"Šilutė" nugalėjo "Sūduvą" © Eurofootball.lt
Šeštadienį draugiškose rungtynėse Marijampolės "Sūduva" susitiko su šiemet "A lygoje" nepaisant praėjusį sezoną užimtos priešpaskutinės vietos dalyvausiančia "Šilute" ir nusileido varžovams rezultatu 1-2.

"Šilutė" 2 - 1 "Sūduva"

"Sūduvos" sudėtis: A.Vitkauskas (G.Padimanskas); A.Sobol (G.Klevinskas), M.Skinderis, G.Grigas, A.Milevskiy; K.Jasaitis (Š.Litvinas), N. Mačiulis (G.Slavickas), T.Miklinevičius, D.Maciulevičius, G.Juška, Mendes (O.Braga)

"Sūduvos" komandos sudėtyje nebuvo traumuoto V.Slavicko, A.Urbšio ir P.Leimono kurie penktadienį žaidė Lietuvos jaunimo rinktinėje su Baltarusijos kovanda ir vartininko Sauliaus Klevinsko, kuris kviečiamas į nacionalinę rinktinę rungtynėms su Prancūzijos komanda.

Pirmajame kėlinyje savo komandą į priekį išvedė "Šilutės" komandos saugas Marius Bezykornovas.

Antrojo kėlinio pradžioje po keitimo aikštėje pasirodęs Giedrius Slavickas išlygino rezultatą, tačiau įpusėjus kėliniui tas pats Marius Bezykornovas tolimu smūgiu persvėrė rezultatą svečių naudai.

"A lygos" čempionato pirmosiose rungtynėse balandžio 7 dieną "Sūduva" susitiks būtent su "Šilutes" ekipa, kurią treniruoja buvęs marijampoliečių komandos žaidėjas Darius Gvildys.