U15 rinktinė kontrolinėse rungtynėse nugalėjo maltiečius © lff.lt

LFF Kauno treniruočių centre šiandien įvyko pirmoji Lietuvos ir Maltos vaikinų iki 15 metų rinktinių akistata.

Pirmajame kėlinyje Tomo Ražanausko treniruojama rinktinė dažniau kontroliavo kamuolį ir mėgino sukurti progas atakoje, nei varžovai, tačiau įvarčio pasiekti nepavyko. Maltos rinktinė besibaigiant kėliniui po kampinio pelnė įvartį.

Praleistas įvartis dar labiau motyvavo Lietuvos žaidėjus rungtis dėl pergalės ir antrajame kėlinyje lietuviai gerokai aktyviau vertė varžovus darbuotis gynyboje. Galiausiai, mūsiškių pastangos buvo vainikuotos įvarčiu 68 minutę, kurį įmušė Carmine Lukas Mennea.

Lietuviai persvėrė rezultatą savo naudai 74 minutę Gusto Gruodžio smūgiu, o 83 minutę Mangirdas Venckus įtvirtino galutinį rezultatą.

Atsakomoji rinktinių dvikova įvyks toje pačioje aikštėje pirmadienį nuo 13:00 valandos,

Rungtynių statistika: Lietuva U15 – Malta U15 3:1 (0:1)

LFF Kauno treniruočių centras, teisėjas – Simas Bulošas

Įvarčiai: 68 min. Carmine Lukas Mennea, 74 min. Gustas Gruodis, 83 min. Mangirdas Venckus (Lietuva); 41 min. Justin Pena Serna (Malta)

Įspėtas: 22 min. Tomas Jonyla (Lietuva)

Lietuvos vaikinų U15 rinktinės startinė sudėtis: Henrikas Adomavičius, Tomas Jonyla, Gleb Brotzmann, Arnas Naulickas, Augustas Valuckas, Carmine Lukas Mennea, Lukas Petrūnas, Vėjas Pocius, Markas Taučas, Arnas Jucius, Simonas Vinčiūnas.

Atsargoje: Nedas Blačkevičius, Rapolas Garšva, Lukas Skurvydas, Dominykas Zubavičius, Kristijonas Adomaitis, Mantas Česnokovas, Arijus Ahmadian, Kevin Bilotas, Gustas Gruodis, Airidas Mindaugas Voveris, Mandirgdas Venckus, Erikas Rasikevičius.