"Sevilla" lengvai peržengė "AEK" barjerą © Eurofootball.lt
Atidėtose UEFA Čempionų lygos trečiojo kvalifikacinio etapo rungtynėse ispanų "Sevilla" svečiuose sutriuškino Atėnų "AEK" klubą ir užtikrintai žengė į turnyro grupių etapą.

Atėnų "AEK" 1 - 4 "Sevilla"
(Pirmos rungtynės 0-2, bendras rezultatas 1-6)
32' [0 - 1] Luis Fabiano (11m.)
41' [0 - 2] Sidi Yaya Keita
45' [0 - 3] Luis Fabiano
53' [0 - 4] Aleksandr Kerzhakov
82' [1 - 4] Rivaldo (11m.)

Susitikimas turėjo būti žaidžiamas praėjusią savaitę, tačiau dėl tragiškos buvusio "Sevilla" žaidėjo Antonio Puerta varžyboas buvo atidėtos.

Pirmąjį įvartį sužaidus kiek daugiau nuo pusvalandį pelnė brazilas Luisas Fabiano, kuris įmušė Danielio Alveso uždirbtą 11 metrų baudinį.

Vėliau po puikaus D.Alveso perdavimo pasižymėjo Sidi Yaya Keita, o kėlinio pabaigoje D.Alvesas pakėlė kampinį ir L.Fabiano įmušė trečią "Sevilla" įvartį.

Antrojo kėlinio pradžioje smūgiu iš baudos aikštelės prieigų svečių persvarą dar labiau padidino rusas Aleksandras Keržakovas.

Paguodos įvartį "AEK" 82 minutę dar pelnė Rivaldo, bet tai jau visiškai nieko nelėmė - "Sevilla" laimėjo dvikovą triuškinančia persvara bendru rezultatu 6-1.

Ispanijos klubas Čempionų lygos grupių etape žais vienoje grupėje kartu su Londono "Arsenal", Prahos "Slavia" ir Bukarešto "Steaua". Tuo tarpu Atėnų "AEK" kovas Europoje tęs UEFA Taurės turnyro pirmajame etape, kur susitiks su austrų "Salzburg".