Twitter

Visos žinutės

Anglijos lygos taurės pusfinalyje - užtikrinta "Man Utd" pergalė VIDEO)

(2017-01-10 23:40:36)

Antradienį vakare Anglijos lygos taurėje sužaistos pirmosios pusfinalio rungtynės.

Pirmajame tarpusavio susitikime "Manchester United" namuose priėmė "Hull City" futbolininkus. Jose Mourinho rezultatu 2-0 pranoko varžovus ir priartėjo prie patekimo į finalą.

"Raudonieji velniai" visą susitikimą dominavo su kamuoliu ir kūrė pavojingas atakas. Pirmajame kėlinyje pasiekti įvarčio taip ir nepavyko, tačiau per kitas 45 minutes šeimininkai sugebėjo pasiekti užsibrėžtą tikslą.

56-ąją minutę Juanas Mata po tikslaus Henrikho Mkhitaryano perdavimo nuginklavo varžovų vartininką, o pergalę rungtynių pabaigoje užtvirtino po keitimo aikštėje pasirodęs Marouane'as Fellaini.

Atsakomosios rungtynės "Hull City" tvirtovėje įvyks sausio 26-ąją dieną.

"Man Utd" 2 - 0 "Hull City"
56' [1 - 0] J. Mata
87' [2 - 0] M. Fellaini

Facebook - gauk naujienas ant savo sienos

Žymos: Anglijos Lygos taurė (Carling Cup) Manchester United FC Hull City Association Football Club

Straipsnio įvertinimas: 0 0

Rūšiavimas:

wong kito
wong kito
2017-01-12 09:56
0 0
Your article had provided me with another point of view on this topic. I had no strategy that things can possibly work on this way as well. Thank you for sharing your opinion. Obat Herbal Kanker Otak Stadium 3
diana rose
diana rose
2017-01-12 09:55
0 0
I just couldn't leave your website before telling you that I truly enjoyed the top rated high quality articles you present for your visitors? Will be returning again frequently to check up on fresh article Obat Herbal Kanker Usus
evelyn
evelyn
0 0
That is my first time check out here. From the tons of comments on your articles, I imagine I am not only one having all the enjoyment here! Obat Herbal Kanker Hati Stadium 4
5 2
Pranesame : 2017.01.15 Manchester United Red Bus 1-8 Liverpool ...Tai bus didziausia tragedija Premier lygos istorijoje kai Raudonas autobusas tiesiog bus sutryptas Liverpulio DIDVYRIU!!!!

5 2
Balley irgi bananus eda,o mu autobusas bezda i vienus vartus 1-4 sudauzys lochus kaimiecius manchesterio....