Visos rungtynės
Ar planuojate vykti į Rusiją stebėti PČ kovų?
  • Taip
  • Ne
  • Dar neapsisprendžiau

Visos apklausos

Agentas: Krooso perėjimas - amžiaus vagystė


Toni Krooso agentas Volkeris Struthas mano, kad, atsižvelgiant į dabartinę žaidėjų rinką, Toni Krooso perėjimas į Madrido "Real" gali būti vadinamas didžiausia amžiaus vagyste.

27-erių metų futbolininkas į "karališkąjį" klubą iš Miuncheno "Bayern" atvyko vos už 25 mln. eurų ir nuo to laiko dukart laimėjo Čempionų lygą bei FIFA Pasaulio klubų taurę bei po kartą - "La Liga" ir Ispanijos taurę.

Negana to, jo transferas įvyko praėjus vos kelioms dienoms po to, kai jis su Vokietijos rinktine triumfavo pasaulio čempionate Brazilijoje.

"Žvelgiant į šių dienų perėjimų mokesčius bei tuomet prisimenant, jog Toni buvo įsigytas vos už 25 mln. eurų, galima sakyti, kad Kroosas "Real" klubui yra amžiaus vagystė", - Struthas pasakojo Sport Bild.

"Žmonės, vadovaujantys Madrido "Real", po Čempionų lygos finalo Kardife mums sakė besidžiaugiantys, jog pas save prisiviliojo tokį žaidėją. Tiesiog žiūrint į perspektyvą, Jamesas Rodriguezas tuo pat metu į Madrido "Real" atvyko už 80 mln. eurų."

Įdomu, jog 2014 metais daugelio išgirtas Rodriguezas šiuo metu prarado vietą Ispanijos čempionų sudėtyje ir apskritai yra išnuomotas "Bayern".

Straipsnio įvertinimas: 4 1

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus. Registruokis.
gud
2 16 09-13 20:06
koks skirtumas del James? Nelipo jis reala visiškai. Jo nebuvo kur kišt. Isco 10 numerį užsicementavo ir pasodino ant suolo JR. O dėl Krooso kainos tai dabartinėm kainom turbūt 150 mln kaip nieko kainuotų.
Ronaldo
1 12 09-13 19:07
Krosas metus teturejo su Bayernu ir RM ji iskart padare top 5 pagal alga, tai Bayern galejo arba moket jam alga ir netekt 25mln arba paleisti i RM. Kaip bebutu tas pats Rodriguezas buvo vienas populiariausiu RM zaideju pagal vardo galia
Goblinas
0 4 09-14 09:23
"gud" komentaras:
koks skirtumas del James? Nelipo jis reala visiškai. Jo nebuvo kur kišt. Isco 10 numerį užsicementavo ir pasodino ant suolo JR. O dėl Krooso kainos tai dabartinėm kainom turbūt 150 mln kaip nieko kainuotų.
plet kiek cia kaushu ir straipsis kaushishkas visu pirma Kross buvo like metai Bavarijoje visu antra jis reikalavo arba moket 12 mln kiek jam siule Real arba paleist i Real. Jei Bavarija laikytu ji dar metus butu FOR FREE isejas, kaip tada vadintu AMZIAUS NEVAGYSTE,o Isekjimas Bavarija jam siule 4.5 mln metini uzdarbi, Kross nesutiko pratest sutarties tokiomis salygomis, islindo Real pasiuel 25 mln pagal situacija ir bavarija nusprende imt 25 nei nieko negaut kitamet...............................plet situacijos nezino ir komentuoja nesamones....o sitas ***s,kuris interva dave jis ligonis visiskas
gg
1 5 09-13 19:15
"robiszi" komentaras:
cia rimtai nereliai pigiai gavo realas jy , db manau iki 200 mln kazkur verte isaigus . Ir anglams ar psg pasiulius iskart griebtu krosa
kokie dar 200 mln, nebesvaik gal. vienintelis Neymar perejo uz tokia didele kaina, ir tai nereiskia kad kiti klubai taskysis tukiom sumom. realiai max 100 mln vertas Kroos, bet kad ziauriai pasiseke Realui su jo trsnsferu tai cia faktas.
Tanas
2 4 09-13 19:18
Grubiai galima sulyginti Kroso ir A.Sancheso atvejus. Likę 1 metai, vienas už 25, kitas dėl infliacijos už 50 vos neišėjo. Jokio apiplėšimo