Vartotojo valdymo pultas | Prisijungti

Paris Saint-Germain Football Club

Ar peržengs PSG Čempionų lygos ketvirtfinalio barjerą?

Taip
20
71%
Ne
8
29%

Viso balsų : 28

Re: Paris Saint-Germain Football Club

Standartinė Sicilietis » 02 Lap 2017, 00:48

Luigi rašė:O šiaip užvedant diskusiją, ką forumas mano apie PSG galimybes laimėt ČL? Turi best attacking trio ant Europos (nebent aš aklas ir parodykit geresnį), best CM Verratti, Thiago Silva jei ne best, tai labai arti to. Plius milijoną kitų tokių gerų žaidėjų, kur ne vienas top klubas dėl jų praskleistų savo klyną.

Faktas jog investuojant tokius pinigus, didelės pergalės turi anksčiau ar vėliau su tuo ateiti. PSG sudėtis yra ne tobula, tačiau jau dabar stipriausia per Prancūziško futbolo istoriją (net ir turint omenyje 92m Marselį). Plius ČL yra laimėjusios ir gerokai silpnesnės sudeties komandos. Esmė kodėl ir šį sezoną sunku PSG matyti kaip nugalėtojus, mano manymu yra tik netvarka rūbinėje. Emery yra puikus strategas, tačiau jis nepratęs dirbti prie tokio dvipusio spaudimo (aikštingų žaidėjų ir jų nuleisti ant žemės akivaizdžiai neleidžiančių vadovų) ir jam trūksta autoriteto.

Jei Ligue 1 galima laimėti ir remiantis vien individualiais žaidėjų sugebėjimais, ČL mano akimis yra totaliai different story, čia laimi visada tik komandos ir niekas kitas. Tad manau dar vienerius ar dvejus metus PSG užtruks, kol sulipdys vieningą laiminčią komandą. Paradoksalu, tačiau viskas ko jiems reikia tai tik jog vadovai kuo mažiau kištųsi vis bandydami taisyti situacija kažkokiais vis naujais transferais (išbalansuojančiais komandą) ar trenerių keitinėjimais. Juk visi puikiai atsimenam pirmojo Los Galacticos fiasko, kai turbūt vienintelį kartą per aukščiausio lygio klubinio futbolo istoriją milžiniškos investicijos taip ir neatnešė skambių pergalių. Ir viso to priežastis iš esmės ir buvo kvaili transferai bei stabilumo stoka klube.
"When I go to the press conference before the game, in my mind the game has already started." - Jose Mourinho
Vartotojo avataras
Sicilietis
Mėgėjas

Standartinė hjulito1 » 23 Lap 2017, 00:43

Nesveiki. Jau pamušė Dortmundo įvarčiu per group stage rekorda (buvo 21, PSG turi 24). O dar liko vienos rungtynės. Tokie rezultatai šiemet: 5:0, 3:0, 4:0, 5:0, 7:1
hjulito1
Atsarginis žaidėjas

Standartinė Luigi » 23 Lap 2017, 01:18

Tas vienas prasileistas viską labai gadina. Areola grybas turėjo traukt tokį smūgį. Aš skirtingai nuo T-Wolves manau, kad silpniausia komandos vieta yra vartininkas. Kai ateis maksimalių išbandymų metas vartininkų gebėjimai daug ką reikš.
Vartotojo avataras
Luigi
Superžvaigždė

Standartinė Luigi » 03 Gru 2017, 02:39

Nieko informatyvaus ir įdomaus nepasakysiu, bet PSG šiemet pirmą kartą pralaimėjo! Toks kaip ir įvykis.
Vartotojo avataras
Luigi
Superžvaigždė

Standartinė Luigi » 05 Gru 2017, 16:14

Kurzawos nauja pryčia

Paveikslėlis

Viena sekundę priminė kokia tai slavų dainorėlę iš folkloro ansamblio..

Aš galvoju, kad sponsoriai, agentai ir žydai spicialiai moka žaidėjams, kad jie atrodytų kaip klounai. Tai ant kiek reikia gert, rūkyt, kad tokį šūdą sau ant galvos pasidaryt?
Vartotojo avataras
Luigi
Superžvaigždė

Standartinė Luigi » 10 Gru 2017, 14:24

Biški nubėgo
Vartotojo avataras
Luigi
Superžvaigždė

Standartinė T-Wolves » vakar, 14:51

Real :lol:
Finalo verta dvikova. Jei paima Ronaldo ir co, tai nuoširdžiai patikėsiu, kad gali imti ČL.
Paveikslėlis
Allez Les Verts!
Vartotojo avataras
T-Wolves
Legenda

Standartinė Luigi » vakar, 20:37

T-Wolves rašė:Real :lol:
Finalo verta dvikova. Jei paima Ronaldo ir co, tai nuoširdžiai patikėsiu, kad gali imti ČL.

Kad šiai dienai nugalėti Realą nėra koks tai wow įvykis. Spurs puikiai tą įrodė.
Vartotojo avataras
Luigi
Superžvaigždė

Standartinė Scientist » vakar, 20:40

Luigi rašė:
T-Wolves rašė:Real :lol:

Kad šiai dienai nugalėti Realą nėra koks tai wow įvykis. Spurs puikiai tą įrodė.

Nu kai Spursai laimėjo prieš Realą tai tikrai buvo wow įvykis.
Scientist
Legenda

Standartinė T-Wolves » vakar, 23:05

Kad Real silpnesnis nei pernai, tai akivaizdu. Tačiau pas ką kojos mažiau drebės išėjus į aikštę, man atrodo aišku, o kad forma jų gerės, irgi aišku.
Paveikslėlis
Allez Les Verts!
Vartotojo avataras
T-Wolves
Legenda

Pagrindinis diskusijų puslapis   Klubinis Futbolas  Prancūzija

Moderatorius: Moderatoriai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Prisijungti  •  Registruotis