36 turas: "Juventus" prarado teorines galimybes patekti į Čempionų lygos turnyrą (VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį "Seria A" čempionate vyko aštuonerios XXXVI turo rungtynės.

Turino "Juventus" futbolininkai išvykoje sužaidė lygiosiomis 1-1 su "Catania" vienuolike ir prarado teorines viltis užimti ketvirtąją turnyrinės lentelės vietą, kuri garantuoja kelialapį į Čempionų lygos turnyrą.

Šeimininkai pirmieji įsiveržė į priekį, kai 24 minutę pasižymėjo Matiasas Silvestre'as, tačiau antrojo kėlinio pradžioje rezultatą išlygino saugas Claudio Marchisio.

"Senąją Senjorą" į septintąją poziciją nustūmė "Napoli" ekipa išvykoje rezultatu 2-1 palaužusi Veronos "Chievo" komandos pasipriešinimą.

Pergales taip pat iškovojo dėl vietos prestižiškiausiame Europos turnyre kovojantys klubai - Genujos "Sampdoaria" bei "Palermo".

Vėlai pasibaigusiose rungtynėse Milano "Inter" futbolininkai išvykoje 2-0 įveikė Romos "Lazio" ekipą bei susigrąžino "Seria A" lyderių poziciją. Įvarčių autoriai - Walteris Samuelis ir Thiago Motta.

Bergamo "Atalanta" 1 - 1 "Bologna"
23' [1 - 0] Tiberio Guarente
83' [1 - 1] Federico Peluso (į savus vartus)

45' iš aikštės pašalintas Maximiliano Pellegrino ("Atalanta")

"Bari" 3 - 0 "Genoa"
57' [1 - 0] Riccardo Meggiorini
85' [2 - 0] Jose Ignacio Castillo
89' [3 - 0] Paulo Vitor De Souza Barreto

"Cagliari" 2 - 2 "Udinese"
15' [1 - 0] Andrea Lazzari
26' [1 - 1] Antonio Di Natale
28' [1 - 2] Alexis Sanchez
58' [2 - 2] Jedaias Capucho Neves Jeda

"Catania" 1 - 1 Turino "Juventus"
24' [1 - 0] Matias Silvestre
52' [1 - 1] Claudio Marchisio

Veronos "Chievo" 1 - 2 "Napoli"
45' [0 - 1] German Denis
75' [1 - 1] Pablo Mariano Granoche
86' [1 - 2] Ezequiel Lavezzi

90' iš aikštės pašalintas Santiago Moreno ("Chievo")

Genujos "Sampdoria" 2 - 0 "Livorno"
5' [1 - 0] Antonio Cassano
84' [2 - 0] Reto Ziegler

Tomas Danilevičius ("Livorno") žaidė nuo 45 minutės.

"Siena" 1 - 2 "Palermo"
24' [0 - 1] Edison Cavani
59' [0 - 2] Fabrizio Miccoli
80' [1 - 2] Emanuele Calaio

Romos "Lazio" 0 - 2 Milano "Inter"
45' [0 - 1] Walter Samuel
70' [0 - 2] Thiago Motta