Vartotojo valdymo pultas | Prisijungti

F-1

Jūsų mėgstamiausia F-1 komanda

Ferrari
133
59%
McLaren
32
14%
Williams
7
3%
Renault
17
8%
Honda
4
2%
Toyota
2
1%
Kita
5
2%
Nei viena iš dabartinių
2
1%
Nei viena, nes esu piloto, o ne komandos fanas
16
7%
Nei viena, nes esu neutralus žiūrovas
7
3%

Viso balsų : 225

F-1

Standartinė Samir » 11 Kov 2005, 23:54

Tema apie automobilių sporto karalienę.
Paskutinį kartą redagavo Samir 02 Rgp 2006, 12:30. Iš viso redaguota 2 kartus.
648 games. 211 goals. 11 major trophies. One Frankie Lampard.
Vartotojo avataras
Samir
Hippie

Standartinė Vadimas » 12 Kov 2005, 00:04

A. Senna, jis mano visu laiku megstamiausias pilotas, nors kada jis zuvo man buvo 11 metu, taciau as puikiai ji prisimenu.
Paskutinį kartą redagavo Vadimas 12 Kov 2005, 00:05. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vadimas
Liūdnojo Vaizdo riteris

Standartinė Samir » 12 Kov 2005, 00:04

Vienas labai neblogas puslapis apie F-1

http://www.4mula1.ro/season/
Yra F-1 istorijos, statistikos ir t.t.
Vartotojo avataras
Samir
Hippie

Standartinė rae » 12 Kov 2005, 00:06

vadimas1 rašė:A. Senna, jis mano visu laiku megstamiausias pilotas, nors kada jis zuvo man buvo 11 metu, taciau as puikiai ji prisimenu.

labai preistaringa asmenybe.... negaleciau as jo vadinti geriausiu vien del jo nieksybiu Prosto atzvilgiu

Best SCHUMI 8)
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
rae
Il Conservatore

Standartinė eNjoy » 12 Kov 2005, 00:11

rae rašė:Best SCHUMI 8)

:tup:
There's only one Di Matteo, one Di Matteo!
eNjoy
Copy&Paste Master

Standartinė Samir » 12 Kov 2005, 00:14

rae rašė:labai preistaringa asmenybe.... negaleciau as jo vadinti geriausiu vien del jo nieksybiu Prosto atzvilgiu

Best SCHUMI 8)

O kaip 1994 Adelaide... Ar 1997 Cherezas... Kai Schumis matydamas, kad garbingai titulo nelaimės taranavo varžovus... Ir sykį jam pasisekė... Kas matė tas lenktynes negali palaikyti Schumio...
Vartotojo avataras
Samir
Hippie

Standartinė eNjoy » 12 Kov 2005, 00:16

tikslas pateisna priemones :o
There's only one Di Matteo, one Di Matteo!
eNjoy
Copy&Paste Master

Standartinė Vadimas » 12 Kov 2005, 00:18

rae rašė:
vadimas1 rašė:A. Senna, jis mano visu laiku megstamiausias pilotas, nors kada jis zuvo man buvo 11 metu, taciau as puikiai ji prisimenu.

labai preistaringa asmenybe.... negaleciau as jo vadinti geriausiu vien del jo nieksybiu Prosto atzvilgiu

Best SCHUMI 8)

Tavo Schumis nesventasis taip pat, jis net daugiau nieksybiu padare nei Senna. Isstume Hilla, Villeneuve'a.
Vadimas
Liūdnojo Vaizdo riteris

Standartinė Samir » 12 Kov 2005, 00:21

eNjoy rašė:tikslas pateisna priemones :o

Tik iki tam tikros ribos. Schuacheris ją tada peržengė. Matydamas, kad čempiono titulas nuplauks, tyčia sukėlė avariją, padarė tą patį ką ir Senna. :angry: Apie Ayrtoną nieko nenoriu sakyti... Bet kad Schumis negarbingas pilotas pripažįsta dažnas F-1 lenktynininkas...
Vartotojo avataras
Samir
Hippie

Standartinė Vadimas » 12 Kov 2005, 00:25

Samir rašė:
eNjoy rašė:tikslas pateisna priemones :o

Tik iki tam tikros ribos. Schuacheris ją tada peržengė. Matydamas, kad čempiono titulas nuplauks, tyčia sukėlė avariją, padarė tą patį ką ir Senna. :angry: Apie Ayrtoną nieko nenoriu sakyti... Bet kad Schumis negarbingas pilotas pripažįsta dažnas F-1 lenktynininkas...

Tu jam nieko neirodysi, as su juo jau seniau diskutavau sia tema. Senna buvo nelabai garbingas pilotas, tai as pripazistu, jis net buvo privertes McLaren savininka ismest Prosta bei pakviesti Bergeri. Damon Hill, Prost, Hakkinen buvo be demiu. Pastarasis buvo protingiausias pilotas ir buvo vadinamas profesoriu.
Vadimas
Liūdnojo Vaizdo riteris

Standartinė Samir » 12 Kov 2005, 00:32

vadimas1 rašė:Tu jam nieko neirodysi, as su juo jau seniau diskutavau sia tema. Senna buvo negarbingas pripazystu. Damon Hill,Prost, Hakkinen buvo be demiu. Pastarasis buvo protingiausias pilotas ir buvo vadinamas profesoriu.

Sumaišei biški. Ne pastarasis (Hakkinenas) o Prostas. Ir ne tiek dėl protingumo, kiek dėl racionalumo. Nors čia praktiškai tas pats :) Honda atstovai jam net pasakė, kad Senna primena samurajų, o jis kompiuterį. Na, bet jeigu reiktų rinkti garbingiausią rinkčiausi tarp Peterio Collinso ir Stirlingo Mosso :)
Vartotojo avataras
Samir
Hippie

Standartinė Vadimas » 12 Kov 2005, 00:34

Samir rašė:
vadimas1 rašė:Tu jam nieko neirodysi, as su juo jau seniau diskutavau sia tema. Senna buvo negarbingas pripazystu. Damon Hill,Prost, Hakkinen buvo be demiu. Pastarasis buvo protingiausias pilotas ir buvo vadinamas profesoriu.

Sumaišei biški. Ne pastarasis (Hakkinenas) o Prostas. Ir ne tiek dėl protingumo, kiek dėl racionalumo. Nors čia praktiškai tas pats :) Honda atstovai jam net pasakė, kad Senna primena samurajų, o jis kompiuterį. Na, bet jeigu reiktų rinkti garbingiausią rinkčiausi tarp Peterio Collinso ir Stirlingo Mosso :)

Nesumaisiau, as ir turejau omeny Prosta, tik veliau dar pridejau Hakkinena, todel ir gavosi, kad profesorius jis.
Vadimas
Liūdnojo Vaizdo riteris

Standartinė rae » 12 Kov 2005, 01:40

Samir rašė:O kaip 1994 Adelaide... Kai Schumis matydamas, kad garbingai titulo nelaimės taranavo varžovus... Ir sykį jam pasisekė... Kas matė tas lenktynes negali palaikyti Schumio...

O kas mate visa ta sezona negali nepalaikyti SCHUMIO... kur tai matyta kad uz paprasta lenkima esant geltonoms veliavoms butu galima pasalinti pilota 4 lenktynem... :roll: o po to lyg niekur nieko tvirtinti jog tai nebuvo bandymas grazinti intriga y tu metu cempionata kuris jau priklause SCHUMIUI.... deja pagal senariju viskas gavosi gerai.... taciau buvo iskilusi reali gresme kad SCHUMIS dominaves visame cempionate gali likti be apdovanojimo vien del to kad FIA bosai norejo neprarasti f1 populiarumo.... todel ir uzsimerke del to incidento [keliu incdentu] tarp SCHUMIO ir Hillo, beje mano manumu jie abu buvo kalti...

del Sennos... as per daug negaliu sneketi nes nemaciau jo vaziuojant... o tik skaiciau prisiminimus.... kurie buvo dvejopo pobudzio... vini teige jog Senna buvo nutruktgalvis ir viskai atitrukes nuo realybes zmogus o kiti - jog tai buvo labai humaniskas pilotas kuris bedoje nepalikdavo kitu kolegu... beje man paciam teko mantyti viena yrasa kai jis pamates kad yvyko avarija per qualifikacija sustabde bolida isoko is cockpito ir pribego pagelbeti nukentejusiam...
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
rae
Il Conservatore

Standartinė Vadimas » 12 Kov 2005, 11:45

rae rašė:
Samir rašė:O kaip 1994 Adelaide... Kai Schumis matydamas, kad garbingai titulo nelaimės taranavo varžovus... Ir sykį jam pasisekė... Kas matė tas lenktynes negali palaikyti Schumio...

O kas mate visa ta sezona negali nepalaikyti SCHUMIO... kur tai matyta kad uz paprasta lenkima esant geltonoms veliavoms butu galima pasalinti pilota 4 lenktynem... :roll: o po to lyg niekur nieko tvirtinti jog tai nebuvo bandymas grazinti intriga y tu metu cempionata kuris jau priklause SCHUMIUI.... deja pagal senariju viskas gavosi gerai.... taciau buvo iskilusi reali gresme kad SCHUMIS dominaves visame cempionate gali likti be apdovanojimo vien del to kad FIA bosai norejo neprarasti f1 populiarumo.... todel ir uzsimerke del to incidento [keliu incdentu] tarp SCHUMIO ir Hillo, beje mano manumu jie abu buvo kalti...

del Sennos... as per daug negaliu sneketi nes nemaciau jo vaziuojant... o tik skaiciau prisiminimus.... kurie buvo dvejopo pobudzio... vini teige jog Senna buvo nutruktgalvis ir viskai atitrukes nuo realybes zmogus o kiti - jog tai buvo labai humaniskas pilotas kuris bedoje nepalikdavo kitu kolegu... beje man paciam teko mantyti viena yrasa kai jis pamates kad yvyko avarija per qualifikacija sustabde bolida isoko is cockpito ir pribego pagelbeti nukentejusiam...

Maciau visa sezona, taciau vistiek negaliu palaikyt Schumio, man ypac isimine 3 etapas kai zuvo SENNA, tada dar Schumacheriui nebuvo skirtos baudos. F-1 tais metais buvo soke del 2 pilotu zuties, atsimink sita ir visi buvo susirupine saugumu ir grieztai ziurejo i taisykles ir menkiausia nusizengima bausdavo labai grieztai, todel ir nubaude Schumacheri nepagristai grieztai, uztektu tik 1-2 lenktyniu diskvalifikacijos. Po 1997 metu paskutinio etapo Schumiui iskilo gresme is viso buti diskvalifikuotam visam gyvenimui, taciau po savo avarijos, kada jis susilauze koja jis pasikeite ir dabar nera tas blogasis Schumis, kurio as nekesdavau visa sirdimi.

Del Sennos: del pergales jis galedavo padaryt viska, taciau neprarasdavo zmoniskumo.
Vadimas
Liūdnojo Vaizdo riteris

Standartinė Del Juve » 12 Kov 2005, 13:17

dziaugiuosi, kad gyvenu dabartyje ir galiu matyti geriausia visu laiku lenktynininka :)
Vartotojo avataras
Del Juve
Kylanti žvaigždė

Pagrindinis diskusijų puslapis   Laisvas Kampas  Kitos Sporto Šakos

Moderatorius: Moderatoriai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Prisijungti  •  Registruotis