Vartotojo valdymo pultas | Prisijungti

[EFC] Naujienos

Re: [EFC] Naujienos

Standartinė hippopotamus » 16 Geg 2018, 17:59

OficElu ir dėl Brandso:

Gerai, kad bent kol kas viskas taip greitai tvarkoma.
Ir šiaip man šitas sprendimas patinka. Ne dėl to, kad apie Brandsą turėčiau kažkokią tvirtą nuomonę, bet dėl to, kad apie Walshą turiu blogą nuomonę. Gal blogiau nebus.
There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Vartotojo avataras
hippopotamus
Legenda

Standartinė hippopotamus » 16 Geg 2018, 18:17

O'Keeffe sako, kad naujo trenerio paskyrimas bus Brandso ir gerb. profesorės sprendimas ir jis turi būti priimtas per 10-14 dienų. Būtų gerai jei tai tiesa ir kad ne pats Moshiri iš savo užpakalio trauktų kandidatūras (tiksliau vieną kandidatūrą, Silvos kaip žinia). Tiesa profesorės Barrett-Baxendale kompetencija aš truputį abejoju, bet ji bent jau maloni moterėlė ir lifelong Evertono fanė.
Gary Lineker.
Vartotojo avataras
hippopotamus
Legenda

Standartinė hippopotamus » 16 Geg 2018, 19:52

Gerb. CEO pranešė, kad Walshą išmetė lauk. Net galva sukasi nuo tokios dienelės.

O čia biški informacijos apie Brandso pasiekimus.
http://www.evertonfc.com/news/2018/05/1 ... f-football
Gary Lineker.
Vartotojo avataras
hippopotamus
Legenda

Standartinė hippopotamus » 17 Geg 2018, 12:11

Sky reporteris ir buvęs Evertono communications director beigi fanas nuo vaikystės Alan Myers, kuris kartais pasako teisybę, bet dažnai ir nusišneka, sako kad yra trijų trenerių shortlistas:
Silva, Fonseca, Conceicao iš Porto.
Kažkoks fetišas portugalams, jei tai tiesa. Ir šiaip nekoks sąrašas, tik ant Fonsecos pasirašyčiau. Nors apie Conceicao nieko nežinau, bet biški wtf kandidatas atrodo. Kiekvienais metais ten išlenda tokių strategų kurie paima nelabai vertingą trofėjų, o po to tęsia karjerą Graikijoj arba Kinijoj.

O pats kai bandau sugalvot ko pats norėčiau, tai be Fonsecos sugalvoju Emery. Nežinau ar jis realus kandidatas, bet kodėl ne. Big klabai vargu ar juo domisi.
O ties tuo fantazija ir baigiasi. Visai iš lempos, gal redbulio treneriukas, katras ką tik atsistatydino?
Gary Lineker.
Vartotojo avataras
hippopotamus
Legenda

Standartinė hippopotamus » 18 Geg 2018, 12:00

Fonseca pratęsė kontraktą su kurmiais. Nepanašu, kad buvo rimtas susidomėjimas juo, kas yra keista.

Kažkaip jau prarandu viltį, kad bus kas nors kitas, o ne Silva :sucks:
Gary Lineker.
Vartotojo avataras
hippopotamus
Legenda

Standartinė Grobari_M.W. » 19 Geg 2018, 10:42

Issyk pasakysiu, jog daug Shakhtor rungtyniu nemaciau, taciau is to kiek maciau, bei is sausu rezultatu, geros nuomones apie Fonseca nesusidariau. Portugaliska Dambrausko versija, tik zinoma su daugiau charizmos.

Favoritai mano treneriu sarase butu: Emery, Hasenhuttl bei del ivairoves kitu RedBull'iu is Austrijos treneris - Rose.

Ir visgi, kadangi Brands atejo visai neseniai ir lyg jis tures galutini balsa sprendziant naujo trenerio likima, manau, jog labai realu, kad toji pavarde spaudoje dar nebuvo mineta.

Trumpai tariant, as uz Evertona, ir idomu kaip cia toliau viskas bus.
I’ve been a bluenose all my life and always will be. I’m a very proud and privileged man to be able to say that.
Vartotojo avataras
Grobari_M.W.
Superžvaigždė

Standartinė flasher1 » 19 Geg 2018, 23:05

Nenustebčiau, jeigu naujasis sporto direktorius trenerį atsivežtų iš Olandijos, pvz kokį Cocu.
Vartotojo avataras
flasher1
Mėgėjas

Standartinė hippopotamus » 20 Geg 2018, 20:41

Grobari_M.W. rašė:Ir visgi, kadangi Brands atejo visai neseniai ir lyg jis tures galutini balsa sprendziant naujo trenerio likima, manau, jog labai realu, kad toji pavarde spaudoje dar nebuvo mineta.

flasher1 rašė:Nenustebčiau, jeigu naujasis sporto direktorius trenerį atsivežtų iš Olandijos, pvz kokį Cocu.

Aš tai beveik galiu savo dviratį užstatyt, kad Silva jau done deal. Per daug rimtų šaltinių ta tema pasisakė ir per daug ženklų danguje kad būtų kitaip.
Nebent Watfordo teisminiai ieškiniai sutrukdytų, bet ir jie man kaip diletantui atrodo visiškas lololol.
Beje Brands gyrėsi, kad Evertono valdžia su juo jau pernai kontaktavo, tai ko gero ir trenerio kandidatūrą jau seniai buvo suderinta.
Gary Lineker.
Vartotojo avataras
hippopotamus
Legenda

Standartinė flasher1 » 21 Geg 2018, 09:59

Tai reiškia, kad sausio mėnesį Evertonas vėl samdys storąjį Semą, kad išgelbėtų komandą nuo iškritimo :think:
Vartotojo avataras
flasher1
Mėgėjas

Standartinė hippopotamus » 23 Geg 2018, 11:19

Čia toks šiaip, dėl pavyzdžio, kokiu cirku pavirto Sky:
BREAKING NEWS
Marco Silva could be confirmed as Everton’s new manager as early as next week, Sky Sports News understands.
While several candidates remain under consideration, Silva is understood to remain their first choice to replace Sam Allardyce and owner Farhad Moshiri hopes he will still be in charge in at least five years' time.

Praneši savaitės senumo žinią. Didžiosiom raidėm parašai "Breaking" ir pridedi, kad gal to Silvos ir neims, nes yra ir kitų kandidatų. O užbaigi naujieną kažkokiais pezalais apie Moshiri svajones ir penkmečio planą :tup:
Gary Lineker.
Vartotojo avataras
hippopotamus
Legenda

Standartinė Grobari_M.W. » 23 Geg 2018, 21:19

Pasirodes pirmas platesnio turinio interviu su Brandsu duoda vilties, jog Silva nera jau toks stiprus favoritas uzimti trenerio vieta. Olandas pakankamai aiskiai pasisake, jog su Anglijos virtuve yra mazai susidures, ir tokio kaip Silva pavarde jam turetu buti mazai zinoma. Ieskomas modernaus futbolo salininkas (kas vel gi nera Silva vizitine kortele), kuris nebijotu pasitiketi akademijos produktais, kuriam nereiktu daug nauju zaideju kas sezona, ir kuris komandoje galetu uzsibuti ilga laika (matant kaip Silva ilgai uzsibuna savo komandose, tas irgi nelabai atininka Brandos kriterijaus).
I’ve been a bluenose all my life and always will be. I’m a very proud and privileged man to be able to say that.
Vartotojo avataras
Grobari_M.W.
Superžvaigždė

Standartinė Grobari_M.W. » 26 Geg 2018, 11:39

Skybet tik dar labiau sumazino koficianta uz Silva atvykima, nors ir naujienu srautas stipriai sumazejes. Sia savaite Brands turejo susitikti su portugalu, bet jau savaite i pabaiga, o ziniu jokiu. Manau jokiu ziniu, siuo atveju, yra geros zinios. Tie patys skybet Howe ikiso i antra saraso vieta, kas man jau yra priimtinas variantas. Nedrasiai apie ji buvau anksciau pagalvojes, bet jo meile Bournemouthui keista (Sel - Perlai mp3), o ir klaustuku ties jo galimybes nemazai. Taciau mano maldos pastarosiomis naktimis buna skirtos sio jaunuolio atyklimui i Goodisona.
Vartotojo avataras
Grobari_M.W.
Superžvaigždė

Standartinė hippopotamus » 26 Geg 2018, 21:28

Pamiršk Grobari tas maldas ir susitaikyk su realybe. Vienintelis stabdis yra Watfordas, bet netikiu, kad nesusitartų su jais anksčiau ar vėliau. Jei ir reikės pakratyt piniginę (nors nesuprantu už ką) tai Moshiri taip ir padarys. Jau tiek litų beprasmiškai ištaškė ant trenerių, kad 10mln šen ar ten skirtumo nesudaro.
Tuo labiau kad ir tas pats Howe nepigiai atsieitų. Jis pririštas kontraktu ir ko gero yra dar svarbesnis Bornmutui, negu Silva buvo Watfordui.

Aš tai savo ruožtu nelabai žaviuosi Howe kandidatūra. Net ne dėl tos nuvalkiotos home sickness, kuri galimai yra taip pat išgalvota kaip Baineso. Istorija su Burnley nebūtinai turi kartotis, ypač žinant, kad jis Evertono fanas nuo vaikystės. Kad mėgsta visokio šūdo po nepigiai prisipirkt irgi nelabai svarbu, nes čia jį DoF prižiūrėtų.
Bet nors jis ir fanas ir su Bournemouth padarė fantastišką darbą, kažkuo jis man nepatinka nors tu ką. Per didelis romantikas mano skoniui ir turi kažkokių guardioliškai neigiamų (teigiamų irgi) savybių. Žaidimo stilius tai man net Silvos priimtinesnis. Be to jis atrodo per minkštas suvaldyt žaidėjus su didesniais ego, čia būtų visai kas kita negu Bornmutas, kur jis yra karalius.

O šiaip tai žiūrint kaip visi rimtesni kandidatai nuplaukė aš jau tiesą sakant nebelabai matau ką čia geresnio už Silvą dar galima paimt. Hazelnuts (haha) dar nepririštas, bet irgi labai rizikingas variantas.
Gary Lineker.
Vartotojo avataras
hippopotamus
Legenda

Standartinė Grobari_M.W. » 27 Geg 2018, 18:19

hippopotamus rašė:Pamiršk Grobari tas maldas ir susitaikyk su realybe.

Ne. Pasiilgau Evertona ziuret nesikeikdamas.

Toliau remiantis skybet Silva sansai suprastejo, Howe pagerejo, ir i "realius" kandidatus imestas Cocu (ne, mums jo nereikia).
Vartotojo avataras
Grobari_M.W.
Superžvaigždė

Standartinė hippopotamus » 30 Geg 2018, 12:22

Telegraph atsiuntė telegramą, kad kontraktas su Silva bus pasirašytas penktadienį, pirmą oficialią Brandso darbo dieną. Tipo 3 metų.
Gary Lineker.
Vartotojo avataras
hippopotamus
Legenda

Pagrindinis diskusijų puslapis   Klubinis Futbolas  Anglija  Everton FC

Moderatorius: hippopotamus

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Prisijungti  •  Registruotis