"Ajax" Europos lygos pusfinalį pradėjo sudaužydamas "Lyon" (VIDEO)

Šį vakarą Amsterdame jau sužaistas ir pirmasis UEFA Europos lygos pusfinalis tarp vietos "Ajax" bei "Lyon" klubų.

Nyderlandų atstovai šiame turnyro etape atsidūrė tik per plauką, tačiau prieš varžovus iš Prancūzijos surengė puikų pasirodymą.

Sužaidus beveik 10 minučių puikų šansą pasižymėti turėjo svečių puolėjas Maxwellas Cornet, tačiau jo bandymą atrėmus vartininkui pavojingesnes atakas sekėsi rengti Peterio Boszo auklėtiniams.

"Ajax" į priekį išsiveržė po to, kai pirmojo kėlinio viduryje baudos smūgį puikiai pakėlė Hakimas Ziyechas, o jo perdavimą smūgiu galva išnaudojo Bertrandas Traore.

Nepraėjus nė dešimčiai minučių Traore pats tiksliai asistavo Kasperui Dolbergui, o rezultatas atėjus pertraukai galėjo būti ir 3-0, jeigu įmušti būtų pavykę Aminui Younesui.

Tiesa, Younesas savo įvartį pelnė vos prasidėjus antrajai rungtynių daliai, taigi, prancūzų triuškinimo pradžios ilgai laukti nereikėjo.

Puikų Nyderlandų klubo pasirodymą kiek apkartino tiksliu Mathieu Valbuena smūgiu pasibaigusi Lasse'o Schone'o klaida, bet galiausiai Ziyechas atliko jau trečią tikslų perdavimą, po kurio pasižymėjo Traore.

Taigi, į Lioną "Ajax" futbolininkai vyks turėdami įtikinamą persvarą.

Pirmoji antrojo pusfinalio tarp "Manchester United" bei "Celta Vigo" akistata vyks rytoj 22 val. 05 min. Lietuvos laiku.

"Ajax" 4 - 1 "Lyon"
[1-0] 25' Bertrand Traore
[2-0] 34' Kasper Dolberg
[3-0] 49' Amin Younes
[3-1] 66' Mathieu Valbuena
[4-1] 71' Bertrand Traore