Ukraina dramatiškai pateko į Europos čempionato atrankos finalą © AP nuotr.

Ukrainos rinktinė Europos čempionato atrankos pusfinalio rungtynėse, rezultatu 2:1, išplėšė pergalę prieš Bosniją ir Hercegoviną.

Bosniai 56-ąją minutę išsiveržė į priekį, kai įvartį į savus vartus įsimušė Mykola Matviyenko.

85-ąją minutę rezulatą išlygino „Valencia“ narys Romanas Yaremchukas. 88-ąją minutę ukrainiečiams pergalę išplėšė puikų sezoną „Girona“ klube rungtyniaujantis Artemas Dovbykas.

Lemiamose rungtynėse dėl patekimo į Europos čempionatą, Ukraina susitiks su islandais. Pastarieji rezultatu 4:1 sutriuškino Izraelį.