Visos rungtynės
Kuri komanda triumfuos Čempionų lygoje?
  • Miuncheno "Bayern"
  • Madrido "Real"
  • "Roma"
  • "Liverpool"
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

A. Novikovas žibėjo Lenkijoje, o "Jagiellonia" sutriuškino varžovus (VIDEO)


Antradienį triuškinamą pergalę „Ekstraklasa“ pirmenybėse iškovojo „Jagiellonia“, o Arvydas Novikovas buvo vienas iš pagrindinių pergalės kalvių.

20-ojo turo rungtynėse dviejų lietuvių atstovaujama komanda 5:1 sutriuškino „Korona Kielce“ ekipą ir įsitvirtino trečioje pirmenybių vietoje.

Puikų mačą sužaidė Lietuvos rinktinės saugas Arvydas Novikovas: jau vienuoliktą minutę po puikaus reido jis pelnė pirmąjį rungtynių įvartį, o sužaidus pusvalandį lietuvis atliko rezultatyvų perdavimą įvartį pelniusiam komandos draugui. 61-ąją minutę A. Novikovą pakeitė jo komandos draugas Fedoras Černychas, kuris atliko rezultatyvų perdavimą paskutiniam susitikimo įvarčiui.

A. Novikovo įvartis:

A. Novikovo rezultatyvus perdavimas:

Straipsnio įvertinimas: 6 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.

Norėdami komentuoti prisijunkite (registruokitės) viršuje dešinėje.

Gunner
2017-12-12 21:20
1 20
Grazus ir ivartis ir asistas.
juodis
2017-12-13 10:38
0 10
Novikovas geresnius batus už 200eur Hummels'e gavo.
.
2017-12-12 21:42
0 9
Atsakymas į "ųy komentarą
Gera forma visai Novikovo, Cernych biški jau nelabai muša. Jaga Jaga, sėkmės toliau.
Tokioj situacijoj dabar Fedoras atsidūręs: kontraktas galioja iki kitos vasaros, jo jis nežada pratęst ir tikisi jau žiemą išvykt, bet klubas nelabai nori paleist, tai gaunasi tokia trintis, kuri niekam nepadeda. Lenkijoj kalbama, kad periimt jį pas savęs žiemą labai norėtų Legia.
Tata
2017-12-13 10:30
0 6
šiaip ir Fedia asistą atliko
Jotvingis
2017-12-12 23:24
1 7
Ne viskas įvarčiais matuojama - po Černych perdavimo buvo paskutinis įvartis. Černych preitam sezona dažniausia buvo statomas puolėjo, todėl ir įvarčių buvo daug. Dabar jis dažniausiai krašte, todėl rezultatyvių perdavimų pas jį daugiau nei įvarčių. Abu lietuviai gerai ten žaidžia, pastoviai lenkų komentatoriai tarp trijų geriausių rungtynių žaidėjų bent vienas patenka, tai keista kad Černych jau antras rungtynes ne startinėje pradėjo.