Anglijos lygos taurė: "Liverpool" - eliminuotas, "Tottenham" žengė tolyn (VIDEO)

Antradienį vakare sužaista 11 Anglijos lygos taurės trečiojo etapo rungtynių.

Bene įdomiausia dvikova įvyko "Kings Power" stadione, kur "Leicester City" priėmė "Liverpool". Pirmajame kėlinyje dominavę "raudonieji" neatsilaikė prieš "lapės" - pralaimėjo rezultatu 0-2.

"Leicester" į pergalę vedė du puolėjai - 65-ąją minutę pasižymėjo antrajame kėlinyje po keitimo pasirodęs Shinji Okazaki, o pergalę 78-ąją minutę užtvirtino Islamas Slimani.

"Liverpool" nerado kuo atsakyti varžovams ir turėjo ne tik pripažinti pralaimėjimą, bet ir pasitraukti iš kovos dėl Anglijos lygos taurės trofėjaus.

Kitoje dvikovoje Londono "Tottenham" po atkaklios kovos palaužė "Barnsley" ir galiausiai nutraukė "Wembley" stadiono prakeiksmą. Pergalingą įvartį 65-ąją minutę pelnė Dele Alli.

Į kitą etapą taip pat žengė pergalęs iškovoję "Middlesbrough", "Norwich", "Bristol City", "Leeds", "Bournemouth", "Wolves",  "Crystal Palace", "Swansea" ir "West Ham" klubai.

Kol kas dar trijose rungtynėse vyksta pratęsimai.