Visos rungtynės
Kuri komanda triumfuos Čempionų lygoje?
  • Miuncheno "Bayern"
  • Madrido "Real"
  • "Roma"
  • "Liverpool"
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

A. Wengeras pateikė užuominą apie S. Kolašinaco perėjimą


Londono "Arsenal" treneris Arsene'as Wengeras nesutiko kalbėti apie gandus, siejančius klubą su Seadu Kolašinacu, tačiau pateikė rimtą užuominą apie vykstančias derybas.

Kairiojo krašto gynėjo sutartis su Gelzenkircheno "Schalke" baigsis jau šią vasarą, o jis yra įvardijamas vienu paklausiausių futbolininkų rinkoje.

Kiek anksčiau jau rašėmė, kad bosnis vietoje kitų juo taip pat besidominčių grandų nusprendė pasirinkti "kanonierių" ekipą, o Wengeras kalbas apie transferą gali neigti tik kol kas.

"Šiuo momentu galime paneigti šią istoriją", - prieš artėjančią FA taurės pusfinalio dvikovą su "Manchester City" sakė prancūzas. "Niekas su niekuo dar neužbaigta. Manau, yra svarbu nekalbėti apie perėjimus, tačiau kalbėti apie FA taurės pusfinalį."

Šią Wengero taktiką - viešai neigti ir nekalbėti apie vykstančias derybas su futbolininkais - teko matyti jau anksčiau. Visgi, sezonui artėjant į pabaigą Kolašinaco ateitis turėtų paaiškėti artimiausiu metu.

Straipsnio įvertinimas: 0 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.

Norėdami komentuoti prisijunkite (registruokitės) viršuje dešinėje.

Calcio
2017-04-21 10:25
2 3
No name. Ambition much. Fighting for 4th spot very.
:D
2017-04-21 09:31
1 0
Jo tik tai reikštų, kad Wengeras lieka dar treneriu, o tai lygu 4 vietai
Gunner
2017-04-21 01:01
1 0
Stebejau specialiai,tai pora asistu siandien padare,bet Shalke krito vistiek. Liuks pirkinukas butu i reikiama pozicija,uz Wengerui labiausiai patinkancia kaina.
Robke
2017-04-21 10:06
3 0
nezinau ko jus cia verkslenat ir apsimetant durniais... jau pries rinktiniu pertrauka buvo aisku kad lieka dviems supistiems sezonams.