"Vėtra" sutriuškino "Šilutę" © Eurofootball.lt
Penktojo "A lygos" turo rungtynėse Vilniaus "Vėtra" svečiuose susitiko su vienu iš pirmenybių autsaiderių "Šilutės" klubu ir iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 3-0.

Šilutės miesto stadionas, 300 žiūrovų
Teisėjas - Deivis Kančelskis
"%c00141" 0 - 3 Vilniaus "%c00123"
26' [0 - 1] Andrius Sanajevas (į savo vartus)
70' [0 - 2] Lima Severino
86' [0 - 3] Algis Jankauskas

"Šilutė": Aidas Fabijonas; Mindaugas Valančius (77' Nerijus Valskis), Andrius Sanajevas, Ivan Brezina, Akaki Khubutia; Tadas Kijanskas, Paulius Vaikasas, Vygantas Zubavičius (85' Martynas Normantas), Gediminas Vičius; Marius Bezykornovas, Gintas Podelis (60' Tadas Straleckas)

"Vėtra": Vaidas Žutautas; Nerijus Sasnauskas, Julius Raliukonis, Algis Jankauskas, Marijan Budimir, Pedro; Mindaugas Panka, Gediminas Butrimavičius (81' Jurij Tarkhanov), Egidijus Juška (60' Rolandas Karčemarskas); Lima Severino, Vitalis Stankevičius (46' Dejan Milošeski)

Startinėje "Vėtros" sudėtyje buvo keletas pasikeitimų. Dėl šeimyninių aplinkybių negalėjo žaisti gynėjas Andrius Skerla, todėl į gynybą teko atsitraukti Juliui Raliukoniui. Kapitono vietą saugų linijoje užėmė Egidijus Juška. Gynyboje buvo dar vienas pasikeitimas – vietoje Almiro Sulejmanovičiaus rungtynes pradėjo po ligos atsigavęs Nerijus Sasnauskas.

Susitikime Šilutėje jau žaidė kojos traumą išsigydęs Dejanas Milošeskis. Saugas aikštėje pasirodė po keitimo ir žaidė visą antrą kėlinį. Prie komandos prisidėjo ir vartininkas Stanislavas Kozyrevas, kuris liko tarp atsarginių.

Nuo pat mačo pradžios aikštėje dominavę ir varžovų vartus užspaudę "Vėtros" futbolininkai į priekį išsiveržė 26 minutę. Po Marijano Budimiro perdavimo į baudos aikštelę, kamuolį į savo vartus įsimušė "Šilutės" gynėjas Andrius Sanajevas.

Po pertraukos svečiai įmušė dar du įvarčius. 65 minutę iš Egidijaus Juškos gavęs perdavimą į baudos aikštelę, Lima Severino iš arti nukreipė kamuolį į vartų tinklą.

Rezultatas triuškinantis tapo 86 minutę - po kampinio smūgiu galva pasižymėjo Algis Jankauskas. "Vėtra" sutriuškino "Šilutę" rezultatu 3-0 ir "A lygoje" pakilo į 4 vietą.

Po pergalės "Vėtros" treneris Aleksandras Tarchanovas teigė, kad skirtumas galėjo būti dar didesnis: "Žaidimas buvo į vienus vartus. Varžovams rūpėjo tik gynyba, jie labai retai pereidavo centro liniją. Šiandien galėjome įmušti dar daugiau įvarčių, nes momentų sukūrėme tikrai daug. Rezultatyviau sužaisti trukdė ir aikštės kokybė, negalėjome rungtyniauti greičiau, o tai palengvino varžovams darbą ginantis. Progų realizacija išlieka nemaža mūsų problema"

A.Tarchanovas taip pat pasidžiaugė dėl to, kad į aikštę grįžo vienas komandos lyderių saugas Dejanas Milošeskis: "Džiaugiuosi Dejano sugrįžimu, nes jis yra vienas komandos lyderių ir tą įrodė jau pirmose rungtynėse. Deja, jis vėl gavo nedidelę traumą. Tikiuosi, kad ji nebus sunki ir Dejanas galės žaisti artimiausiose rungtynėse"