Anglijoje - triuškinantis "Man City" pasirodymas bei prarasti "Arsenal" ir "Liverpool" taškai (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje trečiadienį vakare sužaistos likusios septynios 17-ojo turo rungtynės.

Rimtai į čempionų titulą nusitaikęs "Manchester City" be vargo išvykoje susidorojo su "Swansea". Pepo Guardiolos auklėtiniai džiaugėsi pergale rezultatu 4-0.

Pirmajame kėlinyje krito du įvarčiai - pasižymėjo Davidas Silva ir Kevinas De Bruyne. Antrajame kėlinyje dar po vieną pridėjo tas pats D. Silva ir Sergio Aguero.

Kitose rungtynėse po Mančesterio derbio "Man Utd" bandė atsitiesti prieš "Bournemouth". Jose Mourinho auklėtiniams planas pavyko - pagaliau įvarčių skonį pajutęs Romelu Lukaku 25-ąją minutę pasiekė pergalingą įvartį.

Taip pat pergales šventė Londono "Tottenham", Liverpulio "Everton" ir "Leicester City".

Nesėkmingai iškovoti pergalę bandė "Liverpool" ir Londono "Arsenal" klubai. "Liverpool" namuose nesugebėjo pralaužti "West Brom" gynybos, o "Arsenal" - "West Ham" klubo.

"Arsenal" klubas pergalės iškovoti nesugeba jau tris rungtynes iš eilės. Po 17-os turų "kanonieriai" nukrito į septintąją poziciją ir dabar turi taško atsilikimą nuo trijų komandų - "Burnley", "Liverpool" ir "Tottenham".

"Swansea" 0 - 4 "Man City"
27' [0 - 1] D. Silva
34' [0 - 2] K. De Bruyne
52' [0 - 3] D. Silva
85' [0 - 4] S. Aguero

"Southampton" 1 - 4 "Leicester"
11' [0 - 1] R. Mahrez
32' [0 - 2] S. Okazaki
38' [0 - 3] A. King
61' [1 - 3] M. Yoshida
69' [1 - 4] S. Okazaki

"Tottenham" 2 - 0 "Brighton"
40' [1 - 0] S. Aurier
88' [2 - 0] H-M. Son

"West Ham" 0 - 0 "Arsenal"

"Man Utd" 1 - 0 "Bournemouth"
25' [1 - 0] R. Lukaku

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10799474" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Newcastle" 0 - 1 "Everton"
27' [0 - 1] W. Rooney
89' J. Shelvey ("Newcastle") pašalintas iš aikštės

"Liverpool" 0 - 0 "West Brom"