A lyga: "Sūduva" nepaliko jokių vilčių "Stumbrui"

Marijampolės „Sūduva“ – pergalingame kelyje. Vladimiro Čeburino kariauna 29-ajame „SMScredit.lt A lygos“ ture iškovojo triuškinamą pergalę ir sugrįžo į trečią turnyro lentelės vietą.

„Sūduva“ savo sirgalių akivaizdoje net 6:1 (4:0) sutriuškino Kauno „Stumbrą“, patyrusį vieną iš skaudžiausių pralaimėjimų šiame sezone.

Marijampoliečiai pamatus pergalei paklojo jau pirmoje kėlinio pusėje. „Stumbro“ gynyba braškėjo tarsi sena kėdė, tad „Sūduvos“ futbolininkai per trumpą laiką pelnė tris įvarčius.

12-ąją minutę po savalaikio Tomo Radzinevičiaus perdavimo tiksliai vienu lietimu smūgiavo Predragas Pavlovičius, dar po šešių minučių puikų reidą surengęs bei į baudos aikštelę įsiveržęs Paulius Janušauskas nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą. 23-iąją minutę dar vieną ataką po Ernesto Veliulio perdavimo įvarčiu pavertė P. Pavlovičius.

Pasimetęs „Stumbras“ atsakė tik pavieniais išpuoliais, vienas kurių pasibaigė Naurio Petkevičiaus smūgiu į vartininką.

Savo ruožtu „Sūduva“ apsukų nemažino: šalia vartų smūgiavo tiek E. Veliulis, tiek T. Radzinevičius. Visgi 41-ąją minutę kamuolys ketvirtą kartą atsidūrė kauniečių tinkle. E. Veliulis surado baudos aikštelėje Andro Švrljugą, kuris laimėjo oro dvikovą bei puikiai smūgiavo galva.

„Stumbro“ treneris Mariano Barreto netrukus pakeitė puolėją Alexandre‘a Kore ir suteikė šansą debiutuoti naujokui Donatui Konikui. V. Čeburinas per pertrauką atliko du keitimus.

Kauno klubas antro kėlinio atrodė kiek energingesnis, bet be Cristiano Alexo smūgių į vartininką svečiai daugiau pavojingų epizodų kurį laiką nesukūrė. 57-ąją minutę sirgaliai pamatė gražiausią šio mačo įvartį. Po keitimo aikštėje pasirodęs Domantas Antanavičius perdavė kamuolį E. Veliuliui, kuris įsiveržė į baudos aikštelę bei didmeistriškai perkėlė Rafaelį Broetto.

Kauniečių puolimą kiek labiau pagyvino buvęs „Sūduvos“ saugas Giorgio Russo, tačiau šeimininkai pelnė šeštą įvartį. 80-ąją minutę antrą sykį šiame mače pasižymėjo A. Švrljuga, nukreipęs kamuolį į tuščius vartus po komandos draugo perdavimo.

Vienintelis „Stumbro“ pozityvas – debiutanto įvartis. 89-ąją minutę galva tiksliai smūgiavo D. Konikas pasižymėdamas mače, kurį tiek jaunasis puolėjas, tiek jo komandos draugai norės kuo greičiau pamiršti.