Ispanija minimaliu skirtumu įveikė Prancūziją, o anglai išsiskyrė taikiai su Juodkalnija (VIDEO) © Eurofootball.lt
Antradienio vakarą buvo sužaistos 2014-ųjų metų pasaulio čempionato atrankos rungtynės.

Paryžiuje vyko įdomiausia kova, ten šeimininkai prancūzai metė išūkį Europos bei pasaulio čempionams ispanams. Įtemptose rungtynėse pranašesni buvo Vicente Del Bosque auklėtiniai.

Vienintelį susitikimo įvartį tik 58-ąją minutę pelnė Pedro, kuris kamuolį į varžovų vartų tinklą pasiuntė po puikaus Nacho Monrealio perdavimo.

Verta paminėti, jog 78-ąją minutę iš aikštės buvo pašalintas jaunasis prancūzas Paulo Pogba, tačiau tai didesnių nemalonumų šeimininkams nepridarė.

Prancūzija 0 – 1 Ispanija
58‘ [0 – 1] Pedro

78‘ P.Pogba (Prancūzija) išvarytas iš aikštės

Savo žiūrovų akivaizdoje žaidę vokiečiai nepasigailėjo Kazachstano rinktinės ir rezultatu 4-1 šventė pergalę.

Vokietija 4 – 1 Kazachstanas
23‘ [1 – 0] M.Reus
27‘ [2 – 0] M.Gotze
31‘ [3 – 0] I.Gundogan
46‘ [3 – 1] G.Schmidgal
90‘ [4 – 0] M.Reus

Europos vicečempionai italai žaidė Maltoje. Rezultatu 0-2 šventė įtikinamą pergalę prieš šeimininkus. Abu įvarčius pelnė „Milan“ puolėjas Mario Balotelli

Malta 0 – 2 Italija
8‘ [0 – 1] M.Balotelli (11m. baudinys)
45‘ [0 – 2] M.Balotelli

Paskutiniame mače Juodkalnija susigrūmė su Anglija. Savo žiūrovų akivaizdoje žaidę juodkalniečiai išplėšė lygiąsias 1-1.

Juodkalnija 1 – 1 Anglija
6‘ [0 – 1] W.Rooney
76‘ [1 – 1] D.Damjanovič

Belgija 1 – 0 Makedonija
Airija 2 – 2 Austrija
Šiaurės Airija 0 – 2 Izraelis
Lenkija 5 – 0 San Marinas
Velsas 1 – 2 Kroatija