Geriausias pasaulio čempionato TV komentatorius?
  • N.Kesminas
  • P.Jakelis
  • Neturiu nuomonės

A. Novikovas žibėjo Lenkijoje, o "Jagiellonia" sutriuškino varžovus (VIDEO)

Antradienį triuškinamą pergalę „Ekstraklasa“ pirmenybėse iškovojo „Jagiellonia“, o Arvydas Novikovas buvo vienas iš pagrindinių pergalės kalvių.

20-ojo turo rungtynėse dviejų lietuvių atstovaujama komanda 5:1 sutriuškino „Korona Kielce“ ekipą ir įsitvirtino trečioje pirmenybių vietoje.

Puikų mačą sužaidė Lietuvos rinktinės saugas Arvydas Novikovas: jau vienuoliktą minutę po puikaus reido jis pelnė pirmąjį rungtynių įvartį, o sužaidus pusvalandį lietuvis atliko rezultatyvų perdavimą įvartį pelniusiam komandos draugui. 61-ąją minutę A. Novikovą pakeitė jo komandos draugas Fedoras Černychas, kuris atliko rezultatyvų perdavimą paskutiniam susitikimo įvarčiui.

A. Novikovo įvartis:

A. Novikovo rezultatyvus perdavimas:

Straipsnio įvertinimas: 6 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.

Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Gunner
1 20 12-12 21:20
Grazus ir ivartis ir asistas.
juodis
0 10 12-13 10:38
Novikovas geresnius batus už 200eur Hummels'e gavo.
.
0 9 12-12 21:42
"ųy" komentaras:
Gera forma visai Novikovo, Cernych biški jau nelabai muša. Jaga Jaga, sėkmės toliau.
Tokioj situacijoj dabar Fedoras atsidūręs: kontraktas galioja iki kitos vasaros, jo jis nežada pratęst ir tikisi jau žiemą išvykt, bet klubas nelabai nori paleist, tai gaunasi tokia trintis, kuri niekam nepadeda. Lenkijoj kalbama, kad periimt jį pas savęs žiemą labai norėtų Legia.
Tata
0 6 12-13 10:30
šiaip ir Fedia asistą atliko
Jotvingis
1 7 12-12 23:24
Ne viskas įvarčiais matuojama - po Černych perdavimo buvo paskutinis įvartis. Černych preitam sezona dažniausia buvo statomas puolėjo, todėl ir įvarčių buvo daug. Dabar jis dažniausiai krašte, todėl rezultatyvių perdavimų pas jį daugiau nei įvarčių. Abu lietuviai gerai ten žaidžia, pastoviai lenkų komentatoriai tarp trijų geriausių rungtynių žaidėjų bent vienas patenka, tai keista kad Černych jau antras rungtynes ne startinėje pradėjo.