A. Novikovas Lenkijoje pelnė pergalingą įvartį (VIDEO)

Penktadienį Lenkijoje startavo devynioliktasis „Ekstraklasa“ turas, kurio metu įvartį pelnė Lietuvos rinktinės žaidėjas Arvydas Novikovas.

Lietuvio tikslus smūgis atnešė „Jagiellonia“ komandai pergalę 1:0 prieš „Sandecja Nowy S.“ klubą.

Iki 79-tos minutės žaidęs saugas pasižymėjo 67-ąją minutę, kai tiksliai realizavo vienuolikos metrų baudinį. Jo komandos draugas Fedoras Černychas šį kartą mačą pradėjo ant atsarginių žaidėjų suolelio ir į aikštę žengė po keitimo 70-ąją susitikimo minutę.

Po šios pergalės „Jagiellonia“ Lenkijos čempionate pakilo į antrąją poziciją, tačiau kitos šio čempionato komandos savo rungtynes sužais vėliau ir dvi iš jų „Legia“ bei „Korona Kielce“ dar gali aplenkti šią ekipą.