• Ekipoje - talentų trūkumas, tiesiog toks italų lygis
  • Netinkamas požiūris į rungtynes prieš švedus
  • Neturiu nuomonės

Anglijos lygos taurės pusfinalyje - užtikrinta "Man Utd" pergalė VIDEO)

Antradienį vakare Anglijos lygos taurėje sužaistos pirmosios pusfinalio rungtynės.

Pirmajame tarpusavio susitikime "Manchester United" namuose priėmė "Hull City" futbolininkus. Jose Mourinho rezultatu 2-0 pranoko varžovus ir priartėjo prie patekimo į finalą.

"Raudonieji velniai" visą susitikimą dominavo su kamuoliu ir kūrė pavojingas atakas. Pirmajame kėlinyje pasiekti įvarčio taip ir nepavyko, tačiau per kitas 45 minutes šeimininkai sugebėjo pasiekti užsibrėžtą tikslą.

56-ąją minutę Juanas Mata po tikslaus Henrikho Mkhitaryano perdavimo nuginklavo varžovų vartininką, o pergalę rungtynių pabaigoje užtvirtino po keitimo aikštėje pasirodęs Marouane'as Fellaini.

Atsakomosios rungtynės "Hull City" tvirtovėje įvyks sausio 26-ąją dieną.

"Man Utd" 2 - 0 "Hull City"
56' [1 - 0] J. Mata
87' [2 - 0] M. Fellaini

Straipsnio įvertinimas: 0 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.

Norėdami komentuoti prisijunkite (registruokitės) viršuje dešinėje.

Stretford End (palaiko Manchester United FC)
Atsakymas į "Camel komentarą
Stupid one tai juokina: visada teigė, kad Comunity Shield ir League cup ir bevertės taurės. Ir net medalius mėtė į tribūnas (kai lopas gavo nuo Arsenalo). Gi šiemet tos taurės jau tokios svarbios patapo. Išverstaskūris kokių reta. Visos top komandos lygos taurėj jaunimą apšaudo, o tas tiek drebina kinkas, kad stipriausius žaidėjus leidžia. STUPID ONE EVER
Tai ką, United dabar jaunimą suleist,kad praloštu Hull'ui? *** konkretus. Turim pranašumą dabar prieš Hull'ą ir atsakomosiose rungtynėse galėsim leist tą jaunimą. Verksnys jibanas. Atmazus galvoja, kaip įkast United klubui.
ed
2017-01-11 00:23
9 27
nusizudyk, idiote. neseki united, tai ir * tylek. praeitam mace ilsino pagrindinius zaidejus, siame isleido. united 9 winai is eiles, o tu gali ciulpt pautus
2017-01-11 01:49
4 18
Atsakymas į "Max komentarą
Tai manure turi koki vartininka isskyrus de gea?? :D bicas non stop varo 100% varzybu suloses :D
tiek testebi MU zaidima pasiuzer kas kas zaide praita sestadieni suprantu kad nori pastumpti bet neisejo