Anglijoje - "Liverpool", "Man City" ir "Chelsea" klubų pergalės (VIDEO)

Šeštadienį vakare Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos dar šešerios 32-ojo turo rungtynės.

"Liverpool" klubas išvykoje susitiko su "Stoke City" futbolininkais. Jurgeno Kloppo auklėtiniai tik po sunkios kovos rezultatu 2-1 pranoko šeimininkus.

Pirmieji savo įvartį pasiekė "puodžiai" - 44-ąją minutę Jonathanas Waltersas nuginklavo Simoną Mignolet. Antrajame kėlinyje J. Kloppui teko daro išvadas ir į aikštę buvo įmesti Coutinho su Firmino.

Tai davė vaisių - 70-ąją minutę Philippe Coutinho išlygino rezultatą, o jau vos po dviejų minučių Roberto Firmino pelnė įvartį, kuris atnešė pergalę "raudoniesiems".

"Liverpool" su 63 taškais lieka trečioje pozicijoje ir nuo ketvirtos vietos turi dviejų taškų pranašumą.

Tiesioginiai "Liverpool" konkurentai dėl trečios vietos "Manchester City" futbolininkai namuose pasiekė užtikrintą pergalę prieš "Hull City".

"Miestiečiams" įvarčius pelnė Sergio Aguero, Fabianas Delphas ir į savus vartus pasižymėjęs varžovas. "Tigrų" gretose 85-ąją minutę paguodos įvartį pasiekė Andrea Ranocchia.

Likusios dvikovos baigėsi minimaliomis "Southampton" ir "West Ham" klubų pergalėmis bei nulinėmis "Middlesbrough" - "Burnley" lygiosiomis.

Paskutinėse vakaro rungtynėse lyderio pozicijoje žygiuojantis Londono "Chelsea" susikovė su "Bournemouth". Antonio Conte auklėtiniai rezultatu 3-1 šventė pergalę išvykoje.

Nugalėtojų gretose po įvartį pelnė Edenas Hazardas, Marcosas Alonsas ir į savus vartus kamuolį nukreipęs Adamas Smithas. 42-ąją minutę įvartį varžovų gretose pasiekė Joshua Kingas.

"Stoke City" 1 - 2 "Liverpool"
44' [1 - 0] J. Walters
70' [1 - 1] P. Coutinho
72' [1 - 2] R. Firmino

"Man City" 3 - 1 "Hull City"
31' [1 - 0] A. Eelmohamady (į savus vartus)
48' [2 - 0] S.Aguero
64' [3 - 0] F. Delph
85' [3 - 1] A. Ranocchiat

"Middlesbrough" 0 - 0 "Burnley"

"West Brom" 0 - 1 "Southampton"
25' [0 - 1] J. Clasie

"West Ham" 1 - 0 "Swansea"
44' [1 - 0] C. Kouyate

"Bournemouth" 1 - 3 "Chelsea"
17' [0 - 1] A. Smith (į savus vartus)
20' [0 - 2] E. Hazard
42' [1 - 2] J. King
68' [1 - 3] M. Alonso