A.Broko vedamas „Šilas“ Kaune nukovė „Stumbrą“

Dviejų A lygos komandų draugiškose rungtynėse Kaune debiutantas Kazlų Rūdos „Šilas“ net 3:0 (1:0) įveikė eksperimentavusią Kauno „Stumbrą“ ekipą.

Pirmą kėlinį aikštėje vyravo kieta, vyriška kova, žaidimas daugiausiai vyko aikštės viduryje. Retkarčiais įsiplieskančias aistras teisėjas užgesindavo parodydamas geltonas korteles. Kėlinio pabaigoje baudos smūgis netoli „Stumbro“ baudos aikštelės virto gražiu įvarčiu, kai Audrius Brokas „paguldė“ kamuolį į apatinį vartų kampą.

Antrajame kėlinyje kauniečiai pakeitė visą savo starto vienuoliktuką, bet žaidybinė iniciatyva dažniau priklausė Kazlų Rūdos futbolininkams. 62-ą minutę į  ataką pasijungęs Azamatas Dzolbajevas „uždarė“ puikų Andriaus Urbšio perdavimą ir padvigubino „Šilo“ persvarą.

79-ą minutę puikiai suveikė Ričardo Beniušio ir Audriaus Broko tandemas, pastarasis šaltakraujiškai išnaudojo situaciją, įmušdamas paskutinį rungtynių įvartį, o į savo sąskaitą įsirašydamas dublį.

„Šilas“ rungtyniavo tokia sudėtimi: M.Malinauskas, A.Račkus (46 min.A.Skroblas), A.Dzolbajevas, G.Urba (46 min. I.Tsyvilko), V.Bagdanavičius (68 min.E.Puzara), M.Dapkus(68min. A.Raginis), A.Urbšys (80min. T.Kvietkauskas), peržiūroje dalyvaujantis žaidėjas (40 min.A.Brokas), peržiūroje dalyvaujantis žaidėjas (62min.M.Radzevičius), N.Mačiulis (55 min. P.Kiselevskis), peržiūroje esantis žaidėjas (62 min.R.Beniušis).

„Stumbro“ starto sudėtis: M. Daškus, L. Artimavičius, A. Almeida, J. Nazare, Marcos, D. Romanovskis, V. Armanavičius, L. Mačerašvilia, B. Terry, B. Boatengas, O. Sissoko.

Kitas kontrolines rungtynes „Šilas“ žais pirmadienį, vasario 20 d. Marijampolėje su „Jelgavos“ (Latvija) ekipa, tuo tarpu „Stumbras“ jau šeštadienį, vasario 18 d., taip pat Marijampolėje susitiks su vietos „Sūduva“.