Skandalingos rungtynės tarp „Valencia“ ir „Real“ baigėsi lygiosiomis © AFP nuotr.

Ispanijos „La Liga“ čempionate „Valencia“ klubas namuose rezultatu 2:2 sužaidė su Madrido „Real“.

„Šikšnosparnius“ 27-ąją minutę į priekį išvedė Hugo Duro. Vos po 3 minučių rezultatą padvigubino Romanas Yaremchukas. Prieš pat pertrauką, 45+5 minutę, rezultatą sušvelnino Vinicius.

76-ąją minutę brazilas išlygino rezultatą ir pasižymėjo dubliu. Krašto saugo įvartis buvo įskaitytas po VAR peržiūros.

Paskutinė rungtynių minutė pasižymėjo abejotinu epizodu. Rungtynių teisėjas Gilas Manzano sušvilpė galutinį rungtynių švilpuką, kai Brahimi Diazas kėlė kamuolį į baudos aikštelę, o kaip tik sekančią akimirką kamuolį į vartus pasiuntė Jude'as Bellinghamas. „Real“ komanda po rungtynių buvo labai pikta dėl šio epizodo.

Beje, mačas buvo pažymėtas ir kraupia „Valancia“ žaidėjo Moukhtaro Diakhaby trauma. Ant jo užgriuvo „Real“ žaidėjas Aurelienas Tchouameni.