A. Belotti dublis padėjo "Torino" išplėšti tašką iš "Fiorentina" nagų (VIDEO)

Paskutiniajame 26-ojo Italijos čempionato turo mače susitiko turnyrinės lentelės kaimynai Florencijos "Fiorentina" bei "Torino".

Kaip rodo ir ekipų situacija, dvikova buvo išties atkakli bei permaininga.

Namuose žaidusią "Violą" į priekį po Joe Harto klaidos išvedė Riccardo Saponara, o šeimininkų persvarą dar pirmajame kėlinyje padvigubino po Borja Valero perdavimo nuo kampinio gairelės pasižymėjęs Nikola Kaliničius.

Dviejų įvarčių pranašumas atrodė įtikinamas, bet svečiai iš Turino nepasidavė ir sužaidus kiek daugiau nei valandą pelnė teisę mušti 11 metrų baudinį. Tiesa, čia sėkmė šypsojosi šeimininkams, nes juos nuo įvarčio išgelbėjo vartų skersinis.

Visgi, jiems ilgai džiaugtis neteko, nes baudinio nerealizavęs Andrea Belotti vos po kelių minučių įmušė galva.

Galiausiai, tas pats Belotti pelnė antrąjį įvartį 85-ąją minutę ir rungtynės baigėsi lygiosiomis 2-2.

"Fiorentina" 2 - 2 "Torino"
[1-0] 8' Riccardo Saponara
[2-0] 38' Nikola Kalinič
62' Andrea Belotti ("Torino") nerealizavo 11 metrų baudinio
[2-1] 65' Andrea Belotti
[2-2] 85' Andrea Belotti

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/10179395" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/13/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>