A. Herrera: "Real" šiuo metu yra stipriausia pasaulio komanda


"Manchester United" komandos su Anderiu Herrera priešakyje šią vasarą laukia du susitikimai su UEFA Čempionų lygos nugalėtoju Madrido "Real" klubu.

Pirmoji akistata įvyks Jungtinėse Amerikos Valstijose, kai jau artėjantį ketvirtadienį abu klubai susigrums draugiškose rungtynėse. Antroji dvikova žada kur kas daugiau intrigos - "Real" ir "Man Utd" ginklus tarpusavyje surems rugpjūčio 8-ąją dieną dėl UEFA Supertaurės trofėjaus.

Vienas "Man Utd" ekipos lyderių A. Herrera su dideliu nekantrumu laukia dvikovų su stipriausia planetos komanda.

"Real" šiuo metu yra pajėgiausia planetos komanda", - pagyrų varžovui negailėjo saugas. - Jie du kartus iš eilės laimėjo Čempionų lygą, tačiau dvikova Supertaurėje mus ypatingai motyvuoja".

"Aš esu labai motyvuotas, o rungtynės prieš "Real" bus didžiulis testas visai komandai. Sugrįžimas į Čempionų lygą buvo vienas svarbiausių mūsų tikslų, nes turėsime galimybę konkuruoti su tokio lygio komandomis.

Esame stipri komanda su treneriu, kuris visada nugali", - užbaigė A. Herrera.

Straipsnio įvertinimas: 5 2

Norėdami komentuoti prisijunkite (registruokitės) viršuje dešinėje.

Marčius33 (palaiko Real Madrid C.F.)
2017-07-16 23:19
1 2
...
Paskaičiau pirmus žodžius, Realo fanai atsako tik kai šmeižiamas jų mėgstamas klubas, tai darytų bet kuris fanas bet kurios komandos. O tu šūdo galbale nesugebi pripažint kad RM nesveikas klubas tai apeik posta vistiek nesugebi tinkamų argumentų parinkt šiūkšle naxui
Napalys
Napalys (palaiko Real Madrid C.F., Vokietija)
2017-07-16 23:17
2 8
Vaidas tikrai sugeba pralinksminti.. jį skaityti tas pats kas žiūrėti komediją Nuogas ginklas
Vaidoshius
Vaidoshius (palaiko Parma F.C., Lietuva)
2017-07-16 23:00
16 2
Dar jeigu prisiminim apie diskvalifikacijų dydžius, tiesiog spjūvis La Ligos komandoms į snukį. Ko gero po tokio skandalingo sezono Madref vėl nusimato totali sausra, kokie 4-5 sezonai iki sekančio La Ligos titulo, ir ko gero vėl neapsieis be savo koriešo J. Tebas pagalbos. Vienas iš rimtesnių mafijozų perliukų: https://www.sportskeeda.com/football/la-liga-president-javier-tebas-wants-real-madrid-win-el-clasico Net mūsų užkampyje A. Sabonis viešai nesako, jog nori Žalgirio pergalės LKL`e, o čia didžiausioj ir stipriausioj pasaulio lygoj šitaip prezidentas leidžia sau kalbėti Tragedija kažkokia.
Tadukas
2017-07-16 22:54
2 17
...
tu maziau cia trioxines geriau sakyk kur susimatom loxeli?
Vaidoshius
Vaidoshius (palaiko Parma F.C., Lietuva)
2017-07-16 22:53
21 4
Pyzė, realfaniai kaip duoda vaizdų Skandalas po skandalo tiek aikštelėje, tiek už jos ribų, žodis "kontraversiškas" šį sezoną vapše buvo neatsikiriama korumpuotųjų šiukšlių dalis, o jie šitas "pergales" kaip už rimtą priima ir regi kažkokį mistinį "dominavimą" Blia, nu ant kiek graudžiu lavonu reikia būti, kitų La Ligos klubų prezidentai po eilinių pavogtų rungtynių grasina ieškiniais teisme arba deda teisėjų foto su kyšiais į socialines erdves bei klausia kaip čia suprasti pas korumpuotųjų šiukšlių prisiekusį faną La Ligos prezidentą, bet negali gi "savų" tirti Teisėjai kartas nuo karto prieš El Classico prabyla apie spaudimą dovanoti korumpuotosioms šiukšlėms taškus, jeigu nepavyks aikštelėje, http://www.marca.com/en/football/real-madrid/2017/04/27/59023fb5ca474169398b4610.html dalina maikutes dar prieš grajus. Kartais tai net juokas neima paskaičius šitų kaimiečių komentarus, kyla klausimas ant kiek žiauriai nutolusioje visatoje jie randasi Dar čia būtų nieko, jeigu šitų mafijozų kišeniniai teisėjai neskandintų Barcos, tai sudaužytų korumpuotąsias šiukšles su visais teisėjų traukimais ką ir daro pastarąjį dešimtmetį, bet kai metrą į vartus įlėkę golai neskaitomi, tada tampa biški sunkiau Apie ČL prikolus vapše kraupu, vagystė prilygsta Bonucci transferui į Milaną
M-NUS
M-NUS (palaiko Real Madrid C.F.)
2017-07-16 22:36
2 17
Koks butthurtas... Man galvoj netelpa kaip Barcelonos fanai sugeba šnekėt apie teisėjus po mačo su PSG. Sakiau ir sakysiu, kad tai buvo vienas įspūdingiausių futbolo mačų ir pirmą kartą turbūt džiaugiausi už Barceloną, bet nu**** būkit jūs paprastesni biškelį ir sąžinės turėkit. Nejaugi taip sunku pripažint elementarią tiesą? Pagal Barcelonos fanų logiką galima sudėliot faktus taip, kad Realas pervažiavo Juvę, prieš kurią Barca buvo impotentiška. Bet taip remiantis daryt išvadas būtų kvaila, o kas geriausias Europoj ir pasauly tiesiog parodo titulai. Kad ir kaip jums bebūtų skaudu. iHala Madrid!
Neutralus
2017-07-16 22:22
1 9
Myliu_Futbola virink iš čia su savo Barca *, kur matai straipsnyje apie juos kažką? Užpisa kai susirenka balvonai po random straipsniu padiskuot kas turėjo laimėt BBVA lyga..
Marčius33 (palaiko Real Madrid C.F.)
2017-07-16 22:13
0 0
O jus barsos fanai kurie nepripažinat Kad rm geriausia , okey realas 1-2vietoje kaip ir Barsa.

Myliu_Futbola
Myliu_Futbola (palaiko FC Barcelona, Brazilija)
2017-07-16 21:57
4 0
*L3
Myliu_Futbola
Myliu_Futbola (palaiko FC Barcelona, Brazilija)
2017-07-16 21:56
9 0
LR rodo faktai, bet ne zaidimas... kalba buvo pradeta apie tai kam iki ko kur truksta. tai va ir padiskutavom, mano nuomone barca realui si sezona nenusileido nei kiek. nes mano akimis realo cl finale net neturejo buti, o lyga laimejo su barcos atimtais taskais. va tau ir faktai