„Bayer“ pateko į finalą ir pagal nepralaimėtas rungtynes tapo Europos rekordininkais © AFP nuotr.

UEFA Europos lygos atsakomosiose pusfinalio rungtynėse Lėverkuzeno „Bayer“ klubas namuose, rezultatu 2:2, sužaidė su „Roma“.

Tai yra net 49-osios nepralaimėtos „Bayer“ rungtynės šiame sezone iš tiek pat galimų ir „Bundesliga“ čempionai tapo nepralaimėtų rungtynių rekordininkais Europoje, aplenkdami Lisabonos „Benfica“. Pastarieji buvo nepralaimėję 48-iuose susitikimuose iš eilės.

Pirmąsias rungtynes Romoje Vokietijos ekipa laimėjo rezultatu 2:0.

43-ąją minutę romėnus į priekį išvedė 11 metrų baudinį realizavęs argentinietis Leandro Paredesas.

66-ąją minutę dar vieną baudinį tiksliai realizavo L. Paredesas ir padvigubino rezultatą.

82-ąją minutę įvartį į savus vartus įsimušė „Roma“ klubo gynėjas Gianluca Mancini.

90+7 minutę rezultatą išlygino krašto gynėjas Josipas Stanisičius.

Kitose UEFA Europos lygos pusfinalio rungtynėse Bergamo „Atalanta“ namuose, rezultatu 3:0, sutriuškino Marselio „Olympique“ klubą. Pirmosios rungtynės baigėsi lygiu rezultatu 1:1.

Finalas įvyks gegužės 22-ąją dieną, Dubline.

• ?????

Kas cia vyksta wtf vel isigelbejo 90+7 nuo pralaimejimo jau cia 3-4 kartas per paskutinius 5-6 macus ar kazkas tokio.

• 36
  • ChelseaFan77

Na Bayer pranoko Roma visa galva, bet niekaip nesiseke imust ir Svilaras trauke viska ka galejo..kai praleido antra jau galvojau suklups sykart, bet teisybe bent sendien nugalejo netik kad lygiuju nusipelne bet ir pergales, dziugu del pagerinto rekordo, tikiuos iveiks Atalanta finale.

• 14
  • Payet8

Beleka Leverkusenas tradiciskai ant galo 😀D

• 13
  • Omg123

Bayer primena Fergie time arba Leicester. Jie kai laimejo EPL tai labai daug gelbejosi rungtyniu pabaigoje arba laimedavo vienu ivarciu. Jau dabar galima sakyti, kad sezonas nuostabus, bet jeigu viskas baigsis dar geriau, tai is viso kosmosas kazkoks. Pagarba

• 12
  • Ohhh žmogau!!!

Tai buvo kažkas fantastiško!!!! Wow!!! Eina sau 🥳🤯

• 8
  • Blue blood

Isputingai zaidzia,bet seip Alonso buvo box to box saugas tai zaidejas kuris protauja,ir tai isnaudoja naujame trenerio amplua

• 0
  • Ramiai
    Čia ne tu ?

Kur sakei, kad Romą 100proc. Ims

Sakaiu jei ne roma tai Atalanta juos nupūs vistiek, tiesiog Serie A. yra visai kitas lygis, o Atalanta dar kita kategorija, suvalgys ta bajeriuka

• WhoIAm

Pagalvojus, tai Bayer ir Real rungtynes siuo metu turetu but kazkas tokio. Abi komandos jau kiek kartu issigelbejo paskutinem minutem, nepasiduoda iki finalinio svilpuko, tai rungtyniu galas tarp ju butu labiausiai nenuspejamas. Tik isivaizduokit toki CL finala, neutraliam ziurovui turbut geresnes poros ir but negaletu

• 1
  • ?????

• 36
  • hmmmm

darosi panasu i sutartas rungtynes Leverkuseno atzvilgiu.

• -10

• 8
  • llull
    hmmmm

Jo, grynai sutarė. "Chebra, davai paskutinėm sekundėm nesiginkit, vis tiek niekam nieko nelemia, o mums čia va gražus rekordas." Leverkuzeną tenkino ir 1:2, jau net vietomis nelabai ir skubėjo pabaigoje, bet užteko akimirkos, puikus reidas ir lygu. Roma galėjo pasistengt išeit bent su tokiu laimėjimu, kad nugalėjo nenugalimuosius šį sezoną, bet po own goal subyrėjo.