Anglijoje - "Man Utd" ir "Tottenham" pergalės (VIDEO)

Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje tęsiasi 29-as turas, kuriame sužaistos dar dvejos rungtynės.

Be Aitoro Karankos likęs "Middlesbrough" namuose susigrūmė su ketvirtadienį Europos lygoje žaidusia "Manchester United" vienuolike. Jose Mourinho auklėtiniai pasiekė gana sunkią pergalę rezultatu 3-1.

30-ąją minutę "raudonuosius velnius" į priekį išvedė Marouane'as Fellaini, galva pasižymėjęs po puikaus Ashley Youngo perdavimo.

Antrajame kėlinyje "Man Utd" vienuolikei 62-ąją susitikimę minutę pavyko padidinti pranašumą iki dviejų įvarčių, kai neatidžiai Jesse Lingardo prižiūrėję "Middlesbrough" gynėjai sulaukė puikaus anglo smūgio į vartų stačiakampį.

Vis dėlto 77-ąją minutę šeimininkams pavyko sugrąžinti nedidelią intrigą šioje akistatoje, kai rezultatą sušvelnino Rudy Gestede. "Middlesbrough" dar bandė pakovoti, tačiau pačioje susitikimo pabaigoje galutinį tašką padėjo Antonio Valencia.

"Man Utd" iškovojęs pergalę pakilo į penktąją poziciją ir už savo nugaros paliko Londono "Arsenal".

Kitose rungtynėse Londono "Tottenham" namuose priėmė "Southampton" futbolininkus. Mauricio Pochettino auklėtiniai po atkaklios kovos rezultatu 2-1 pasiekė pergalę prieš svečius.

14-ąją minutę Christianas Eriksenas išvedė šeimininkus į priekį, o jau 33-ąją minutę Dele Alli nuo 11 metrų žymos padidino prananšumą. Antrojo kėlinio pradžioje "šventiesiems" pavyko sušvelninti atsilikimą, tačiau per likusį laiką komandos įvarčių nepasiekė ir pergale džiaugėsi šeimininkai.

"Tottenham" savo sąskaitoje turi 59 taškais ir rikiuojasi antroje pozicijoje. "Southampton" po pralaimėjimo lieka dešimtoje pozicijoje.

"Middlesbrough" 1 - 3 "Man Utd"
30' [0 - 1] M. Fellaini
62' [0 - 2] J. Lingard
77' [1 - 2] R. Gestede
90+3' [1 - 3] A. Valencia

"Tottenham" 2 - 1 "Southampton"
14' [1 - 0] C. Eriksen
33' [2 - 0] D. Alli (11 m. baudinys)
52' [2 - 1] J. Ward-Prowse