"Kaunas" sutriuškino "Šilutę" © Eurofootball.lt
Trečiadienį iš antradienio atidėtose NFKA "A Lygos" devintojo turo rungtynėse FBK "Kaunas" 4-0 sutriuškino "Šilutę" ir pakilo į antrą turnyrinės lentelės vietą.

Kauno S.Dariaus ir S.Girėno stadionas, 300 žiūrovų
Teisėjas - Audrius Kancleris

FBK "%c00030" 4 - 0 "%c00141"
15` [1 - 0] Mindaugas Bagužis
50` [2 - 0] Rafaelis Ledesma (11 m.)
60` [3 - 0] Mantas Fridrikas
70` [4 - 0] Pascal Mendy

"Kaunas": Stonys; Kunevičius, D.Sanajevas (M.Fridrikas), Bagužis, Radžius; Manchkava, Bartkus, Činikas, Mendy; Rimkevičius (Grigalevičius), Ledesma (Kšanavičius)

"Šilutė": L.Vertelis; Juozaitis, A.Sanajevas (65' Vaikasas), Ostreika, Brezina; Valančius, Kovačev, Masiulis, Valskis (46' Stinga), Normantas (46' Podelis); Petkevičius

"Kauno" sudėtyje rungtynėms įvyko nemažai pasikeitimų - vartininko vietą užėmė Modestas Stonys, gynybos grandyje pasirodė po dviejų metų pertraukos žaidęs Darius Sanajevas, į rikiuotę grįžo pasveikęs gruzinas Nukri Manchkava, o diskvalifikuotą Ričardą Beniušį puolime pakeitė Artūras Rimkevičius.

Visas rungtynes aikštėje dominavę kauniečiai į priekį išsiveržė sužaidus 15 minučių, kai po kampinio pasižymėjo gynėjas Mindaugas Bagužis. Nors šeimininkams ilgai nesisekė padvigubinti persvaros, tai galiausiai įvyko antrojo kėlinio pradžioje, kai į "Šilutės" vartus buvo skirtas 11-os metrų baudinys.

Nors pirmąjį brazilo Rafaelio Ledesmos smūgį atrėmė "Šilutės" vartininkas Laurynas Vertelis, teisėjui liepus pakartoti smūgį antrąkart R.Ledesma nesuklydo.

Po dešimties minučių rezultatas tapo triuškinančiu - pasižymėjo jaunasis debiutantas Mantas Fridrikas. Ketvirtas, ir kaip vėliau paaiškėjo paskutinis, įvartis į "Šilutės" vartus krito antrojo kėlinio viduryje, kai dešiniuoju kraštu prasiveržęs senegalietis Pascalis Mendy nuginklavo L.Vertelį ir pelnė pirmą savo sezono įvartį.

Kaip ir buvo tikimasi, "Kaunas" šventė įtikinamą pergalę ir dabar po pirmojo rato su 19 taškų dviem atsilieka nuo lyderio "Vilniaus" klubo.