Vartotojo valdymo pultas | Prisijungti

AS Nancy Lorraine

Re: AS Nancy Lorraine

Standartinė alibaba » 04 Gru 2017, 15:46

Luigi rašė:Alibaba, tu esi ilgiausių postų lyderis, bet tave visada smagu skaityt :tup:


Daug visko prisikaupia. :)

Edga,

Jo, Barka gerai pasirodė, smūgiai techniški, išlaukti. Tikiuosi, jog kontraktas jam jau paruoštas. Reziumuojant, pergalė pasiekta 1-6, varžovas mėgėjiškas, tiesiog padaryta tai kas ir turėjo būti padaryta, vien iš individualaus meistriškumo skirtumų. Dar po įvartį pridėjo Busin, Robic bei Eler. Pastarasis vėl liuksiškai baudos smūgį realizavo. Ta prasta jo adaptacija yra daugiau trenerių štabo klaida, nei paties žaidėjo.. Kai gauna progų, sužaidžia visai neblogai. Kartais susidaro vaizdas, jog Correa vis dar kažkur sėdi ant suolo, nes Hognon stebėtinai panašius manevrus atlieka. Po suspendavimų grįžo Jourdren, iš karto Chernik vėl ant suolo, o Jourdren sulig pirma diena į nr 1 poziciją, nors praktikos neturėjo porą mėnesių.

Apžvalga http://www.asnl.net/55/web_tv/videos/index/v:1811

Penktadienį vėl Ligue 2 ir išvyka į Korsiką, mačas su Tours, kurie yra pati prasčiausia visos lygos komanda. Trys taškai privalo būti paimti, o jeigu koks eilinis pralaimėjimas ar lygiosios, Rousselot turės priimti sprendimus. Bokštai per 17 rungtynių turi įmušę 9 įvarčius, praleido 35, visi jų puolėjai kartu sudėjus, pasižymėjo 1 kartą. Jau jeigu Hamer Bouazza su 0 sėdi, tai nežinau kas ten vyksta ir labai abejoju ar šį kartą jiems bepavyks išsigelbėti, nebent prasidėtų stebuklai po atostogų. Taigis, jeigu ir šioje situacijoje bus sugebėta prisidirbti, tai daugiau nelabai lieka komandų, prieš kurias būtų galima imti 3 taškus. :think:
Vartotojo avataras
alibaba
Žvaigždė
 
Pranešimai: 3719
Užsiregistravo: 19 Bal 2008, 10:16

Re: AS Nancy Lorraine

Standartinė alibaba » 12 Gru 2017, 12:04

Hadji dublis leido griausmingai švęsti pergalę ir atitrūkti nuo iškritimo zonos iki +8, o nuo atkrintamųjų vietelės iki +4. Noriu tikėti, jog tuo pačiu buvo galutinai atsikratyta Tours konkurencijos. Hadji dar vienas įvartis ir jau turės apvalų dešimtuką. Bus galima pirkti tortą. Pozityviausias dalykas Korsikoje ir tebuvo rezultatas, nes pats žaidimas nelabai kur progresuojantis. Paskutinis mačas šiais metais bus namie prieš Paris FC. Kadangi paryžiečiai nėra 20`oje vietoje, tai maksimum tikiuosi taško arba 0-3 kaip prieš Le Havre. Coupe de France burtuose pavyko išsitraukti Luigi. :tup: Susitikimas vyks Marcel Picot stadione po žiemos pertraukos. Puiki proga užklupti po švenčių pagiringus OL futbolistus ir pralaimėti garbingai. Be to, gal stadionas užsipildys, nes pastaruoju metu vos apie 4-5 tūkst. aistruolių susirenka, turbūt visi vieniši, daugiau nežinantys kur penktadienio vakarą nusidaužti, linkę kelti egzistencinius klausimus.

Paveikslėlis

3 metų kontraktas :tup: :tup: Ir penktas akademijos auklėtinis šiam sezone tapęs profu.

Tuo pačiu Rousselot kažkiek užsiminė apie transferų langą.. Atsižvelgiant į tai kas išvyks, galimi 2-3 naujokai. Bent jau kažkokie planai yra numatyti. Iš kitos pusės, dabar susimąsčiau, o jeigu niekas neišvyks? Tai niekas ir neatvyks. :?
Vartotojo avataras
alibaba
Žvaigždė
 
Pranešimai: 3719
Užsiregistravo: 19 Bal 2008, 10:16

Re: AS Nancy Lorraine

Standartinė alibaba » 19 Vas 2018, 19:41

- Po žiemos pertraukos Vincent Hognon duodamos trys rungtynės. Jeigu rezultatai nesikeičia – pokyčiai.
- Taurėje su Lyon pavyksta pasirodyti ganėtinai pagirtinai, pralaimima tik rungtynių pabaigoje rez. 2-3. Žaidėjai kovojo, rodė norą, motyvaciją. Po ilgo laiko, pirmieji pozityvumo ženklai.
- Grįžtama prie Ligue 2 kovų. 0-0 su Niortais, 0-2 prieš Nimes ir 0-1 prieš Sochaux. Per visas tris rungtynes į vartų plotą pataikyta vos kelis kartus. Jeigu prieš OL visi buvo užsidegę, tai Ligue 2 ūpo nepakėlė, vėl nukabintos nosys, apatija, prieš Nimes ir Sochaux netgi beviltiškumas, kur tebuvo atsimušinėjama.. Atmosfera rūbinėje prasta, žaidėjai pasidalinę į skirtingas grupes. Rousselot apskaičiuoja, jog algoms išleidžia 4 kartus daugiau nei Paris FC, kurie kovoja dėl top 3. Nuo iškritimo zonos beskiria keli taškeliai.
- Rousselot atsiriboja nuo žiniasklaidos. Hognon ryte praveda treniruotę, ruošiasi mačui prieš Brest, vėliau sužino, jog yra atleistas. Į pagalbą vėl kviečiamas Patrick Gabriel, kuris pastaraisiais metais buvo atsakingas už jaunimo akademiją. Tuo tarpu Rousselot ieško naujo stratego, ko nors, kas būtų iš „išorės“ ir niekaip nesusijęs su klubu. Kandidatai: nemažai Ligue 2 patirties prikaupę Meha Bazdarevic bei Faruk Hadzibegic, su šveicarų Sion FC keletą vietinių taurių laimėjęs bei į Europos lygos šešiolktfinalį pasimušęs Didier Tholot, buvęs Prancūzijos jaunimo rinktinių treneris Ludovic Batelli bei PSG moterų komandos strategas Patrice Lair.
- Gabriel paruošia komandą prieš Brest, pakeičia schemą iš 4-3-3 į 3-5-2, sugrąžina į paraišką Antony Koura, taip pat pirmą kartą iš jaunimo komandos pakviečia kairiojo krašto gynėją Mathias Alain Fischer. Pirmas kėlinys – chaotiškas, per 5 min. prasileidžiami du įvarčiai, tačiau žaidėjai bent jau rodo norą, bando atakuoti. Antras kėlinys – sugebama rezultatą išlyginti. 2-2, paimtas taškas prieš Brest, kurie vis dar taikosi į Ligue 1. Žaidimo kokybė nekokia, gynyboje šimtai skylių, spragų, tarpų, bet, kaip minėjau, bent jau buvo kovojama, veržiamasi į priekį, kur kas daugiau laisvės puolime.
- Rousselot apsiprendžia – Patrick Gabriel lieka vyriausiuoju treneriu iki sezono pabaigos.
- Benoit Pedretti praneša, jog baigia karjerą ir tampa Gabriel asistentu.
- Išvykoje laimima prieš Valenciennes, išsaugomi sausi vartai, atrodo, jog permainos į naudą. Laukia dvi rungtynės iš eilės prieš tiesioginius varžovus dėl išlikimo – Quevilly ir Bourg. 6 taškai privalomi. Juk silpnesnių komandų už juos nebėra, apart Tours. Kad ir kokia ta Nancy sudėtis šį sezoną, bet pakankama būti tarp top 10 + biudžetas trečias lygoje. Susiims vyrai ir sutvarkys reikalus, juk taip?
- WRONG. Švarcnegeris šauna į kaktą. Namie pralaimima prieš Quevilly 1-2, išvykoje 3-2 nusileidžiama Bourg, kurie žaisdami mažumoje ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą. Vieną iš įvarčių įkalė Saint-Ruf, Nancy priklausantis gynėjas, išsiųstas į Bourg nuomos pagrindais dar sausį, be galimybės išpirkti, o tiesiog kažkiek padėti konkurentams. Punktas, jog bent jau negalėtų žaisti prieš Nancy? Tokio nėra. :D Tiesiog..

Transferų langas: Atvyko – vengrų CB Adam Lang. Išsinuomotas iš Dijon iki sezono pabaigos. Taip pat vos po pusmečio sugrįžo Maurice Dale, savo kontraktą su turkais nutraukė, tad atvyko kaip laisvas agentas.
Išvyko - Saint-Ruf iki sezono pabaigos išnuomotas į Bourg-en-Bresse.

Rousselot sakė, jog išvyks bent 3 žaidėjai, atvyks 4-5 nauji žmonės.. Galima sakyti, jog gavosi kaip visuomet, nekažin kas teatvyko, treneris irgi pasirinktas iš tos pačios aplinkos, nors kandidatų buvo daug ir įvairių. Gabriel geras vyrukas, jau įrodė, jog ekstremaliose situacijose gali gerai darbuotis, bet klubui reikia iš pat pagrindų kažko naujo, žmonių, kurie ateitų iš išorės, su kitokiais darbo metodais. Dabar Nancy yra kaip klubas, sudarytas šeimos pagrindu. Yra darbuotojai, štabas, kurie nepaisant savo darbo, nuolat lieka savo postuose. Niekas niekad nesikeičia. Niekad niekur niekas niekaip niekad. Skautai sumedžioja arba 33-35 metų veteranus, arba prieš tai jau už Nancy žaidusius žaidėjus, kuriems svetur nepasisekė. + kas ateina iš akademijos. Išskyrus akademiją, kyla didelis klaustukas dėl visą ko kito profesionalumo bei tinkamumo. Viskas taip užmarinuota, užstagnuota, jog net neaišku nuo ko reikėtų pradėti permainas. Iškritimas į National galimai reikštų pabaigą kaip tai tokiam Nancy klubui, tą pats Rousselot pasakė. Jis neturi nei minčių apie dalyvavimą National, sakė, jog tokiu katastrofiniu atveju, tiesiog išjungs šviesas ir išeis, bus daug bedarbių, liks nebenaudojama Ligue 1 lygio infrastruktūra, bet ką darysi, gyvenimas sunkus. :D Dar kažkiek apie patį žaidimą, tai Gabriel įkvėpė permainas puolime, pradėjo atsirasti įvarčiai, tačiau dar labiau prakiuro gynyba. Pats Gabriel rungtynes su Bourg apibūdino kaip sunkiai suvokiamu reiškiniu. Bet čia tik tarp kitko, nes net nekyla ranka kažką analizuoti.

Nelabai kas benustebins. Arba, arba.. Arba viskas prasideda iš naujo, kertiniai pokyčiai visoje komandos struktūroje, pradedant nuo naujų savininkų, arba National/daugelio metų stagnacija būnant Ligue 2 vidutiniokais. Dabartinėje situacijoje, toks variantas atrodo netgi visai guodžiantis. O kai pagalvoji, jeigu tik būtų žmonės, galintys priimti sprendimus, adekvačius sprendimus, turėti kažkokią viziją, tas Ligue 2 būtų tik tarpinė stotelė, vis bandant vėl įsitvirtinti Ligue 1.. Ir vat iki ko prieita, su tokiais ištekliais, kurie antroje lygoje yra solidūs. Reiktų susikviesti žmones iš Paris FC, Nimes, Ajaccio.. Kas juokingiausia, jog toks reiškinys įgyvendinamas būtų, nes ten jie dirba prie itin ribotų sąlygų, bet dirba praktiškai, egzistuoja kažkoks skautingas, atkapstomi žaidėjai iš įvairiausių užkampių, kurie vėliau "stebūklingai" atsiskleidžia ir vietos lentelėje imamos nuo antros iki ketvirtos.
Aš kažkaip abejoju ar pas mumis beatsiskleis koks Jeremy Clement, kuris apskritai vos kelioms Ligue 2 komandoms tebuvo įkandamas žaidėjas.. Bet kuris jau turėjo galvoti apie egzotinius taškus. Užtat patirtis, labai girdėta pavardė, Nancy su mielu noru permokės. Dar vartininkai, kurie nebesutelpa ant suolo. Jourdren arba Chernik gauna už rezervus žaisti. Eilinis x failų epizodas. Visas sezonas yra kaip NSO. Visiškai lempinis ir nesuvokiamas.
Vartotojo avataras
alibaba
Žvaigždė
 
Pranešimai: 3719
Užsiregistravo: 19 Bal 2008, 10:16

Re: AS Nancy Lorraine

Standartinė alibaba » 03 Bal 2018, 17:31

Pirma gera naujiena per visą sezoną. Yra 3 neįvardinti pirkėjai, tačiau jie visi turi vieną sąlygą.. Va čia jau vėl liūdnos naujienos. Reikia išsilaikyti Ligue 2, kitaip nieks klubo pirkti nebenorės. Po eilinio pralaimėjimo savaitgalį, pasiekta 19`a vieta. Man rodos nei Jacques Cousteau tiek giliai nebuvo nusileidęs.

Žiūrint į statistiką, tai kone visose grafose esam antri nuo galo, lenkdami tik Tours, kurie nemažą sezono dalį taikėsi į antirekordus. Viskas logiška ir dėsninga, žaidimo kokybė visiškai jokio progreso. Panašiai kaip žaidžiant fifa ant legendary lygio, atrodo lyg ir bandai atakuoti, apsiginti, pirštai jau skauda nuo joysticko maigymo, bet kompas visur vis viena bent du kartus greitesnis ir kad ir kiek sau kartotum, jog kitos rungtynės tikrai kitaip susiklostys, dabar jau supratau, dabar jau išmokau lošti, bet visada gaunasi lygiai tas pats ir nors trankyk kaktą į sieną, negali nieko padaryti. Aš dar prieš kurį laiką samprotavau, jog tai daugiau psichologinės bėdos, nes yra likę 7 žaidėjai, kurie dar ne taip senai laimėjo Ligue 2, yra patyrusių veteranų, visi tam tikrą meistriškumo lygį turi, jis juk taip negali išgaruoti.. Bet kuo toliau, tuo labiau suprantu, kad net elementarių dalykų techniškai išpildyti nepavyksta. Visų gebėjimas žaisti smigo tuo pat metu. Apart Bassi, visiems kitiems reikės paprakaituoti, ieškant naujos komandos. Negalima atsitraukti į gynybą ir spausti bent ant lygiųjų, nes toji gynyba nėra pajėgi išlaikyti sausų vartų. Puolimas negeba realizuoti progų, tad tikėtis įmušti daugiau už varžovą - beviltiška. Bandoma rasti kažkokį balansą, bet, kaip pats Pedretti minėjo, kažką išrasti sunku. Belieka laukti kažkiek sėkmės, visus trūkumus kompensuoti kovingumu, kuris kartais būna, kartais jo nebūna.

Paskaičiavau, jog vienai pergalei, tenka apie 4 pralaimėjimus. Tai nuo Lens ir Ajaccio turėtų būti pasikrauta, o prieš Auxerre namie galima tikėtis taško, kuris šiam sezone turėtų būti paskutinis. Lieka 7 turai iki grandiozinės atomazgos. Čemodanai jau sukrauti.

Paveikslėlis

P.S. tokia dar smulkmena - paskirtas naujas treneris, jau ketvirtas šiam sezone. Juo tapo Didier Tholot, kuris realiai turėjo atvykti dar sausį, bet gelbėjimo misija buvo patikėta Gabriel. Įvyko tai kas ir turėjo įvykti, nes Tholot bent jau turi Europinės patirties, tiktais tiek, jog sudeginti dar 9 turai. Na ką, pirmyn! :tifozi:
Vartotojo avataras
alibaba
Žvaigždė
 
Pranešimai: 3719
Užsiregistravo: 19 Bal 2008, 10:16

Re: AS Nancy Lorraine

Standartinė alibaba » 24 Bal 2018, 16:29

Niu va, jau yra apčiuopiamesni rezultatai. Tholot panaikino Gabriel primygintai propaguotą 3-5-2, perėjo prie 4-3-3 ir svarbiausia - sustiprino aikštės vidurį savo pasirinkimais. Iš palėpės ištrauktas Nguessan, Cetout nebešvaisto laiko gynybos krašte ir jau atsiranda tam tikros jėgos, energijos. Bassi dėl savo minkštumos tinka labiausiai žaisti puolimo trejete, o ne šlietis prie vidurio saugų. Šis manevras irgi atliktas. Nguessan, Cetout, Abergel saugų grandis man atrodo optimaliausia, nors Tholot Abergel buvo atitraukęs į dešiniojo krašto gynėjo rolę. Čia jau nelabai buvo ką rinktis, nes Cuffaut traumuotas, Muratori suspenduotas, tad vietoje Muratori reikėjo statyti Badila, o Cetout pastūmus į saugų grandį, prakiuro dešinysis gynybos kraštas. Šiuo atveju, Abergel universalumas pravertė ir dar būtų labai pravertęs, bet sezonas jam baigtas. :shake: Trauma nėra rimta savo pobūdžiu, bet prireiks apie mėnesio atsistatyti. Pridedam Clement, Marchetti nuolatines traumas ir gaunasi nemažai prarasto potencialo ir nemažai pastiprinimo nuo suolo. Dabar viskas jau tampa suveržta ir niekas nebeturi teisės traumuotis. Nors, kai atvyko Tholot, nebėra viskas tiek beviltiška, tai svarbu tiesiog nesustoti, o kai kurias pozicijas tiesiog užkamšyti su tuo, kas yra.. Keli turai beliko. Ir kai pagalvoji, Tholot jau turėjo nuo sausio darbuotis, nes savo kandidatūra buvo pateikęs, tikėjosi gauti darbą, bet Rousselot toliau rinkosi vietinius žmones su trenerio licencijomis. Jeigu tik išsikapstom, pirmas dalykas bus duoti Tholot normalų kontraktą, o ne dviejų mėnesių trukmės.

Dabar yra taip, jog pavyko grįžti į atkrintamųjų vietą. Lygiosios su Lens išvykoje 1-1, 2-0 svečiuose pralaimėta Ajaccio (buvo 0-0, bet išvarius Muratori - nugrimzdo. Dar Tholot kaip tik prieš keletą minučių buvo išleidęs Hadji, kuris kontratakose visai netinka) ir dovanėlė iš senojo gerojo Pablo Correa, namie pavyko nugalėti Auxerre 2-1. Išlaikyti sausų vartų aišku nepavyksta, bet čia jau nereikia pernelyg nusisvajoti apie tokius dalykus, dabar gerai tiek, jog atsiradus kažkokiems kontūrams aikštės viduryje ir puolimas pradeda kažką regzti. Arnaud Nordin, duokš penkis. Prieš Lens įvartis pačią pirmą minutę, prieš Auxerre dublis. Jo sezonas, kaip ir kone visos komandos buvo baisokas, bet pastaruoju metu iš baisoka pereita prie vidutiniška, o tai jau tave padaro vedliu bei lyderiu. Labai džiugu, jog būtent dabar jis spurtavo ir ėmėsi iniciatyvos. Dar toks įdomus dalykas, jog šitie 3 įvarčiai ir yra vienintelis jo apčiuopiamas pasiekimas. Prieš tai mušdavo tik taurėje, ypač saldus golas į Lyono vartus.

Kas čia dar, kas čia dar. Tholot nusprendė pasodinti Adam Lang ant suolo. Sakyčiau nepavykusi nuoma iš Dijon. Gabriel jį nuolat paišydavo į startą, o reikalui esant net naudojo krašto gynėju, nors jau CB pozicijoje pasirodydavo kiek lėtokas. Šiaip nelabai daugiau yra ką rinktis, apart Diagne. Yra veteranas Yahia, kuris jau turbūt pats nujaučia, kad po sezono reikėtų baigti karjerą ir yra Lang, kuris su priežastim negaudavo žaisti už Dijon. Ryan Bidounga vasarą gavo profesionalų kontraktą, bet nei vienas iš keturių trenerių jo leisti į aikštę nesiryžo. Chretien jaučiu dar būtų pagelbėjęs tokioje situacijoje, bet pas jį panašiai kaip pas Pedretti, kuris jau baigė karjerą. Traumos, traumos, traumos.. Jau fiziškai tiesiog nebegali. Ir tai žmonės, kuriais Correa ketino remtis viso sezono metu. :think:

Nemažai ir žalio jaunimo paimama. Ant suolo vis apsireiškia ne tik LB Mathias Fischer, bet ir vidurio saugas Aurelien Nguiamba. Prancūzijos jaunimo rinktinėse sukiojasi nuo 16 metų, o visai nesenai, žaisdamas už U-19 prieš bulgarus, gavo kapitono raištį. Akademijos treneris sakė, jog gerai lošia abiem kojom, turi gerą aikštės matymą, išsiskiria techniniais gabumais. Sekantis - John Da. 18`metis vidurio gynėjas, privalumai - atletiškumas, kova antram aukšte. Jeigu jau John Da kaip CB imamas ant suolo, nors nei neturi profesionalaus kontrakto ir tik nesenai pradėjo treniruotis su vyrais, tai ant kiek turėjo sustoti Bidounga progresas?

Šiandien laukia mačas išvykoje su Le Havre, vėliau namie Tours, išvykoje Paris FC ir namie Orleans. Prieš Tours turi būti 3 taškai be kalbų, prieš Orleans galima dėl pergalės pakovoti irgi, o išvykose gerai būtų paimti po tašką. To turėtų pilnai pakakti ir gal netgi išbristi iš atkrintamųjų.
Vartotojo avataras
alibaba
Žvaigždė
 
Pranešimai: 3719
Užsiregistravo: 19 Bal 2008, 10:16

Re: AS Nancy Lorraine

Standartinė alibaba » 05 Geg 2018, 11:24

Jau faktas, kad tiesioginiu reisu į National keliauti nereiks, bet vis dar galima tai padaryti su persėdimais. Liko vienas vienintelis turas, nuo 19`oje vietoje esančių Queville +5, bet nuo 18`os t.y. atkrintamųjų +2. Vakar buvo galima užsitikrinti išlikimą be jokių abejonių, tačiau sugebėta 90`ą minutę prasileisti prieš Paris FC... Šiaip, vien tai, jog buvo galimybė paimti tašką, jau pranoko mano lūkesčius. Paryžiečiai namie pirmi išsiveržė į priekį, vėl spragos gynyboje, nors Jourdren irgi be reikalo iš vartų išėjo. 80 min. Hadji po kampinio išlygino, o vėliau dūris jau per pridėtinį laiką.. Smagu buvo matyti, jog žaidėjai rodo daug emocijų. Labai šventė po išlyginamojo, labai liūdėjo po prasileisto. Vadinasi jiems rūpi. Manau, jog tai miela. To taško būtų pakakę ir nei nebesvarbu kaip namie pavyktų sužaisti su Orleans. Teoriškai Bourg pagal taškus galėtų pasivyti, bet įvarčių santykis toks, jog.. Na, švelniai tariant - Nancy viso labo -18, o Bourg -38. Apskritai, po vakar vakaro, jie yra prasileidę 86 įvarčius, panašiai kaip Dainava geraisiais laikais.

Tvarkaraštis toks, jog namie lemiamas susitikimas su Orleans, o Bourg irgi namie priims Sochaux. Logika sako, jog visus reikalus sutvarkys patys Sochaux, bet čia yra Ligue 2, kur kamuolys labiau apvalus ir žaidžiama 11 prieš 11 labiau. Nenustebčiau, jeigu Sochaux dar sugalvotų pakišti kiaulę, tikrai niekas pernelyg nebenustebintų, tad.. Reikia imti bent tašką prieš Orleans, kas yra netgi įmanoma.

Visa ši pakankamai maloni situacija susidarė dėl užpraeito turo, kuomet namie pavyko 3-1 pribaigti Tours. Aišku, jog bent vieną įvartį įmušė Nordin, o vėliau šventė ir Cetout su Koura. Jeigu neklystu, Tours yra vienintelė komanda, kurią šiame sezone pavyko nugalėti abu kartus. Taigi 6 taškai. Didelis ačiū, be šitų taškelių niekaip. Patys Tours, kuriuos irgi norėjau priskirti korsikai, bet susilaikiau, galima sakyti - altruistai. Tiek visko visiems pridalino, juk negaila, bet užtat patys jau senas dienas kaip užsitikrino vietą trečioje lygoje. Dar kiti kovoja, gadina nervus, bet jie gan ramiai tiesiai į dugną smigo be jokių prošvaisčių. Tai tokia metų nominacija, tikiuosi nesubankrutuos ir neužilgo grįš į Ligue 2.

Jeigu Nancy išlieka, tuomet nepažadu prisigerti pigaus vynelio ir šokti striptizo, nepažadu nuogas lakstyti gatvėmis, bet pažadu, jog ir toliau išliksiu ištikimas šiai komandai.. Žinau, drąsus pareiškimas, bet dabar man emocinis pakilimas, todėl esu ne itin adekvatus.
Vartotojo avataras
alibaba
Žvaigždė
 
Pranešimai: 3719
Užsiregistravo: 19 Bal 2008, 10:16

Re: AS Nancy Lorraine

Standartinė alibaba » 23 Geg 2018, 13:51

Vyrai susiėmė, rūbinėje vienas kitam per užpakalius patapšnojo ir tik „davai, davai chebra“ – rezultatas yra. Padangų antram kėlinyje nenuleido, su Orleans susitvarkyta 3-0 bei atšvęstas išlikimas Ligue 2. Hadji dar savo atsisveikinimo rungtynėse pendelį įkalė, nors su 11 m. baudiniais jam visą karjerą visokių kuriozų nutikdavo, ypač bandant atlikti panenka.

Galutinė vieta 17`a. Iškovotos 9 pergalės, 11 lygiųjų bei 18 pralaimėjimų. 39 įvarčiai įmušti, 54 prasileisti, santykis -15. Išlikti lygoje padėjo puiki serija namie, kur laimėtos visos trys paskutinės rungtynės. Pagaliau šį sezoną galima nustumti į archyvą, atokius pasąmonės užkaborius, laiko ir erdvės savartyną.

------------------------------------------------------

Dabartinės aktualijos. Jacques Rousselot TAI padarė. Nancy parduotas amerikiečiams. Kažkuriam šaltinyje skaičiau, kad už 10 mln. nors oficialių duomenų nėra, kaip ir nėra net konkretaus pirkėjo pavadinimo. Minima, jog tai kažkoks investuotojų fondas, kuris dar labai domisi nekilnojamu turtu ir ypatingai norėjo gauti prieigą prie Marcel Picot stadiono. Bandys plėstis ir į aplinkinius rajonus, galimai renovuos patį stadioną, o kas svarbiausia – ilgalaikės investicijos į komandą. Bent jau tokį įspūdį galima susidaryti iš estrepublicain straipsnių ir paties Rousselot. Jis sako, jog rinkosi iš 14 pirkėjų, nemažų užmojų turėjo kiniečiai, tačiau tokio varianto atsisakyta dėl neskaidrios bei galimai trumpalaikės vizijos. Užtat amerikiečiai, kaip teigiama, sutiko su visomis Rousselot iškeltomis sąlygomis ir užantspaudavo savo ketinimų rimtumą. Vardai, pavardės, vardiniai kostiumai, biudžetai turėtų paaiškėti po gegužės 29 d. kuomet bus praeita DNCG patikra, kuri leis oficialiai pradėti darbus naujiems savininkams. Naujuoju prezidentu turėtų būti paskelbtas Jean-Michel Roussier, kuris analogiškas pareigas ėjo ir Marselio klube, nuo 1995 m. iki 1999 m. Pastaruoju metu buvo CFoot kanalo direktorius. Tuo tarpu Rousselot lieka savotišku klubo ambasadoriumi, padėsiančiu su iškylančiais klausimais, rekomendacijomis. Už tuos spėjamus 10 mln.(geras pirkimas, kaip per ebay rastas bargain), Rousselot pardavė savo 70 proc. akcijų, taip pat skatina kitus, kurie valdo likusius 30 – padaryti tą patį.

Komanda: Didier Tholot prieš pasirašydamas naują sutartį norėjo garantijų, jog turės tinkamų įrankių kovoti dėl Ligue 1. Praeitą savaitgalį, reikia suprasti, patvirtinimą gavo. Naujas kontraktas – dviems sezonams. Parašai sudėti. Liuks, treneris jau yra.

Tiesa, pats Tholot atostogų neišvyko ir analizuoja potencialius naujokus. Permainų bus daug, kas be ko. Vien gynybos grandį reikės surinkti iš naujo. Tiktais apčiuopiamų pirkimo procesų be birželio pradžios matyt nebus.

Kaip minėjau, savo turiningą karjerą baigė Youssouf Hadji, taip pat Michael Chretien. Kaip laisvi agentai išvyko CB Alaeddine Yahia, RB Joffrey Cuffaut. Adam Lang bei Arnaud Nordin nuomos pasibaigė. Lang grįžo į Dijon, o Nordin į Saint-Etienne. Tiesa, Nordin nuomą norima pratęsti, pats žaidėjas irgi būtų nieko prieš, jeigu tik ASSE jam nepasiūlys bent kiek žaidybinio laiko. Į sezono pabaigą jis atkuto, parodė neblogų judesių, gerą užbaigimą, greitį, bet kažin ar tiek pakaks konkuruoti pas žaliuosius.

Pardavimų sąraše (savo/ne savo noru) yra Chernik, Badila, Muratori, Eler, Busin. Dembele su Barka turėtų būti nuomojami kitoms ekipoms. Anot pusgandžių, susidomėjimą Amine Bassi išreiškė Nice ir Saint-Etienne. Iš jo šią vasarą bus daugiausiai pasipelnyta. Visgi vienas ryškiausių praeito sezono Ligue 2 talentų.

Žingsnis žengtas, klubas parduotas, lyg ir turėtų atsirasti kažkokia viltis, bet dar daug, daug klaustukų..
Vartotojo avataras
alibaba
Žvaigždė
 
Pranešimai: 3719
Užsiregistravo: 19 Bal 2008, 10:16

Re: AS Nancy Lorraine

Standartinė T-Wolves » 23 Geg 2018, 14:04

Lyg tais buvo kalbama, kad tie patys, kurie perka ASSE, perka ir Nancy. Maždaug panašus modelis į Red Bulius būtų. Nancy - Zalcburgo, o ASSE - Leipcigo. Kai sužinosi konkretų pavadinimą, tai būtinai parašyk. Turėtų būti PEAK6, jei tie patys.

Dėl Nordin, kad atsigavo, tai smagu. Manau nuoma tikrai į naudą išėjo geriau pajausti vyriško futbolo skonį. Tikrai ne prieš būčiau, jei liktų dar sezonui tobulėti.
Paveikslėlis
Allez Les Verts!
Vartotojo avataras
T-Wolves
Legenda
 
Pranešimai: 11243
Užsiregistravo: 26 Bir 2008, 00:41
Miestas: Vilnius

Re: AS Nancy Lorraine

Standartinė alibaba » 31 Geg 2018, 14:37

T-Wolves rašė:Lyg tais buvo kalbama, kad tie patys, kurie perka ASSE, perka ir Nancy. Maždaug panašus modelis į Red Bulius būtų. Nancy - Zalcburgo, o ASSE - Leipcigo. Kai sužinosi konkretų pavadinimą, tai būtinai parašyk. Turėtų būti PEAK6, jei tie patys.


Jo, aš irgi skaičiau, jog ta pati amerikiečių grupė pirks tiek ASSE, tiek Nancy, viskas lyg ir atitiko, bet minėjai, jog su ASSE nieko nebesigaus. Kažin ant kiek tai keičia jų planus, nes pagal tokį scenarijų, Nancy kaip ir satelitinis klubas būtų buvęs.. Būtų aiškiau, jeigu tik žinočiau kas tie naujieji savininkai. :? Nu bet nieks nieko nesako. Nei per rozetę nieko nepavyko išgirsti. Susitikimas su DNCG atidėtas iki birželio 11-12 dienos. Aiškina tuo, jog norima visus dokumentus parengti švariai ir nepriekaištingai. Šiaip DNCG neturi įgaliojimo uždrausti parduoti klubą, bet, jeigu įtaria, jog yra nesklandumų su finansais, pinigų šaltiniu, gali paskirti atitinkamas sankcijas arba blogiausiu atveju – nepatvirtinti biudžeto, išmesti į žemesnį divizioną. Tai matomai ne kiek paties klubo pardavimo dokumentai, o kiek naujojo savininko investicijos, naujas biudžetas, planai ateičiai yra formuluojami bei tvarkomi. Savo ruožtu, Didier Tholot buvo informuotas, jog apsukų nemažintų ir toliau modeliuotų savo norimų žaidėjų sąrašą. Būsimas klubo prezidentas Jean Michel Roussier yra Nansi mieste, stebi veiklą iš arti, tačiau oficialių pareigų eiti dar negali. O kodėl savininkai nepasako savo vardo? Nemandagu. Kažkur skaičiau, jog nenori pernelyg blaškyti dėmesio, o uždanga bus nuimta viską sutvarkius oficialiai t.y. birželio mėnesį. Nežinau, nežinau. Lyg ir logiška viskas, pernelyg nepaskubinsi, kažkokių įtartinų įtarimų kilti lyg ir neturėtų, bet su kiekviena slenkančia diena, nori nenori, bet pradedi klausinėti – tai kas vis tik tie amerikiečiai? ar jie ateina su taika?

Pirmą profesionalų kontraktą pasirašė 19`metis LB Mathias Alain Fischer. Trukmė – 3 metai. Sekantis turėtų būti 19`os metų vidurio saugas Aurelien Nguiamba.

Jacques Rousselot vis dar turi įgaliojimus priimti sprendimus, todėl į trenerių štabą pasikvietė buvusių žaidėjų. Abdeslam Ouaddou treniruos u-17, o Gennaro Bracigliano vartininkus. Reik suprast, jog Roussier tam neprieštaravo. Didier Tholot pagrindiniu asistentu toliau išliks Benoit Pedretti, tačiau pats Tholot norėtų ir daugiau žmonių šalia savęs, todėl renkasi ne tik naujus žaidėjus, bet ir įvairius asistentus.

Tiesa, yra ir praradimų akademijoje. Visai kaip Mickael Cuisance, kuris be jokio perėjimo mokesčio išvyko į Monchengladbach, taip ir Hakim Guenouche prieš keletą dienų pasirašė sutartį su FC Zurich. Nors daug kas keiksmažodžiuojasi ant jaunuolių, neva šie neturi jokių vertybių, spjauna į klubą, kuris jiems viską suteikė bei juos išugdė, jau nuo pat ankstyvo amžiaus aklai seka paskui pinigus ir t.t... Bet, Guenouche kontrakto patys Nancy nesiūlė, o ką jam daryti? Laukti toliau žaidžiant už rezervus? Patys pramiegojo. Šiaip gan keista situacija, talentingo jaunimo srautas iš akademijos yra pastovus, nemaža dalis jų paimami į pagr. komandą, bet vis išlenda tokie atvejai, kuomet pačių užaugintam talentui nieko nesiūloma, o tuo iš karto pasinaudoja koks Bundesligos klubas. Su Cuisance nelabai pamenu, gal jam ir buvo kažkas siūloma, bet su Guenouche, tai ryškiai nebuvo imtasi jokių veiksmų.

Kiek girdėjau Lenglet gali pereiti į Barca. Nancy priklauso keletas procentų nuo jo ateities pardavimo, o ateitis gali realizuotis jau dabar. Kadangi sumos ten pastoviai riebios vaikšto, tai galima tikėtis nubyrančio kokio vieno kito extra mln.

Dar pakoreguota emblema, jos dizainas išliko toks pat, tačiau vietoje užrašo ASNL, atsirado Nancy Lorraine. Taip bus suteikiama daugiau aiškumo, nes ASNL gali reikšti daug ką, tarkim Arsenal. O dabar jau nieks nebesusimaišys.
Vartotojo avataras
alibaba
Žvaigždė
 
Pranešimai: 3719
Užsiregistravo: 19 Bal 2008, 10:16

Pagrindinis diskusijų puslapis   Klubinis Futbolas  Prancūzija

Moderatorius: Moderatoriai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Prisijungti  •  Registruotis