Vartotojo valdymo pultas | Prisijungti

Vasaros Olimpinės Žaidynės

Re: Vasaros Olimpinės Žaidynės

Standartinė Furis » 13 Rgp 2012, 22:59

Paveikslėlis

is sitos grazuoles atimtas auksas uz dopinga. ir aciu dievui, tokie negrazus zmones aukso neverti
Mauricio Pochettino, he's magic, you know
Vartotojo avataras
Furis
Legenda

Standartinė mmedahl » 13 Rgp 2012, 23:01

O kas įdomiausia, kad Lukašenka prikarksėjo, kad jam svarbūs tik medaliai ir kad užsibrėžtas tikslas yra 25. Dabar Baltarusijai liko tik 12 :lol:
Vartotojo avataras
mmedahl
Starto žaidėjas

Standartinė Ezzy » 13 Rgp 2012, 23:07

meskiukus apkaltins
Ezzy
Legenda

Standartinė Cartoon » 13 Rgp 2012, 23:52

Man tai keista klausyt kaip skundžiamasi toliau, kad vai vai vai krepšinis gauna visą finansavimą ir dabar jau tikisi, kad plaukimas kanojomis, graikų-romenų imtynės ar penkiakovė išpopuliarės ir gaus finansavimą didelį. Kaip gali lygintis jie su kažkokiu komandiniu sportu, kuris tokį dėmesį sutraukia. Suprantu tą baseiną reikia pastatyt, boksas gali populiaresnis pasidaryt, bet cmon lygint kažkokios penkiakovės medalį ir sakyt "va krepšininkai tai neiškovojo", tai apgailėtina. Atvirai mano nuomonė, tai išvis po pusės metų dauguma užmirš, kad Šuklinas ar Kazakevičius medalį laimėjo ir jie įdomus pasidarys nebent per kitą olimpiadą Brazilijoj...
Paskutinį kartą redagavo Cartoon 13 Rgp 2012, 23:57. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
Cartoon
Superžvaigždė

Standartinė RaMa » 13 Rgp 2012, 23:57

kas užmirš, kas ne, simple. Jei kai kurie iš vis sako, kad Asadauskaitė buvo atradimas, tai po tokių žodžių geriau ir patylėti, kol ko blogo nepasakyt. :) Kaip nepamenu kas, bes labai taikliai pasakė - gaila, kad seimo rinkimai visada su olimpiniasi metais kertasi, pažadų juk reikia padalinti.
RaMa
Legenda

Standartinė Furis » 14 Rgp 2012, 00:44

Cartoon rašė:Man tai keista klausyt kaip skundžiamasi toliau, kad vai vai vai krepšinis gauna visą finansavimą ir dabar jau tikisi, kad plaukimas kanojomis, graikų-romenų imtynės ar penkiakovė išpopuliarės ir gaus finansavimą didelį. Kaip gali lygintis jie su kažkokiu komandiniu sportu, kuris tokį dėmesį sutraukia. Suprantu tą baseiną reikia pastatyt, boksas gali populiaresnis pasidaryt, bet cmon lygint kažkokios penkiakovės medalį ir sakyt "va krepšininkai tai neiškovojo", tai apgailėtina. Atvirai mano nuomonė, tai išvis po pusės metų dauguma užmirš, kad Šuklinas ar Kazakevičius medalį laimėjo ir jie įdomus pasidarys nebent per kitą olimpiadą Brazilijoj...

man tai keisciausia klausyt, kaip zmones prisiklauso kokiu nors plugu is facebooko grupiu "nuomoniu" ir tada ateina to aptart forume, arba isvis duoda suprast kad forumo nariai taip pat masto/mano.

mes taip nemanom, mes nesiskundziam, mes neprasom naujo finansavimo imtynem ar kanojom.
Mauricio Pochettino, he's magic, you know
Vartotojo avataras
Furis
Legenda

Standartinė Cartoon » 14 Rgp 2012, 01:09

:lol: Tiesiog klausiau olimpieciu spaudos konferencijos ir parasiau savo nuomone apie tai, nepersu gi tau labai jos. Prie daug postu galetum taip prisikabint.
Kas apie bolta the greatest, superman ir t.t manifestus raso, o kas tiesiog savo neidomia nuomone apie tokius dalykus paraso...
Vartotojo avataras
Cartoon
Superžvaigždė

Standartinė Blazer » 14 Rgp 2012, 02:27

hippopotamus rašė:Turiu prisipažint, kad aš truputį confused. Įtariu, kad mano sarkazmometrui reikia pakeist batareikas.

Čia nerimtai, ane?

Ne sarkazmas. Cia ovehype to the level of ridiculousness. Dar po Cezario buvau parases sakini, kad jei SAF butu gimes senoves uzkarevimu laikais dabar visi butumem skotais. paskui nutryniau galvojau bus too much, turbut reikejo palikti. :)

kartais zmones pasako ka nors labai perdetai to make their point. pavyzdziui po labai grazus futbol epizodo gali sakyt "ziuredamas ta epizoda jau tris kartus nuleidau, going for 4 in a row" aisku zmogus taip sakydamas niekada newankina i futbola, jis tiesiog bando pasakyt kad tas epizodas yra nuostabus. Arba kai i aikste iseina Scholes'as. zmogus buna toks excited matydams ji, kad gali pasakyt 'Scholes is most beautiful man in the world" ar net ' i love Scholes so much i would go gay for him" nei vienas nei kitas nera pilna teisybe. Tu tiesiog taip vertini Paulo Scholes talenta ir jo zaidimo grozi, kad bandai surasti zodzius kurie galbut neatitinka realybes bet geriausiai padeda isreiskti tavo jausmuos duotoju momentu. Pvz as nezinau ar rasiau forume ar kazkam taip sakiau, bet tikrai esu apie berbatouch sakes - "Berbatouch is so beautiful it could feed the hungry, it could end wars and cure cancer" nebutinai as istiesu manau kad berba vien savo touchu galetu pamaititni visus badaujancius afrikos vaikus, bet as manau kad Berbatouch yra pakankamai nuostabus, kad butu vertas tokio issauksitinimo.

Kaip jau sakiau as dievinu hype'a ir daznai paprastus dalykus kurie man tik patinka ishypinu iki normalaus hype'o ribu. Tad kai kalbu apie dalykus kurie man isiktikruju labai patinka as turiu eiti i tai overhype mode ir vartoti isireiskimus kaip The Greatets man to ever live.
Paveikslėlis

http://tinyurl.com/yfkx8zk
"I don't believe it, David Beckham scores the goal to take England to the World Cup Finals....GIVE THAT MAN A KNIGHTHOOD!"
Vartotojo avataras
Blazer
Red Rebel

Standartinė fun43 » 14 Rgp 2012, 02:55

Ką darysi, kai iš miško tikrai ateis vilkas, o nieks netikės? :wink:
Torture never stops
F.Zappa
Vartotojo avataras
fun43
Veteranas

Standartinė Baltas Wilkas » 14 Rgp 2012, 08:29

fun43 rašė:Ką darysi, kai iš miško tikrai ateis vilkas, o nieks netikės? :wink:

nu jau tik nereikia... Joks vilkas, pamatęs Blazerį iš miško neis :shake:
Vartotojo avataras
Baltas Wilkas
Senjoras

Standartinė Blazer » 14 Rgp 2012, 22:38

fun43 rašė:Ką darysi, kai iš miško tikrai ateis vilkas, o nieks netikės? :wink:

tai Bolt'as ir yra didelis piktas Baltas Wilkas. As sutirstinau spalvas bet as manau kad jis vertas kad i ji mesciau visa imanoma hype. Net ir palyginima su SAF, kai forume visi zino kad as dydziausias SAF fanboy ir SAF uz visa tai ka dave United galetu myzti i mano arbata kiekviena ryta. Jei kadanors sporte pasirodys dar didesnis ir dar piktesnis Wilkas, ka darysi.. Bolt'as turi viska: daro tai ko joks zmogus niekada nebuvo padares, turi toki sportininkui tinkanti cockiness , charizma o jo pergales dar ir papasakoja grazia istorija. Bless him.
Paveikslėlis

"I don't believe it, David Beckham scores the goal to take England to the World Cup Finals....GIVE THAT MAN A KNIGHTHOOD!"
Vartotojo avataras
Blazer
Red Rebel

Standartinė hippopotamus » 15 Rgp 2012, 15:57

Kokia ten charizma, Jėzau Marija. Eilinis greitai bėgiojantis, bukas, save įsimylėjęs negras. Iš kitų panašių negrų išsiskiriantis tik ūgiu ir tuo, kad 100 metrų nubėga 2 dešimtosiom sekundės greičiau. Jeigu pačiam save vadint gyva legenda yra charizma, tai viso gero.

Po teisybei jį net greičiausiu pasaulio žmogum negalima vadint, nes ant maratono arba 10 kilometrų kiekvienas distrofiškas Kenijos mėgėjas jį darytų per visus galus.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
hippopotamus
Legenda

Standartinė Blazer » 16 Rgp 2012, 00:51

hippopotamus rašė:Kokia ten charizma, Jėzau Marija. Eilinis greitai bėgiojantis, bukas, save įsimylėjęs negras. Iš kitų panašių negrų išsiskiriantis tik ūgiu ir tuo, kad 100 metrų nubėga 2 dešimtosiom sekundės greičiau. Jeigu pačiam save vadint gyva legenda yra charizma, tai viso gero.

Nu tau eilinis greitas begejontis negras, kitiem kaip per CTV olimpiados promo sake zmogus kuris "single handedly redefined human potential". galima buti ciniku ir apie visus sportininkus taip vartyt, cia ta pati istorija kad futbolas tai 22 idiotai begiojantis paskui kamuoli. Arba teko ne viena zmogu sutikti kuris sako apie Meilutyte "uz ka ja cia visi taip aukstina, ji tik plauke greitai kas is to". Ignorant zmones nei neisivaizduoja kad fraze "a fifteen year old lithuanian" pasaulio ziniakslaidoj ir olimpiada transluojancioj medijoje buvo mineta tiek kartu, kad Ruta Lietuvos varda garsino labiau nei bet kas kitas nuo Sabonio laiku... Bolt'as yra anything but eilinis negras, jis daro tai ko niekas anksciau nebuvo padares. Tu sakai so what, as sakau tai ikvepe. Matyt niekaip nesutarsim.

Po teisybei jį net greičiausiu pasaulio žmogum negalima vadint, nes ant maratono arba 10 kilometrų kiekvienas distrofiškas Kenijos mėgėjas jį darytų per visus galus.

Rusu Niva laisvai pravaziuoja ten kur Lamborghini niekada negales... biski skirtingo tipo masinos, ne?
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Blazer
Red Rebel

Standartinė AndriusTH » 13 Rgs 2017, 20:57

Ką tik buvo išrinktos pasaulio vietos, kur vyks olimpiada atitinkamai 2024 ir 2028. :lol: O tai bus Paryžius bei Los Andželas. Kaip žinia, 2020 olimpiada įvyks Tokijuje.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
AndriusTH
Kylanti žvaigždė

Pagrindinis diskusijų puslapis   Laisvas Kampas  Kitos Sporto Šakos

Moderatorius: Moderatoriai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Prisijungti  •  Registruotis