"Blackburn" iškovojo pirmą tašką Anglijos čempionate (2 VIDEO) © Eurofootball.lt
Anglijos "Premier" lygoje sekmadienį sužaistos dvejos rungtynės.

Pirmą tašką Anglijos čempionate iškovojo "Blackburn" klubas, išvykoje išplėšęs lygiąsias 1-1 su Londono "Fulham".

Svečiai įsiveržė į priekį 32 minutę, kai kamuolį į tinklą pasiuntė Rubenas Rochina, bet Boby Zamora netrukus išlygino rezultatą.

Po pertraukos "Fulham" dominavo, tačiau Danny Murphy ir Clintas Dempsey nesugebėjo nuginkluto varžovų vartininko, kuris spėjo perimti ir pavojingą perdavimą Zamorai prieš pat mačo pabaigą.

Ankstyvas Peterio Odemwingie įvartis lėmė "West Bromwich" ekipos pergalę išvykoje 1-0 prieš "Norwich".

Šeimininkai nervingai pradėjo rungtynes ir jau 3 minutę atsidūrė besivejančiųjų vaidmenyje, kai po tolimo Nicky Shorey perdavimo nigerietis puolėjas pasiuntė kamuolį į tinklą.

Antrajame kėlinyje tas pats Odemwingie neįmušė 11 metrų baudinio, o "Norwich" viltys išsigelbėti žlugo, kai prieš pat pabaigą Steve'as Morisonas galva smūgiavo greta vartų.

"Norwich" 0 - 1 "West Bromwich"
3' [0 - 1] P.Odemwingie

76' P.Odemwingie ("West Brom") nerealizavo 11 metrų baudinio

Londono "Fulham" 1 - 1 "Blackburn"
32' [0 - 1] R.Rochina
38' [1 - 1] B.Zamora