Vartotojo valdymo pultas | Prisijungti

[AFC] Transferai ir gandai [18/19 sezonas]

Re: [AFC] Transferai ir gandai [18/19 sezonas]

Standartinė Roccinho » 13 Bir 2018, 01:26

Pabursiu iš tirščių šiek tiek ir aš.

Mano įsivaizdavimu, pagrindas bus Xhaka - Torreira - Ramsey (pastarajam reikia ne tik sutartį paturbintą duot, bet ir kapitono raištį) su Ozilu krašte. Tokiu atveju, Wilshere'ą galima kad ir sušert vilkams - Elneny, AMN, Iwobi gali coverint vidury (lygiai taip pat Ozilas grąžintas į vidurį). Pamaina gal šiek tiek ir atrodo skystoka, bet Wilshere'o buvimas bet kokiu atveju svorio visiškai neprideda ir nemanau, kad dar vieną fiziškai tvirtą saugą pirksim. Tai ties tuo ir apsistokim.

Kalbant apie kitą kraštą (jeigu vieną rezervuojam Ozilui), be Mkhitarayno ir Iwobi turim tokius padarus kaip Welbeckas ir Lucas Perez. Jei pastarieji lieka, tikėtis dar ir žmoniško 1x1 apeit galinčio wingerio (nu tipo Alexis pamainos, or smth) kaip ir nebeverta. Bet kažkaip iš minėtų nelabai yra kurį norėtųsi matyti pagrindiniu. Šitoj vietoj dedu viltis į Iwobi ir tikiuosi, kad ilgainiui taps pagrindiniu LW.

Gynybos remontavimas turbūt apsiribos Lichsteineriu ir Sokratis, nors jeigu Koscielny turbūt galima laidot, o Mustafi šiuo metu yra didžiausias komandos grybas, tai norėtųsi dar vieno normalaus gynėjo į centrą. Nematau reikalo pirkt visokių ten Soyuncu ar kaip ten jie, nes yra Chambersas, Holdingas ir Mavropanos. Tai arba normalus, arba geriau jokio tada išvis. O gaila - galėtume praspirt Mustafi ir pasiimt kokį Škriniarą or smth. Gynybos flangų klausimas turbūt jau išspręstas. Naujo vartininko reikia, savaime aišku.
Roccinho
Žvaigždė

Standartinė Maverick » 13 Bir 2018, 02:00

:up: GK naujas bus, Ornstein šiandien tai patvirtino. Aš labai išrankus vartininkams. Tai visuose mums prieinamuose GK rasčiau trūkumų be vargo :lol: Mačiau yra minimos Leno, Butland ir Rico (Emery jį treniravo Sevilijoj) pavardės.

Manau bus dar vienas CB. Jei iš jaunesnių, tai norėčiau Pavard. Kaina nemaža - 50mln. Kalbų lygyje su juo mus sieja. Pritariu dėl Soyuncu. Rizikingas variantas, kuris neaišku ar iškart pritaps + turi dar savyje momentų kai gali atsinešt kvailą įvartį į savo vartus, dėl nepatyrimo ar per didelio pasitikėjimo savimi. Nežinau ar verta 35mln investuot į jį, kai CB poz. dabar yra silpnoka. Manau taip pat kaip tu, kad reiktų ieškot labiau užtikrintų variantų.
Jei Mustafi lieka, tai labai nenustebčiau jei Chambers/Holding išvyktų į kitas komandas. Chambers būtų parduotas, o Holding išnomuotas. Su tokia trauma Koscielny neverta skaičiuot. Tai su Sokračiu + dar vienu nauju pirkiniu, turėtumėm 6 gynėjus. Tokiu atveju 2 iš Mustafi, Holding ir Chambers turėtų išvykt. Nemanau, kad Emery naudos trijų gynėjų liniją.
Vartotojo avataras
Maverick
Kylanti žvaigždė

Standartinė petrofanas » 13 Bir 2018, 10:20

Čia man vienam Leno visiškai neatrodo boostas GK pozicijoj? nemanau kad jis būtų geresnis už Petrą kuris ir taip pastaruoju metu forma prarades.., pasikartosiu - Butland galėtų iškart paišytis į startą ko mums ir reikia, Ospina parduot pasilikt Martinezą trečiu vartininku ir būtų manau geriausias variantas kokį būtų galima išspaust., kas liečia JW nors ir buvau ilgą laiką jo fanas - nebematau aš jo komandoje daugiau, 1) charakteris kaip buvo taip ir liko komplikuotas, jeigu aikštėje nesiseka tada pradeda kapotis prieš oponentus nes mato kad ale fanai patenkinti (kovingumas, ale Vieira laikai) bet čia bs daugiau negu kažkoks kovingumas, tokį patį galima matyt ir iš albanšveico. 2) forma kuri visiškai nepastovi, atgrajina 2 mačus as wc player tada sėda į duobę arba krenta į traumas. Torreira paėmus - Elneny turėtų savo noru ieškotis klubo kuriame gautų žaist, nors man antroje sezono stadijoje jis gan neblogai susižiūrėjo, tačiau naivu ir kvaila būtų galvot jog butent egiptietis užims 35mln kainavusio Xhakaboom vietą. Ramsey turbūt 95% jog prates sutartį, pats prieš ~3savaites sakė jog laukia kada galės susėsti su Emery prie bendro stalo ir pakalbėt aie ateitį (o tai vadinasi apie sutartį)., Koscielny turbūt bus kaip šių metų BFG, nelabai mes jo matysim aikštėje o gynejų linija sudarys: Bellerinas - Monrealis kuris daugiau negu solidu sezoną atžaidė (aišku dalinsis vietą su Kola) Mustafi ir Sokratis, kitose taurėse leis Holdingui su Mavroponos. Buvo trumpalaikis gandas apie Pavard tačiau kaip atsirado taip ir dingo, kaina didžiulė ir namanau kad bus imamas žaidėjas kuris nėra bent jau čiuo metu mum labai reikalingas (Nebent Chambo parduodamas o Holdinga arba Mavroponos i nuoma kištų, bent jau del Mavroponos nemanau, nes įsigije iškart paliko komandoje o gavus pasireikšt bičas nenuvylė ir šiaip mes ne City kad leistume už gynėjus 50mln. Kas dėl Torreiros tai tikiuosi paimsim ir niekas nenugvelbs iš panosės nes ekspertai hypina jį nesveikai, daugiausia tacklų ir interception padares bičiukas o tai didelis pliusas į jo CV, bet jau jeigu SKYSPORT ir Orsteinas įvardina jį kaip potencialų arsenal žaidėją tai turbūt taip ir bus, dėl Adli dar kiek suprantu nieko oficialaus (turiu omenį jog sutiko su PSG pasirašyt) :?? :eh: nes skaičiau dar vakar vakare jog čia dar visko gali būt ir kad nėra niekas iki galo nuspresta.
Arsene Wenger asked me to have a trial with Arsenal when I was 17. I turned it down. Zlatan doesn't do auditions. Zlatan Ibrahimovic
Vartotojo avataras
petrofanas
Starto žaidėjas

Standartinė Maverick » 13 Bir 2018, 11:30

Leno progresas yra sustojęs. Buvo labai aukštai vertinamas, dabar jo akcijos ne tokios aukštos. Gal aplinkos pakeitimas išeitų į naudą, jaunas dar, potencialas niekur nedingo. Geras shot stopper'is, kai jo diena gali viską traukt De Gea stilium, bet kai juoda diena užplaukia gali visišką nesąmonę prasileist. Visi GK neišvengia juodesnių dienų, tačiau Leno per daug tokių dienų turi pastaruosius porą metų. Mano akimis 50/50 toks pirkinys būtų. Jei pasitemps Leno turėsim gerą GK, kuris turi potencialo tapt dar geresniu, jei ne, nebus žymaus upgrade šitoj poz. Nesu atkreipęs dėmesio kokio lygio yra Leno žaidimas kojomis ir jo distribution'as. Šiti dalykai man yra svarbūs vertinant GK.
Di Marzio draugelis rašo, kad Leno yra favoritas GK paieškose. SportBild irgi tą patį vakar parašė, nors šito šaltinio patikimumas yra ne aukščiausio lygio. Bayer jau Leno pamainą įsigijo. Kainuotų 20-25mln eurų.

Būtų mano valia, būčiau Szczesny pasilikęs, o ne už centus į Juventus pardavęs, bet Wenger galvojo kitaip. Gaila, kad naujos struktūros tada nebuvo.
Vartotojo avataras
Maverick
Kylanti žvaigždė

Standartinė Zebras » 13 Bir 2018, 13:55

Maverick rašė:Būtų mano valia, būčiau Szczesny pasilikęs, o ne už centus į Juventus pardavęs, bet Wenger galvojo kitaip. Gaila, kad naujos struktūros tada nebuvo.

Kokia buvo Wengero logika parduoti lenką? Jau po stažuotės Romoje matėsi, kad WC vartininkas bei pats sakė, kad norėjo grįžti į Londę.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Zebras
Atsarginis žaidėjas

Standartinė Maverick » 13 Bir 2018, 14:03

Zebras rašė:Kokia buvo Wengero logika parduoti lenką? Jau po stažuotės Romoje matėsi, kad WC vartininkas bei pats sakė, kad norėjo grįžti į Londę.

Kažkoks konfliktėlis tarp jų buvo susijęs su Szczesny rūkymu po rungtynių rūbinėj duše. Po šito incidento prarado Szczesny pagr. vartininko vietą ir buvo galiausiai išnuomotas į Romą. Tačiau nemanau, kad tai buvo pagr. priežastis. Wenger ilgai nelaiko pykčių, ypač kai mato, kad žaidėjas ženkliai patobulėjo ir subrendo. Nemanau, kad pats Szczesny labai norėjo grįžt į Arsenal, nepatiko jam tuo metu dirbusio klube GK trenerio Gerry Peyton metodai, o kadangi jis buvo Wenger žmogus, tai AW per galvą nesivertė bandydamas žūt būt išlaikyt Szczesny.
Vartotojo avataras
Maverick
Kylanti žvaigždė

Standartinė petrofanas » 13 Bir 2018, 20:40

Arsene Wenger asked me to have a trial with Arsenal when I was 17. I turned it down. Zlatan doesn't do auditions. Zlatan Ibrahimovic
Vartotojo avataras
petrofanas
Starto žaidėjas

Standartinė Maverick » 14 Bir 2018, 14:24

Pagal tai kokios žinios išlindo į viešumą per pastarąsias porą dienų, esu tikras, kad Ospiną pakeis Leno.
Vartotojo avataras
Maverick
Kylanti žvaigždė

Standartinė Maverick » šiandien, 12:34

Leno IN.
Vartotojo avataras
Maverick
Kylanti žvaigždė

Pagrindinis diskusijų puslapis   Klubinis Futbolas  Anglija  Arsenal FC

Moderatorius: Maverick

Dabar prisijungę