Vartotojo valdymo pultas | Prisijungti

Fantasy Premier League 17/18

Re: Fantasy Premier League 17/18

Standartinė QwR » 25 Sau 2018, 21:04

As rizikavau su Mkhitaryanu uz 7.6. Labai risky, bet palaikau arsenala tai tikiu juo :D
QwR
Mėgėjas

Standartinė pauleska » 04 Vas 2018, 10:41

Tyliai ramiai jau įlindau į deśimtuką ir 50-uką Lietuvoj :tifozi: Brace yourselves!
Vartotojo avataras
pauleska
Starto žaidėjas

Standartinė Furis » 13 Vas 2018, 11:03

Nebeatlaikiau konkurencijos ir smigau į 6 vietą. Uždėjau Kane kapitonu, įmušė golą, džiaugiausi, tada atėjo Aguero su 4 golais, o visa lyga jį kapitonu padariusi..

:angry:
Mauricio Pochettino, he's magic, you know
Vartotojo avataras
Furis
Legenda

Standartinė pykcius » 13 Vas 2018, 18:25

Furis rašė:Nebeatlaikiau konkurencijos ir smigau į 6 vietą. Uždėjau Kane kapitonu, įmušė golą, džiaugiausi, tada atėjo Aguero su 4 golais, o visa lyga jį kapitonu padariusi..

:angry:

Žmogau, tu Williano nestatei kapitonu, kurį išleido į aikštę kai rezultatas buvo 3-0 jau, kai tuo tarpu vicekapitonas buvo De Bruyne... Sumaniau, matai, nestandartiškai pasielgti... :nzn:
Just when I thought I was out...they pulled me back in
Vartotojo avataras
pykcius
Kylanti žvaigždė

Standartinė The_Red_Army » 13 Vas 2018, 18:42

As pries pora turi paemiau Alonso, sakau paislaidausiu ant gyneju, kurie gali musti ivarcius, tai iskart susitraumavo :lol: Dar linksmiau, kad pries tura Aguero ismeciau :lol: tai kaip tycia nachalevcikiniu ivarciu primuse :lol:

Uzveikia Aguero su tuo musimu per menesines, praktiskai visuomet turiu ji komandoje, kaip tik sumastau ismesti taip 20pts, dabar ismeciau 21pts :hysterical: Aguero 162 taskus surinkes fantasy, as is jo tu tasku surinkau koki 105pts, nes kaip tycia kai musdavo komandoje nebudavo :lol:
Futbolas tiesiogiai priklausomas nuo kiaušinių dydžio :hibye:
Vartotojo avataras
The_Red_Army
Superžvaigždė

Standartinė AndriusTH » 20 Vas 2018, 16:22

Man kažko neeina prisijungus prie fantasy per laptopa daryti transferu ar žiūrėti kiek taškų surinko mano žaidėjai bei pakeisti komandos ir čia jau kurį laiką. Gerai, kad programėlė ant telefono gelbėja.

Gal įsivaizduojat kame bėdos.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
AndriusTH
Kylanti žvaigždė

Standartinė Furis » 20 Vas 2018, 16:40

AndriusTH rašė:Man kažko neeina prisijungus prie fantasy per laptopa daryti transferu ar žiūrėti kiek taškų surinko mano žaidėjai bei pakeisti komandos ir čia jau kurį laiką. Gerai, kad programėlė ant telefono gelbėja.

Iš serijos sugedo mašina, gal žinot kaip sutvarkyti?
Vartotojo avataras
Furis
Legenda

Standartinė aBil11 » 20 Vas 2018, 17:14

AndriusTH rašė:Man kažko neeina prisijungus prie fantasy per laptopa daryti transferu ar žiūrėti kiek taškų surinko mano žaidėjai bei pakeisti komandos ir čia jau kurį laiką. Gerai, kad programėlė ant telefono gelbėja.

Perinstaliuok windowsus.
Vartotojo avataras
aBil11
Starto žaidėjas

Standartinė AndriusTH » 20 Vas 2018, 17:24

Ne, nu eina prisiloginti, pažiūrėti kelintas esu lygose, The Scout, prizus, statistika pažiūrėti, net į FPL drafta eina įeiti, bet ties transferais, my team ir points veiksmas užstringa, sukasi rutuliukas - nu klasika :lol:
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
AndriusTH
Kylanti žvaigždė

Standartinė Furis » 20 Vas 2018, 17:39

AndriusTH rašė:Ne, nu eina prisiloginti, pažiūrėti kelintas esu lygose, The Scout, prizus, statistika pažiūrėti, net į FPL drafta eina įeiti, bet ties transferais, my team ir points veiksmas užstringa, sukasi rutuliukas - nu klasika :lol:

Tavo mąstymo procesas turėtų būti toks - yra bėda - jos nėra ant mobile - reiškia problema ne su accountu - reiškia desktope jungi Chrome incognito - pabandai - jeigu veikia - meti lauk visus sausinius ir kešą - išsprendi bėdą
Vartotojo avataras
Furis
Legenda

Standartinė aBil11 » 20 Vas 2018, 18:16

AndriusTH rašė:Ne, nu eina prisiloginti, pažiūrėti kelintas esu lygose, The Scout, prizus, statistika pažiūrėti, net į FPL drafta eina įeiti, bet ties transferais, my team ir points veiksmas užstringa, sukasi rutuliukas - nu klasika :lol:

Man irgi Safari kartais tokie bajeriai buna, bet tiesiog refresinimas padeda.
Vartotojo avataras
aBil11
Starto žaidėjas

Standartinė The_Red_Army » 03 Kov 2018, 01:15

Kai ant fantasy turi Micky ir Auba, tai vienas uzdirba PK, kitas neimusa :)
Vartotojo avataras
The_Red_Army
Superžvaigždė

Standartinė Taslis » 19 Kov 2018, 12:48

4 mačai per turą, nepilna komanda, o rezultatas pas daugelį geriausias per visą sezoną :lol:
Vartotojo avataras
Taslis
Mėgėjas

Standartinė The_Red_Army » 19 Kov 2018, 19:29

As kaip visuomet rinkausi tarp Ake ir Tomkins'o, pazejau, kad tolimesnis CP tvarkarastis ne kazka, nes sekancio vs Lpool, kad Tomkins per n rungtyniu tik 1 ivarti muse ir sakau aj, tiek to, paemiau Ake :lol:

Panasiai buvo ir su Robertson'u, norejau imti, bet kad jau turejau 3 zaidejus is Lpool reikejo -4 daryti, sakau aj gal nepadarys to clean-sheet, neuzdes asisto, Can'as juk irgi gali asistuoti, imusti :wink: Can'as trauma, Robertson'as clean-sheet ir asistas :lol:

O at fin tai vis tiek wild-card'a panaudojau po turo, nes juk negali wild-card naudoti, plius bench-boost deti, arba free-hit plius bench-boost, tai sakau geriau dabar kol ne dvigubi turai :wink: Zodziu mastau protingai kaip visada, bet bus sikna kaip visada :)

Galetu Lpool issaugoti Salah'a tada su aiskiu kapitonu kitame sezone, kaip budavo Ronaldo laikais galeciau nesivilkti dugne :think:
Vartotojo avataras
The_Red_Army
Superžvaigždė

Standartinė Ezzy » 12 Bal 2018, 15:29

While the second Spurs goal v Stoke City has now been awarded to Harry Kane after review, this will not be reassigned in FPL in accordance with the game rules and therefore points will not be modified.
:cry:
Ezzy
Legenda

Pagrindinis diskusijų puslapis   Klubinis Futbolas  Anglija

Moderatorius: Moderatoriai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Prisijungti  •  Registruotis