"Bochum" svečiuose parklupdė lyderius © Eurofootball.lt
Kiek netikėtą pergalę sekmadienį iškovojo "Bochum" futbolininkai, Brėmene 2-1 įveikę vietos "Werder" klubą. Prie abiejų "Bochum" įvarčių prisidėjo Bundesligoje debiutavęs Shinji Ono.

Nepaisant turėtos iniciatyvos, pirmajame kėlinyje "Werder" pelnė tik vieną įvartį – prieš pat pertrauką po kampinio patogiai nukritusį kamuolį į tinklą pasiuntė danas D. Jensenas.

Po pertraukos Brėmeno klubas toliau spaudė varžovus, tačiau progų išnaudoti nesisekė. Prabėgus daugiau negu valandai, "Bochum" gretose debiutavo S.Ono. Jau po minutės japonas sukūrė pirmąjį komandos įvartį – po jo perdavimo pažeme į baudos aikštelę rezultatą išlygino B. Aueris.

Netrukus šeimininkai liko dešimtyje, kuomet už pražangą prieš Stanislavą Sestaką iš aikštės buvo išvarytas "Werder" gynėjas Naldo. Net ir likę dešimtyje Brėmeno futbolininkai toliau kūrė progas, tačiau jų išnaudoti nesugebėjo, tuo tarpu "Bochum" savosios nepraleido: 84-ąją minutę po S. Ono pakelto kampinio antrąjį komandos įvartį smūgiu galva pelnė A.Yahia.

Po nesėkmės "Werder" nuo pirmaujančių "Bayern" atsilieka trimis taškais. Septynių taškų atsilikimą turi "Schalke" klubas, namuose 4-1 sutriuškinęs čempionų titulą ginančią "Stuttgart" ekipą.

Statistika

"%c00016" 1 - 2 "%c00010"
44' [1 - 0] Daniel Jensen
67' [1 - 1] Benjamin Auer
84' [1 - 2] Anther Yahia

70' Naldo ("Werder") pašalintas iš aikštės

"%c00015" 4 - 1 "%c00027"
32' [1 - 0] Kevin Kuranyi
52' [2 - 0] Kevin Kuranyi
61' [2 - 1] Antonio da Silva
76' [3 - 1] Heiko Westermann
90' [4 - 1] Jose Roberto de Oliveira Ze Roberto