Vartotojo valdymo pultas | JohnnyBet Prisijungti

[Spurs] Laisvas kampas

Re: [Spurs] Laisvas kampas

Standartinė velnes » 19 Vas 2018, 18:28

Phect rašė::up: man tai čia dvigubais standartais kvepia.

Kai koks Ronaldo ar Alexis tokį požiūrį rodo, tai iš visų pusių seka pagyros (apie Alexį tai anksčiau čia, po to jau suprato žmonės apie tokio elgesio destruktyvų poveikį komandos mikroklimatui (bent jau Arsenalo sub'e)) ala „va kokis kovotojes, visada nori zaisti ir laimieti atidoda visa savia 110% lai dievulis tik duoda jem stipribes“. Šitam jau kiti vertinimo kriterijai galioja? Ir nesvarbu čia, kad lygis ne tas.

Alexis ir Ronaldo end producto pridaro žiauriai daug ir žiauriai daugiau. Nesuprantu kodėl tai nesvarbu ir šiaip nesu iš Furio ar Schalkes managerial staffo girdėjės, kad Ronaldo arba Alexis nėra destruktyvūs ir šiaip komanda, kurioje žaidžia destruktyvusis Ronaldo laimėjo 3 CL per 4 metu.
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Vartotojo avataras
velnes
Žvaigždė

Standartinė Furis » 19 Vas 2018, 18:35

Mano postas apie tai, kaip Bentalebui jau antras treneris per tris metus pizdy duoda, o apie ką čia tos :up: aukštos materijos tai man varguoliui nesuprast.
Mauricio Pochettino, he's magic, you know
Vartotojo avataras
Furis
Legenda

Standartinė velnes » 19 Vas 2018, 18:40

Furis rašė:Mano postas apie tai, kaip Bentalebui jau antras treneris per tris metus pizdy duoda, o apie ką čia tos :up: aukštos materijos tai man varguoliui nesuprast.

Laisvas kampas :lol:
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Vartotojo avataras
velnes
Žvaigždė

Standartinė Furis » 22 Vas 2018, 17:05

Walker:

"Spurs is a club which belongs to my heart and to get one over on their bitter rivals, and mine for a long time, would be a fantastic feeling."

(madridista)

O dar ir FA cupe maksimaliai padėjo Spursam. :tifozi:
Mauricio Pochettino, he's magic, you know
Vartotojo avataras
Furis
Legenda

Standartinė velnes » 19 Kov 2018, 14:29

https://streamable.com/y6tj0 :lol: :lol: :lol: :lol: tokį vaizdą nekiekvienas matęs.
Vartotojo avataras
velnes
Žvaigždė

Pagrindinis diskusijų puslapis   Klubinis Futbolas  Anglija  Tottenham Hotspur FC

Moderatorius: Furis

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Prisijungti  •  Registruotis