„AC Milan“ išplėšė tašką rezultatyviose rungtynėse © AFP nuotr.

Italijos „Serie A“ lygoje „AC Milan“ klubas svečiuose, rezultatu 3:3, sužaidė su „Sassuolo“.

Šeimininkus 4-ąją minutę į priekį išvedė Andrea Pinamonti. Po šešių minučių rezultatą padvigubino Armandas Lauriente. 20-ąją minutę rezultatą sušvelnino „rossoneri“ krašto saugas Rafaelis Leao.

55-ąją minutę rezultatą vėl padvigubino ir dubliu pasižymėjo A. Lauriente. 59-ąją minutę Luka Jovičius įmušė svečiams antrąjį įvartį. 84-ąją minutę rezultatą išlygino Noah Okaforas.

„Sassuolo“ nepasinaudojo proga pakilti iš 19-os lentelės vietos, o „AC Milan“ klubas tvirtai žengia 2-oje pozicijoje.