Vartotojo valdymo pultas | Prisijungti

[United] Sir Alex Ferguson

[United] Sir Alex Ferguson

Standartinė Tommy » 11 Sau 2012, 13:55

Sero Alexo Fergusono tribūna


Alexander Chapman Ferguson gimė 1942m. gruodžio 31 dieną. Žaidė Queen’s Park, St Johnstone, Dumferline, Glasgow Rangers, Falkirk ir Ayr United, vadovavo East Stirlingshire, St Mirren ir Aberdeen komandoms ir po viso to, Alexas Fergusonas 1986 metais lapkričio 6 dieną pakeitė Roną Atkinsoną Manchester United trenerio poste.

Paveikslėlis

Kai Fergusonas atvyko į komandą, United buvo sužaidę 13 lygos rungtynių, iš kurių laimėję buvo vos tris, pralaimėję šešias. Be to, po pralaimėjimo Southampton, rezultatu 1 – 4, klubas buvo iškritęs iš lygos taurės. Nesunku pastebėti kodėl reikėjo permainų: ,,Fergusonas perėmė išsikvėpusią, žaidžiančią žemiau savo galimybių komandą, nuviliančią savo fanus ir niekaip nesugebančią nutraukti Liverpool dominavimo. Daug pasako ir komandos sudėtis pirmosiose škoto rungtynėse: Turner, Duxbury, Albiston, McGrath (Olsen), Moran, Hogg, Blackmore, Stapleton, Moses, Davenport, Barnes. Tada buvo pralošta 0 – 2 Oxford United.“ (cituojamas Jim White, straipsnis spausdintas Total Sport, gegužės 1997 metais)

Pradžioje buvo svarbiausia išgelbėti klubą nuo iškritimo į žemesnį divizioną. Vos tik Fergusonas perėmė komandos vairą, ji buvo įstrigusi lentelės apačioje. Perėjimų lango metu, pirmąjį sezoną įkotas neišleido nė skatiko, bet su komanda sugebėjo užkopti iki 11 vietos lentelėje. Fergusonas turėjo nuveikti milžinišką darbą, norėdamas pertvarkyti klubą. Nors United ir žaisdavo akiai patrauklų futbolą, bet niekaip nesusidorodavo su fiziškai tvirtesnėmis lygos komandomis. Į pagalbą buvo pasitelkta ir keletas akademijos žaidėjų, kad konkuruotų su klubo žvaigždėms.

Savo pirmąjį pilną sezoną, Fergusonas sugebėjo nuvesti komandą iki antros vietos lygoje, tą jam padėjo padaryti įsigyti nauji žaidėjai: Viv Anderson, Steve Bruce ir Brian McClair. Po to, 1988-89 metais sekė 11 vieta lygoje, dar kitą sezoną komandai buvo iškilusi grėsmė iškristi iš pirmojo diviziono, tada ji užėmė 13 vietą. Fanai iškart puolė reikšti nepasitenkinimą Fergusonu, stadione prie švieslentės buvo iškeltas plakatas su užrašu: ,,3 metai pasiteisinimų ir vis tiek šūdas; Ta-ra Fergie“.
Paveikslėlis
Škotas šį periodą vadina ,,juoduoju gruodžiu“: ,,Tada, be jokių abejonių, buvo pasiektas dugnas, pats žemiausias taškas per visus mano treniravimo metus.“ (Alexas Fergusonas leidiniui Just Champion)

United prasta forma lygoje tęsėsi, bet fanai pradėjo žiūrėti atlaidžiau, po to, kai 1990 metais, gegužės 17 dieną, pirmą kartą per penkerius metus, buvo iškovotas titulas, laimėta FA Cup. Nuo tada, United darėsi vis stipresni. 1991 metais, Fergusono komanda nužygiavo iki lygos taurės finalo, o Europos taurių laimėtojų taurės finale, nugalėjo Barcelona klubą 2 - 1.

Fanai vis labiau tikėjo, kad į Old Traffordą gali atkeliauti lygos trofėjus. 1991/92 metais Leeds United iš po nosies nušvilpė lygos taurę, nors Fergusono vyrai visą sezoną žaidė geriau.
Bet tą sezoną fanai neliko nenudžiuginti, Lygos taurės finale 1 – 0 buvo nugalėti Nottingam Forest, o Belgrado Red Star tuo pačių rezultatu pralaimėjo Europos Supertaurės finale.

Ir tada, 1992-93 metų sezone, fanai sulaukė išsvajotos taurės. Nepaisant įnirtingo Aston Villa priešinimosi visą sezoną, United laimėjo Premier lygą. 26 metus trukęs laukimas baigėsi.
Čempionato laimėjimas Fergusonui atnešė ,,Metų trenerio“ trofėjų, kurį, laimėjo ir kitą, 1993-94 metų sezoną, nes United vėl užkopė iki aukščiausios čempionų pakilos. Tąkart United tapo tik šešta komanda istorijoje, per vieną sezoną laimėjusia ir čempionatą, ir FA taurę. Ne daug trūko ir iki ,,tripleto“, bet Rono Atkinsono vadovaujama Aston Villa, įnirtingame lygos taurės finale laimėjo 3 – 1.
1993 metais Fergusono laimėta Premier lyga bylojo, kad jis tapo pirmu treneriu, laimėjusiu lygą ir Škotijoje, ir Anglijoje. Be to, tapo tik antru treneriu, po Johano Cruyffo, laimėjusiu Europos taurių laimėtojų taurę su komandomis, iš skirtingų šalių.

Paveikslėlis

1994-95 metų sezono pradžia, Fergusono komandai atrodė rožėmis klota. Škotas buvo apdovanotas Britanijos Imperijos ordinu, iš Newcastle United už 7mln atkeliavo Andy Cole‘as ir nuostabiose rungtynėse Old Trafford stadione buvo nugalėtas pagrindinis varžovas lygoje – Blackburn Rovers. Trečias lygos titulas atrodė ranka pasiekiamas. Tačiau nelemtingą sausio 25 dieną, United patyrė didžiulį šoką po to, kai Ericas Cantona užpuolė Crystal Palace faną ir buvo ilgam suspenduotas. Paskutinėse sezono rungtynėse nepavyko nugalėti West Ham United, todėl čempionais tapo Rovers, o FA taurės finale buvo pralaimėta Evertonui. Tą sezoną trofėjų kambarys Old Trafforde liko tuščias.

1995-96 metų sezono pradžia atrodė miglota, komandą paliko: Mark Hughes, Andrei Kanchelskis ir Paul Ince, vis dar suspenduotas buvo Ericas Cantona. Šie žaidėjai buvo vieni iš pagrindinių United pergalių kalvių. Tačiau sezono pabaigoje visa tai buvo pamiršta, kai United ,,vaikai“, lydimi sugrįžusio Cantona, laimėjo istorinį ,,dviguba dublį“. Bent penki starto žaidėjai buvo dar nesulaukę 21 metų ir visi tiesiai iš United jaunimo akademijos. Alexas Fergusonas buvo įvertintas dar vienu ,,Metų trenerio“ titulu.

Paveikslėlis

Sekančio sezono lūkesčiai buvo dar didesni, klubą papildė Ole Gunnaras Solskjaeras ir Ronny Johnsen.
1996 metų lapkritį suėjo lygiai 10 metų su Fergusonu už klubo vairo, kitaip tariant, tapo ilgiausiai dirbančiu treneriu nuo sero Matto Busby laikų, ir antru ilgiausiai dirbančiu treneriu lygoje, po Crewe boso Dario Gradi.
Sezonas baigėsi laimėtu ketvirtu Premier lygos titulu, bei pralaimėjimu Europos taurės pusfinalyje Dortmundo Borussia klubui, kuris tą sezoną tapo šio turnyro nugalėtoju. United bosas vėl tapo ,,Metų treneriu“, taip tik patvirtindamas, kad yra vienas geriausių trenerių Britanijos futbolo istorijoje.

Pastarąjį teiginį patvirtino žymusis 1998/99 metų sezonas, kuomet United laimėjo ,,tripletą“ – Premier lygą, FA taurę ir Europos taurę. Kaip ir Mattas Busby, Fergusonas Bekingemo rūmuose buvo pašventintas į riterius.

2001 metų vasarą, škotas išleido beveik 50mln. Komandą papildė Ruudas van Nistelrooy ir Juanas Sebastienas Veronas. Išbandęs savo jėgas Derby ir Manchester United trenerių asistento pareigose, Steve‘as McClarenas nusprendė imtis didesnių pareigų ir sutiko treniruoti Middlebrough. Fergusonas, planavęs palikti United po 2001/02 sezono, nusprendė, kad būtų negarbinga samdyti asistentą tik vienam sezonui, todėl savo padėjėju paskyrė Jimą Ryaną, taip bosas prisiėmė daugiau treniravimo atsakomybės.
Paveikslėlis
Sezonui įsibėgėjus, visi spėliojo, kas pakeis serą Alexą, tačiau jį perkalbėjo žmona ir buvo padėti parašai ant naujo, trejų metų kontrakto.
Fergusonas stengėsi vėl nuvesti komandą į triumfą Europoje, bei į ketvirtą iš eilės lygos titulą, tačiau sezono pabaigoje komanda liko prie suskilusios geldos. Pusfinalyje, dėl įvarčio išvykoje taisyklės, United buvo išmesta Bayer klubo, o situaciją dar labiau pablogino Arsenal, kuris tą sezoną tapo čempionato nugalėtojais, už nugaros palikusiais Liverpool ir trečioje vietoje United.

2002-03 metų sezono pradžioje, prioritetas buvo pasamdyti gerą asistentą, juo tapo Mozambike gimęs Pietų Afrikos futbolo rinktinės treneris, portugalas Carlos Queiroz, taip pat, buvo sumuštas Britanijos futbolo rekordas, perėjimų lango metu, iš Leeds United už 30mln buvo nupirktas Rio Ferdinandas.
Paveikslėlis
Kai sezono pradžioje traumas gavo keletas pagrindinių United žaidėjų, šansai susigrąžinti lygos titulą smarkiai sumažėjo. Tačiau nuostabi laimėtų rungtynių serija antrojoje sezono pusėje (per 17 rungtynių buvo surinkti 45 taškai) padėjo pralenkti Arsenalą ir taip į Old Traffordą grįžo čempionato taurė. Prie įspūdingos formos nemažai prisidėjo olandas Ruud van Nistelrooy, kuris pelnė 14 įvarčių paskutinėse 9 sezono rungtynėse, o viso sezono metu, visuose turnyruose pasižymėjo 44 kartus. Scholesas taip pat žaidė nuostabiai visą sezoną.
Nors ,,Gunneriai“ išmetė United iš FA Cup, o Liverpoolis nugalėjo United lygos taurės finale, sero Alexo vyrai sezono pabaigoje buvo tiesiog per geri, kad Arsenal juos aplenktų lygoje.
Čempionų taurėje, praėjusi abu grupių etapus, United turėjo puikų šansą nukeliauti iki finalo, kuris buvo suplanuotas Old Trafforde. Tačiau burtai lėmė, kad priešininku tapo buvę čempionai Real Madrid. Sero Alexo komanda nesugebėjo pasipriešinti klubui, kuriame žaidė tokie žaidėjai kaip Zidane‘as, Figo, Raulis, Ronaldo. Pastarasis, beje, ir padėjo Real patekti į pusfinalį, antrosiose rungtynėse pelnydamas tris įvarčius.
Kuomet Fergusonas laimėjo 8 lygos titulą per 11 metų United gretose, buvo apdovanotas ne tik ,,Metų trenerio“, bet ir ,,Premier lygos dešimtmečio trenerio“ titulu.

Paveikslėlis

2004 metų sausį, Fergusonas pratęsė kontraktą ir taip baigė kalbas apie pasitraukimą.
Tais pačiais metais, škoto vadovaujami United vyrai laimėjo penktąjį FA taurės titulą, Fergusono karjeroje. Finale 3 – 0 buvo nugalėtas Millwall klubas, o pusfinalyje, laimėta prieš Arsenal. FA taurės finale užsižiebė Cristiano Ronaldo žvaigždė, o tai kiek sušvelnino skaudulį, kuris atsirado į priekį lygoje paleidus Arsenal su Chelsea.
Tą ekipos sezoną galima padalinti į dvi dalis. Pirmojoje dalyje laimėtos 15 rungtynių iš 19-os galimų, antrojoje dalyje laimėtos vos 8 rungtynės. Nesėkmingą antrąjį etapą, galima aiškinti ir tuo, kad Rio Ferdinandas buvo suspenduotas 8 mėnesiams, už praleistą narkotikų testą. Šio, ne visai sėkmingo, sezono pradžioje, United klube pirmą kartą šmėstelėjo ir Malcolmo Glazerio vardas.

Vos tik pasibaigus sezonui, seras Alexas už 7mln iš Leeds United nupirko Alaną Smithą, Anglijos viltį Wayne'ą Rooney ir prancūzų puolėją Luois Saga, o buvęs asistentas Carlos Queiroz sugrįžo į United, nes buvo išmestas iš Real Madrid.Tačiau net ir nauji puolėjai nepadėjo išvengti įvarčių bado, kuris tęsėsi visą 2004-05 metų sezoną. Lygoje į priekį greitai pabėgo Chelsea ir Arsenalas. Nusivylimas tęsėsi kai FA taurės finale, po baudinių serijos, buvo pralaimėta Arsenalui. Dar labiau viską apkartino amžinų priešininkų iš Liverpoolio pergalė Čempionų lygos finale. O už aikštelės ribų Malcolmas Glazeris tęsė United akcijų supirkinėjimą.

2005-06 metų tarpsezonyje buvo įsigytas septintas vartininkas po Peterio Schmeichelio - olandas Edwin van der Sar, kuris pakeitė išvykusius ir vilčių nepateisinusius Roy Carroll ir Ricardo. Pirmuoju korėjiečiu United gretose tapo Park Ji-Sungas, kuris buvo įsigytas iš PSV Eindhoven už neskelbiamą sumą, o sausį gynybą sustiprino serbas Nemanja Vidic ir prancūzas Patrice Evra. Šiame sezone buvo laimėta lygos taurė, kurią United per savo karjerą į viršų kėlė tik antrą kartą, nes niekada jai neskyrė ypatingo dėmesio. Tuo tarpu čempionate buvo nusileista Chelsea klubui. FA taurėje, United, agresyviose rungtynėse buvo išmesti Liverpoolio, o Čempionų lygoje, pirmą kartą, per daugelį metų, nepavyko išeiti net iš grupės etapo. Sero Alexo Fergusono kėdė tapo nesaugi. Be to, šis sezonas tapo pirmasis su naujaisiais savininkais iš Amerikos.

Paveikslėlis

Žmonės vis garsiau pradėjo kalbėti apie sero Alexo eros pabaigą. Tačiau 2006-07 metų sezone, škotas ir vėl įrodė savo genialumą. Nusipirkęs tik vieną Michaelą Carricką ir pardavęs įvarčių mašiną Ruudą van Nistelrooy, Fergusonas į sezono pradžioje praplėstą Old Traffordą grąžino Premier lygos taurę. Tiesa, tą sezoną daugiau trofėjų nepavyko iškovoti. FA taurės finale po įnirtingos kovos buvo pralošta Chelsea, o nuostabiame Čempionų lygos ketvirtfinalyje, kurio antrosiose rungtynėse buvo nugalėta Roma 7 – 1, pusfinalyje buvo nusileista AC Milan ekipai, kuri vėliau tapo šio turnyro nugalėtoja. Tą sezoną Cristiano Ronaldo pradėjo skinti vieną po kito individualius apdovanojimus.

Ir tada United fanai sulaukė antro sėkmingiausio sezono per visą United istoriją. 2007-08 metų sezone, vėl buvo laimėta Premier lyga o Maskvoje, lydimi Bobby Charltono, United laimėjo Čempionų lygą.
FA taurėje nesisekė su burtais, visuose etapuose sero Alexo komanda gaudavo Premier lygos komandas, ketvirtfinalyje kliuvo ne pati stipriausia Portsmouth ekipa, nors United ir dominavo visas rungtynes, vienas baudinys ir Portsmouth pateko į kitą etapą. Sezono pradžioje komandą papildė bent keturi žaidėjai: Anderson, Hargreaves, Nani ir Carlos Tevez.
Čempionate irgi nebuvo lengva, pirmose šešiose rungtynėse, United nesugebėdavo pelnyti daugiau nei vieno įvarčio, tačiau komanda atsitiesė ir vedama Cristiano Ronaldo, paskutinėse Premier lygos rungtynėse, prieš Wigan, laimėjo titulą, o tai tik pasaldino fanų džiaugsmą. Tai buvo jau dešimtas lygos trofėjus per šešiolika sezonų ir septynioliktas per visą istoriją.

Paveikslėlis

2008-09 metų sezone trofėjų galeriją Old Trafforde papildė keturios taurės. Trečias iš eilės lygos titulas, lygos taurė, FIFA Club World Cup taurė ir Community Shield. Be to, buvo nužygiuota iki Čempionų lygos finalo, o FA lygos pusfinalio rungtynėse prieš Everton buvo praloštos baudinių serijoje. Kad ir kaip fanai norėjo, bet kvintuplio iškovoti nepavyko. Prieš sezoną komandą papildė brangiausias sero Alexo pirkinys – Dimitaras Berbatovas. Sezonas išskirtinis tuo, kad nuo lapkričio iki vasario, lygoje nebuvo praleistas nei vienas įvartis. Visose rungtynėse vartus gynė Edwinas van der Saras, kuriam tuo metu buvo 38 metai. Tai labai svariai prisidėjo prie lygos titulo, dėl kurio įnirtingai kovėsi Liverpool, su kuriais po sezono buvo susilyginta pagal iškovotus lygos trofėjus – po aštuoniolika.

Paveikslėlis

2009-10 sezonas prasidėjo daugeliui United fanų liūdna žinia – klubą, už rekordinę 80mln sumą, paliko lyderis Cristiano Ronaldo. Taip pat buvo atsisakyta argentiniečio Carloso Tevezo paslaugų. Visi spėliojo, kas pakeis lyderį Ronaldo, atsakymas buvo Rooney, tačiau jo 34 įvarčių indėlio buvo maža, sero Alexo vyrai laimėjo tik lygos taurę. Visą sezoną lydėjo nesibaigiančios traumos, vienu metu, gruodžio mėnesį, iš rikiuotės buvo iškritę beveik visi gynėjai. Nepaisant persekiojusių traumų, Fergusonas tik per plauką netapo lygos čempionu, nuo Chelsea buvo atsilikta vienu taškeliu. Čempionų lygos ketvirtfinalyje Bayernas užbaigė sero Alexo vyrų žygį, o FA taurėje, pirmą kartą per 26 metus, United buvo išmesti jau trečiajame etape, pralošė seniems varžovams iš Leedso.

2010-11 metų sezoną buvo susigrąžintas Premier lygos titulas, tačiau jis buvo išskirtinis. Sero Alexo Fergusono vyrai iškovojo 19-ą lygos trofėjų per visą istoriją ir vienu aplenkė amžinus varžovus iš Liverpoolio. Nors prieš sezoną netilo kalbos, kad būtina imtis permainų sudėtyje, komanda nebepajėgi varžytis su pagrindiniais varžovais, visus stebino, kad vietoje garsių ir žinomų futbolo pasaulyje vardų, ekipą papildė niekam negirdėti: Javier Hernandez, Bebe ir Smalling. Sezono pradžią aptemdė Wayne‘as Rooney, kuris grasino paliksiąs klubą, tačiau perkalbėtas Fergusono, nurimo, atsiprašė ir pasirašė naują kontraktą. Klubo goleodaru tapo Dimitaras Berbatovas, pelnęs iš viso 22 įvarčius, tačiau ir tai nepadėjo bulgarui išsaugoti vietos startinėje sudėtyje, seras Alexas vis labiau pasitikėdavo meksikiečiu ,,Chicharito“ pravarde.
Kaip visada, lygos taurėje, žaidę rezervai, iškrito ketvirtfinalyje ir trečią kartą iš eilės šios taurės į Old Traffordą neparvežė, o FA taurės pusfinalyje buvo pralošta kaimynams iš Manchesterio. Čempionų lygoje, per keturis metus, trečią kartą buvo pasiektas finalas, tačiau Wembley stadione skaudžiai, kaip ir 2008-09 sezone, nusileista Barcelona ekipai. Ne viskas sklandžiai vyko ir Premier lygoje, nors namų rungtynėse buvo prarasti tik du taškai, tačiau išvykose United žaisdavo labai prastai ir vos išnešdavo sveiką kailį.

Paveikslėlis

2011-12 sezonas, 25 metai už United vairo...

Paveikslėlis
http://www.footymania.com/player.phtml?playerID=318
http://red11.org/mufc/alex.htm
http://www.aboutmanutd.com/man-u-seasons
“No matter the honour I get, I feel it’s recognition for the 25 years of Manchester United. They always shared my vision and passion. I’ve been a very lucky manager. That makes Manchester United such a special club. The courage to play and the courage to try and win is more important than anything”

- Sir Alex Ferguson, winning the Presidential Award

“We are all really lucky at Manchester United - really lucky - to have had 25 years of absolute paradise. Every season we are expecting to win something, and we usually do. And it’s because of the manager, nobody else.”
“The success we have had has just been phenomenal. He has been so successful that he must certainly go down as the greatest manager in the history of the game. I would say more than that. In sport, in any sport, nobody has done more than he has done.”

- Sir Bobby Charlton

“Sir Alex is a unique manager in the history of Manchester United. Sir Alex is a unique manager in the history of English football. And Sir Alex is a unique manager in the history of European football.”
- Jose Mourinho

“I don’t know anybody who has done 25 years at the top level with the same club. It is exceptional. Certainly nobody will do it again.”
- Arsene Wenger

Paveikslėlis

Manau pribrendo metas tokiai temai.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Tommy
Never let MU go
 
Pranešimai: 24410
Užsiregistravo: 11 Bir 2006, 15:11
Miestas: Vilnius

Re: [United] Sir Alex Ferguson

Standartinė fun43 » 11 Sau 2012, 15:49Torture never stops
F.Zappa
Vartotojo avataras
fun43
Veteranas
 
Pranešimai: 9231
Užsiregistravo: 04 Rgp 2009, 12:51

Re: [United] Sir Alex Ferguson

Standartinė ramzis » 11 Sau 2012, 16:32

ta proga galima atsimint ir prieš porą mėnesių 25 metų jubiliejaus už United vairo proga sero garbei parvadintą šiaurinę Old Traffordo tribūną:

Paveikslėlis

Paveikslėlis


priminsiu, kad šių metų vasaros pabaigoj turėtų būt pastatyta ir skulptūra
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
ramzis
Legenda
 
Pranešimai: 10000
Užsiregistravo: 27 Gru 2006, 19:13
Miestas: Vilnius

Re: [United] Sir Alex Ferguson

Standartinė fun43 » 12 Sau 2012, 21:00

Sir Alex Ferguson at 70 with Gordon Burns (MUTV)Torture never stops
F.Zappa
Vartotojo avataras
fun43
Veteranas
 
Pranešimai: 9231
Užsiregistravo: 04 Rgp 2009, 12:51

Re: [United] Sir Alex Ferguson

Standartinė Tommy » 13 Sau 2012, 23:29

Paveikslėlis

“Sir Alex Ferguson is a reference for us all and an idol for me. I’ll never forget how he helped me out when I started as a coach.”
- Pep Guardiola


Va taip va. :tup:
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Tommy
Never let MU go
 
Pranešimai: 24410
Užsiregistravo: 11 Bir 2006, 15:11
Miestas: Vilnius

Re: [United] Sir Alex Ferguson

Standartinė ValkyroN » 20 Sau 2012, 21:20

Paveikslėlis

:lol: :lol: :lol:
Vartotojo avataras
ValkyroN
Superžvaigždė
 
Pranešimai: 6386
Užsiregistravo: 13 Bir 2007, 19:02

Re: [United] Sir Alex Ferguson

Standartinė ramzis » 20 Vas 2012, 13:36

Seras sako, kad pasitraukęs iš United trenerio pareigų, visiškai į pensiją neišeis - užims kokias nors kitas pareigas klube.
Citata:
"I will remain active. I think there will be a role for me at United after I finish."

Ir dar kartą pakartojo, kad žada būt dar 2-3 metus:
"I don't know how long I can last now but if my health stays up I don't think another two or three years would harm me."Kokia savaitė prieš spauda rašinėjo, kad Fergis tiki, kad Giggsas turi visas savybes, reikalingas United manageriui.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
ramzis
Legenda
 
Pranešimai: 10000
Užsiregistravo: 27 Gru 2006, 19:13
Miestas: Vilnius

Re: [United] Sir Alex Ferguson

Standartinė ValkyroN » 20 Vas 2012, 14:36

Siandien vakare per BBC bus leidziamas valandos trukmes interviu su SAF

Viena mintis

Alex Ferguson also reveals a regret: "I could've signed Joe Hart for £100,000, we all make mistakes"
SAF: "If you look at English goalkeepers of the last 20 years, Joe Hart's easily the best."
Vartotojo avataras
ValkyroN
Superžvaigždė
 
Pranešimai: 6386
Užsiregistravo: 13 Bir 2007, 19:02

Re: [United] Sir Alex Ferguson

Standartinė fun43 » 20 Vas 2012, 21:49

ValkyroN rašė:Siandien vakare per BBC bus leidziamas valandos trukmes interviu su SAF

SAF on MUFC & LFC rivalry: "Both clubs need each other. It's an unparalleled rivalry in the history of British football."
Spoony: 'Sir Alex, it's been an honour and a pleasure even though I'm a Liberpool fan' Sir Alex 'I feel sorry for you'
SAF: "Rio's working hard with Pogba as the young boy's not quite sure what to do."
Torture never stops
F.Zappa
Vartotojo avataras
fun43
Veteranas
 
Pranešimai: 9231
Užsiregistravo: 04 Rgp 2009, 12:51

Re: [United] Sir Alex Ferguson

Standartinė Blazer » 21 Vas 2012, 01:56

fun43 rašė:
ValkyroN rašė:Siandien vakare per BBC bus leidziamas valandos trukmes interviu su SAF

SAF on MUFC & LFC rivalry: "Both clubs need each other. It's an unparalleled rivalry in the history of British football."
Spoony: 'Sir Alex, it's been an honour and a pleasure even though I'm a Liberpool fan' Sir Alex 'I feel sorry for you'
SAF: "Rio's working hard with Pogba as the young boy's not quite sure what to do."


Damn i love SAF. :hysterical:
Paveikslėlis

http://tinyurl.com/yfkx8zk
"I don't believe it, David Beckham scores the goal to take England to the World Cup Finals....GIVE THAT MAN A KNIGHTHOOD!"
Vartotojo avataras
Blazer
Red Rebel
 
Pranešimai: 12257
Užsiregistravo: 21 Kov 2004, 21:05

Re: [United] Sir Alex Ferguson

Standartinė Samir » 21 Vas 2012, 09:16

fun43 rašė:SAF on MUFC & LFC rivalry: "Both clubs need each other. It's an unparalleled rivalry in the history of British football."

Girdžiu tylų juoką iš Firth of Clyde pakrančių.
648 games. 211 goals. 11 major trophies. One Frankie Lampard.
Vartotojo avataras
Samir
Hippie
 
Pranešimai: 22369
Užsiregistravo: 17 Bal 2004, 20:49
Miestas: Vilnius

Re: [United] Sir Alex Ferguson

Standartinė Wat Wat » 21 Vas 2012, 09:46

Samir rašė:
fun43 rašė:SAF on MUFC & LFC rivalry: "Both clubs need each other. It's an unparalleled rivalry in the history of British football."

Girdžiu tylų juoką iš Firth of Clyde pakrančių.


Tas juokas Rangersu administratoriaus
"The confusion between David de Gea and Marcos Rojo may be due to the language barrier." - Lee Dixon
Vartotojo avataras
Wat Wat
Legenda
 
Pranešimai: 23558
Užsiregistravo: 30 Spa 2006, 18:45

Re: [United] Sir Alex Ferguson

Standartinė Tommy » 22 Vas 2012, 10:50

Čia galite išgirsti visą SAF interviu.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Tommy
Never let MU go
 
Pranešimai: 24410
Užsiregistravo: 11 Bir 2006, 15:11
Miestas: Vilnius

Re: [United] Sir Alex Ferguson

Standartinė ValkyroN » 31 Kov 2012, 12:31

Paveikslėlis
Vartotojo avataras
ValkyroN
Superžvaigždė
 
Pranešimai: 6386
Užsiregistravo: 13 Bir 2007, 19:02

Re: [United] Sir Alex Ferguson

Standartinė ramzis » 31 Kov 2012, 12:43

Dauguma mūsų net gimę nebuvo, kai SAF atėjo.
Tai sunku net įsivaizduot, kad United treneris kas nors kitas. Panašiai kaip įsivaizduot kitą mamą.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
ramzis
Legenda
 
Pranešimai: 10000
Užsiregistravo: 27 Gru 2006, 19:13
Miestas: Vilnius

Pagrindinis diskusijų puslapis   Klubinis Futbolas  Anglija  Manchester United FC

Moderatorius: ramzis

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Prisijungti  •  Registruotis