Anglijoje - reto grožio O. Giroud įvartis ir Šiaurės Londono klubų pergalės (VIDEO)

Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos paskutinės dvejos 19-ojo turo rungtynės.

"Watford" savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su Londono "Tottenham". "Širšės" nepajėgė sustabdyti įsibėgėjusio "Spurs" laivo ir patyrė pralaimėjimą rezultatu 1-4.

Įvarčiai pradėjo kristi pirmojo kėlinio viduryje. 27-ąją minutę Harry Kane'as išvedė svečius į priekį, o pranašumą tas pats anglas padidino jau už penkių minučių. Abu rezultatyvius perdavimus įsirašė Kieranas Trippieris.

41-ąją minutę rezultatas tapo triuškinantis - trečią įvartį į "Watford" vartus pasiuntė Dele Alli. Tas pats saugas antrojo kėlinio pradžioje pasiekė ketvirtąjį komandos įvartį.

92-ąją susitikimo minutę šeimininkai pasiekė ir savo garbės įvartį - pasižymėjo Younesas Kaboul.

Trečią pergalę paeiliui iškovojęs "Tottenham" klubas pakilo į ketvirtąją poziciją ir nuo lyderių išlaiko tą patį 10 taškų atsilikimą. "Watford" po nesėkmės nukrito į 13-ąją poziciją.

18 valandą Lietuvos laiku Anglijoje įvyko paskutinės 19-ojo turo rungtynės, kuriose susigrūmė Londono "Arsenal" prieš "Crystal Palace". "Kanonierių" pergalė pažymeta išskirtiniu Olivierio Giroud įvarčiu.

Rungtynių šeimininkai į priekį įsiveržė 17-ąją minutę, kai po puikios kontratakos O. Giroud pelnė karjeros įvartį. Alexis Sanchezas kėlė kamuolį į baudos aikštelę, o prancūzas "skorpiono" stiliumi nuo skersinio pasiuntė kamuolį į "Crystal Palace" ginamų vartų tinklą.

Pergalę užtikrinęs įvartis krito 56-ąją minutę, kai galva pasižymėjo Alexas Iwobi. "Arsenal" su 40 taškų užima trečiąją vietą ir nuo lyderių turi 9 taškų atsilikimą.

"Watford" 1 - 4 "Tottenham"
27' [0 - 1] H. Kane
33' [0 - 2] H. Kane
41' [0 - 3] D. Alli
46' [0 - 4] D. Alli
90+2' [1 - 4] Y. Kaboul

"Arsenal" 2 - 0 "Crystal Palace"
17' [1 - 0] O. Giroud
56' [2 - 0] A. Iwobi

Straipsnio įvertinimas: 0 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.

Norėdami komentuoti prisijunkite (registruokitės) viršuje dešinėje.

dannas
dannas (palaiko Arsenal FC, Vokietija)
2017-01-01 20:08
0 22
rimtai, nzn kas yra nesveikiau, ar pats vaidas ar tas *** apsimetinejantis vaidu.padarytumet pasauliui paslauga jei issikastruotumet abu, ne duok die tokie pasidaugins
Gnomo kekse
Gnomo kekse (palaiko BV Borussia Dortmund 09, Vokietija)
Atsakymas į "Valdoshius komentarą
Giroud'as neblogą įšovė Malkinės stiliaus goalą. Eilinis keliamas aukštas kamuolys iš krašto ir kelmas įmuša tap-in'ą iš keleto metrų. :D :D :D Pažiūrėkit į Messi goalus, vienas apeina 4 gynėjus ir kalą tiksliai į patį kamputį. O ne medinis skersas ir tapinas į vartus. :D :D :D O Totte šaunuoliai, sugebėjo Watford'o milžinus įveikti. Tik įdomu, kodėl tokie Anglijos malkos nesugeba nieko visiškai parodyti prieš normalius klubus, kuo met, reikia žaisti Čempionų lygoje. Deja, bet ČL žaidžia aukščiausi klubai iš Ispanijos, kaip Barcelona ir Atletico. Apie Madref'ą ir Penaldo šutvę nekalbėsiu, nes ten titulai ne laimimi, o perkami. :D :D :D Guardiola vis tiek parodys, kad ispaniškas futbolas visur dominuoja ir išsiverš į lyderių poziciją artimuosiuose turuose jau. O Penaldo išvis, galės nusipirkti dar vieną ČL finalą :D :D :D Mourinho irgi ne kažką, vertėjas bus atleistas iki trijų karalių. :D :D :D
tau gal 12 metu?
..
2017-01-01 19:48
0 12
Blia kai šiūkšlės atsigavę po vieno iš retų Guardiolos pralaimėjimų, jiem čia dabar šventė vaiknamiuose :D :D :D Nors ka ten Guardiolos pralaimėjimas, visa kaltė eina malkinės lygį vos traukiantiems Šhitty impotentams, Guardiola viską idealiai sustato, teko skaityt šiandien ESPN analizė kurioj buvo paskelbta, "most ideal sustatym" ir Guardiola su 98,7 procento idealumu užtikrintai pirmas pagal komandos ruošimo, antroj vietoj tam malkinės šiūkšlyne Tony Pulis su 47 procentais, tai apie ką čia šiūkšlės kalba :D :D :D Jeigu ne žaidėjų lavoniškumas ir varžovų perkami teisėjai, jau senai būtų atitrukęs Guardiola nuo visų. Guardiola ir yra vadinamas geriausiu istorijoje ne todėl, kad kažkokius titulus iškovoja, o todėl, kad idealiai paruošia komandas, kurias gali sustabdyti tik pačių žaidėjų lavoniškumas ar nupirkti teisėjai :D Bet sunku būti geriausiu, kai visokios šiūkšlės bando lot, panašiai ir su yra Messiu kuris visa laika dalina word class assistus, dribbles, pre assistus, pre free kickus, pre substitutionus, pre golus, pre retirementus, viskas aukščiausiam lygį, o ne kaip koks apsišaukėlis Criminaldo, kuris apart malmės kaimų daužymo, taip ir nėra nieko nuveikęs futbole, apart kelių graudžių reklamų ir eilinių beviltiškų žiūrovo vaidmenų svarbiausiuose mačuose :D :D :D
tu rimtai degradaves ziauriai.. dar nesu mates gyvenime didesio idioto kuris tokias paklodes pezalu rasytu... tas tavo gvardiola jau pralaimejo gal 4 macus paeiliai vistaproti..