Visos rungtynės
Ar planuojate vykti į Rusiją stebėti PČ kovų?
  • Taip
  • Ne
  • Dar neapsisprendžiau

Visos apklausos

A. Vidalis: norime "Real" pribaigti jau pirmajame susitikime


Miuncheno "Bayern" saugas Arturo Vidalis neabejoja, kad jo atstovaujama komanda žengs į UEFA Čempionų lygos pusfinalį, tačiau lengvos dvikovos su Madrido "Real" klubu čilietis nesitiki.

Senojo žemyno turnyro burtai ketvirtfinalyje suvedė "Bayern" ir "Real" ekipas. Pirmoji tarpusavio akistata įvyks Vokietijoje, kur A. Vidalis tikisi išspręsti visus sunkumus, kad Madride liktų sutvarkyti tik formalumus.

"Dabar mūsų laukia dvi sunkios rungtynės prieš "Hoffenheim" ir "Borussia". Šios dvi rungtynės bus puikus pasiruošimas prieš dvikovą su "Real" klubu", - tikino A. Vidalis.

"Mes tikimės, kad jau pirmajame susitikime užsitikrinsime patekimą į kitą etapą. Mes turime būti ypatingai atsargūs su kamuoliu, nes jie stengsis pasinaudoti bet kokia mūsų klaida.

Nemanau, kad jie diktuos žaidimo sąlygas, manau, kad su kamuoliu būsime mes. Negalėsime paprastai prarasti kamuolių ir turėsime būti ypač atidūs nuo pat pirmųjų mačo minučių. Reikia tikėtis, kad mums pavyks pelnyti greitą įvartį", - tęsė čilietis.

Paprašytas pakomentuoti, su kuria Madrido komanda jam pačiam yra varžytis maloniau, A. Vidalis atsakė: "Su "Real" bus visiškai skirtingos rungtynės, nes jie savo progų nelaukia tiek, kiek "Atletico". "Real" yra didi komanda, kuri visada laikosi savo žaidimo braižo. 

Jie susikuria daug progų ir dominuoja rungtynėse. Ne veltui jie yra dabartiniai Europos čempionai."

Straipsnio įvertinimas: 0 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus. Registruokis.
bayern
1 17 04-04 16:28
Arturo Vidal on Real Madrid's match: "It will be a nice match, I am really looking forward to it. We are up against a team at the same level as us. We will see who is stronger, but I am very confident in this team, and that this will be our year in the Champions League." Stai ka jis ske
0 15 04-04 16:02
"Dabar mūsų laukia dvi sunkios rungtynės prieš "Hoffenheim" ir "Bayern". Pimiausiai ne su "Bayern" , o su Dortmund ( 04.08. ) Antra, kad su savimi žaist, dar negirdėjau. Ne "Bayern" , o "Bayer".
Payet8
Payet8 (palaiko Bayern Munich FC)
4 14 04-04 16:34
Gerai kad nori, bet geriau anksciau laiko nekalbeti.
UCL
9 16 04-04 17:02
Ziurek Vidali kad nebutu kaip 2013-14 sezone namuose 4-0 gavot
Futbolas
9 15 04-04 15:48
Čia ne Arsenal