Anglijos "Premier" lygoje - favoritų pergalės (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje trečiadienio vakarą sužaistos paskutinės septynerios 28-ojo turo rungtynės.

Londono miesto derbyje susigrūmė "West Ham" prieš "Chelsea". Jose Mourinho vadovaujama ekipa minimaliu skirtumu palaužė šeimininkus ir toliau sėkmingai žygiuoja pirmoje vietoje.

Vienintelį bei pergalingą rungtynių įvartį 22-ąją minutę po Ramireso perdavimo pelnė Edenas Hazardas. Prieš artimiausius oponentus "mėlynųjų" ekipa turi 5 taškų pranašumą ir vienas rungtynes atsargoje.

Antroje vietoje žygiuojantys "Manchester City" futbolininkai taip pat neklupo ir rezultatu 2-0 nugalėjo "Leicester". Nugalėtojų gretose pasižymėjo Davidas Silva bei Jamesas Milneris.

Trečiąją vietą užimantis bei viltis pakovoti dėl Anglijos čempionų titulo vis dar nepraranda Londono "Arsenal" klubas, išvykoje rezultatu 1-2 palaužęs Londono "Queens Park Rangers".

Dramatišką pergalę rungtynėse su "Newcastle United" ekipa iškovojo "Manchester United". Puikų mačą žaidę Louiso van Gaalo auklėtiniai pergalę pasiekė po 89-ąją minutę pelnyto Ashley Youngo įvarčio.

Taip pat pergales šiame ture pasiekė "Stoke City" ir Londono "Tottenham" ir "Liverpool".

"Man City" 2 - 0 "Leicester"

45' [1 - 0] D.Silva

88' [2 - 0] J.Milner

"Newcastle" 0 - 1 "Man Utd"

89' [0 - 1] A.Young

QPR 1 - 2 "Arsenal"

65' [0 - 1] O.Giroud

70' [0 - 2] A.Sanchez

82' [1 - 2] C.Austin

"Stoke City" 2 - 0 "Everton"

32' [1 - 0] V.Moses

85' [2 - 0] M.Diouf

"Tottenham" 3 - 2 "Swansea"

7' [1 - 0] N.Chadli

19' [1 - 1] Sung-Yong Ki

51' [2 - 1] R.Mason

60' [3 - 1] A.Townsend

89' [3 - 2] G.Sigurdsson

"West Ham" 0 - 1 "Chelsea"

22' [0 - 1] E.Hazard

"Liverpool" 2 - 0 "Burnley"

29' [1 - 0] J.Henderson

51' [2 - 0] D.Sturridge