10-tą. Bet kai pradedi tokius dalykus sakyt viešai čiut ne kiekvienoj spaudos konferencijoj, tai 6-tas vėl tampa 6-tu, jeigu ne mažiau.

Gal tave toks negatyvus žaidimas ir atmosfera tenkina, o gal tikrai reikia daug laiko, kad praregėtum ir prisipažintum 'kaltas, kaltas' :wink:

Ir pabaigai, kad vėl neišvedžiotum, kad Conte laikau š: treneris jis tikrai superinis, ir tikrai vienas geriausių pasaulyje. Turi keletą trūkumų, bet kaip treneris dar labai jaunas ir juos tikrai gali pašalint, tik reikia į save pasižiūrėt ir padaryt išvadas.
There's only one Di Matteo, one Di Matteo!
eNjoy
Copy&Paste Master
 
Pranešimai: 9756
Užsiregistravo: 06 Bal 2004, 17:28
Miestas: Kaunas

Re: Treneris/Trenerių štabas

Standartinė Scientist » 14 Kov 2018, 20:30

Bet tu supranti, kad kaip zebediejus ištraukei vieną sakinį iš konteksto ir priskaldei čia tapetą ar ne?

Niekas nekalbėjo apie tai ar Contes taktikos visada teisingos, ar bendras vibe komandoje maksimaliai geras ir pan., nes čia yra visiškai atskira tema. Bet faktas, kad šitu konkrečiu atveju Daily Mail ištraukė iš konteksto citatą, patys nuo savęs pridėjo dramos ir tada padarė clickbaitą, iš kurio tu dabar dar ir kažką daugiau čia bandai spausti ir išvis pritempinėji šitą citatą prie negatyvaus futbolo ar dar kažko, kas yra nesusiję dalykai išvis. Tai kuris čia išvedžioja?

Jei nori padiskutuoti apie tai ar visada žaidimo planas teisingas buvo tai nuo to ir pradėti reikia.
Scientist
Legenda
 
Pranešimai: 21397
Užsiregistravo: 08 Gru 2006, 20:23

Pagrindinis diskusijų puslapis   Klubinis Futbolas  Anglija  Chelsea FC

Moderatorius: Scientist

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Prisijungti  •  Registruotis