"Bundesliga": dėl sniego sustabdytose rungtynėse "Bayer" palaužė "Hannover"

Sekmadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse buvo sužaistos dvejos 25-ojo turo rungtynės.

Sunkią pergalę iškovojo "Bayer" ekipa, kuri išvykoje rungtynių pabaigoje palaužė "Hannover" ir iškovojo pergalę rezultatu 3:2.

Svečiai pirmajame kėlinyje pirmavo po dviejų K. Vollando (13' ir 28') įvarčių, tačiau antrajame kėlinyje Jonathas rezultatą sušvelnino (51'), o 73 minutę rezultatą išlygino M. Weiseras, kuris pasiuntė kamuolį į savo vartus.

Vis tik 87 minutę K. Havertzas puikiu smūgiu galva išplėšė pergalę "Bayer" ekipai.

Šios rungtynės buvo paženklintos ir gausiu sniegu, dėl kurio pirmojo kėlinio pabaigoje mačas buvo trumpam sustabdytas.

Kitose rungtynėse "Hoffenheim" namuose rezultatu 2:1 įveikė absoliučius lygos austaiderius "Nurnberg" futbolininkus.

Šeimininkus į priekį 25 minutę išvedė A. Kramaričius, kuris realizavo 11 metrų baudinį.

61 minutę H. Behrensas rezultatą išlygino, tačiau tas pats A. Kramaričius 78 minutę išplėšė pergalę "Hoffenheim" ekipai.