LFF II lyga: „Banga“ B užsitikrino pirmojo rato nugalėtojų titulą

Puikų sezoną žaidžiantis Gargždų „Bangos“ B jaunimas LFF II lygos keturioliktojo turo rungtynėse 1:0 nugalėjo Kauno rajono „Hegelmann“ B futbolininkus bei užsitikrino pirmojo rato nugalėtojo vardą. Vienintelį įvartį nugalėtojams 76 minutę pelnė Erikas Smulkys.

1

Centrinė keturioliktojo turo dvikova buvo viena iš dviejų nerezultatyviausių, per kurias krito tik vienas įvartis. Antroji tokia buvo žaidžiama Vilniuje tarp „Žalgirio“ C ir Tauragės „Tauro“. Tauragiškiai į priekį išsiveržė sužaidus vos 11 minučių, o iškovoti trys taškai jiems leido dar tvirčiau įsitaisyti stipriausiame lygos šešete.

Rezultatyviausias

Pastaruoju metu tapo įprasta, kad po kiekvieno savaitgalio keičiasi rezultatyviausias lygos žaidėjas. Justo Česnavičiaus dublis darsyk leido pasitvirtinti šiai taisyklei.

Žagarėje vykusiose rungtynėse tarp „Saned“ ir Kauno „Fortūnos“ pergalę 2:0 šventė pastaroji. Joniškio ekipos pralaimėjimas komandą nutempė dar žemiau – šįsyk jau į devintąją poziciją. Galima tik priminti, kad „Saned“ kritimas žemyn prasidėjo tuomet, kai komandai atsisakė padėti veteranų būrys.

Beje, šįsyk „Saned“ rungtynes baigė dešimtyje, o J. Česnavičiaus du įvarčiai leido jam pasiekti dvylikos tikslių smūgių ribą.

Iš paskutinės

Ilgą laiką turnyro lentelės dugne buvusi sostinės „Vilties“ komanda uostamiestyje 3:2 nugalėjo Klaipėdos FM futbolininkus bei turnyre aplenkė Kybartų „Sveikatą“.

Dvikovoje Klaipėdoje aikštės šeimininkai dukart pirmavo, tačiau įdomiausi įvykiai ten vyko jau per pridėtą laiką. Trečią pridėto laiko minutę tiesioginę raudoną kortelę prieš save išvydo Kuka Ruškys, o dar po minutės Danas Daunys „Vilčiai“ garantavo taip seniai lauktą pergalę.

Į paskutinę vietą nusiritę „Sveikatos“ futbolininkai 1:2 nusileido antrą vietą užimančiai „Šilutei“. Pamario krašto komanda kontroliavo rungtynes, o „Sveikatai“ garbės įvartį paskutinę minutę pelnė Rokas Gražulis.

Turo pergalė

Vienintelė komanda, per keturioliktąjį turą laimėjusi rungtynes bent trijų įvarčių skirtumu, buvo Mažeikių „Atmosfera“. Žemaitijos derbyje „Atmosfera“ 4:1 nugalėjo „Džiugą“ B, kuriam tai buvo jau aštuntas sezono pralaimėjimas.

Mažeikiškių pergalė komandai garantavo sugrįžimą į didįjį lygos trejetą. Be to, keturi pelnyti įvarčiai „Atmosferą“ kelia į antrąją poziciją pagal rezultatyvumą.

Joniškio „Saned“ – Kauno „Fortūna“ 0:2;

Marijampolės „Sūduva“ B – Alytaus „Dainava“ B 3:1.

15 turas

Antros lygos klubai pasitinka pertrauką. Daugeliui komandų liko sužaisti po vienas rungtynes, o turas prasidės jau šiandien. Centrinė turo dvikova bus žaidžiama ketvirtadienį, kai po dvejų iš eilės nelaimėtų rungtynių „Hegelmann“ B pabandys nutraukti tą seriją rungtynėmis su „Šilute“.