Antrasis "Premier" lygos mačas taip pat pradžiugino įvarčiais - jame užfiksuotos lygiosios (VIDEO)

2017-08-12 16:31:15 Premier League Liverpool FC Watford FC

Po pirmųjų Anglijos čempionato rungtynių, kuriose buvo pelnyti net septyni įvarčiai, vykęs "Watford" bei "Liverpool" mūšis taip pat nenuvylė.

Šį sezoną "širšių" vairą perėmęs Marco Silva galėjo džiaugtis jau aštuntąją minutę, kuomet po Jose Holebo pakelto kampinio galva pasižymėjo Stefano Okaka.

Mersisaido klubas sugebėjo atsitiesti įpusėjus pirmajam kėliniui. Jam perėmus iniciatyvą įvartis krito po Sadio Mane smūgio, kuriam tiksliai asistavo Emre Canas.

Visgi, "raudonieji" greitai vėl patyrė nokdauną, nes suklydęs jaunasis Trentas Alexanderis-Arnoldas sukūrė puikią progą Abdoulaye Doucoure.

"Watford" futbolininkai kovėsi išties puikiai, tačiau "Liverpool" komandai po pertraukos pavyko išsiveržti į priekį.

Iš pradžių antrajame kėlinyje nesužaidus nė dešimties minučių Mohamedas Salah išprovokavo vartininko Heurelho Gomeso pražangą baudos aikštelėje, o Roberto Firmino išlygino rezultatą nuo 11 metrų žymos. Dar po kelių akimirkų brazilas jau atliko rezultatyvų perdavimą minėtajam Salah.

Nors pavojingų progų buvo sukurta ir vėliau, atrodė, jog "širšės" kapituliuos bei pergalę švęs favoritais laikyti Jurgeno Kloppo auklėtiniai.

Visgi, jau per pridėtą laiką pavojingą smūgį atliko "Watford" naujokas Richarlisonas, o kamuoliui atsimušus nuo skersinio jį į vartų tinklą pasiuntė Miguelis Britosas.

"Watford" 3 - 3 "Liverpool"
[1-0] 8' Stefano Okaka Chuka
[1-1] 29' Sadio Mane
[2-1] 32' Abdoulaye Doucoure
[2-2] 55' Roberto Firmino (iš 11 metrų baudinio)
[2-3] 57' Mohamed Salah
[3-3] 90' Miguel Britos

Straipsnio įvertinimas: 0 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.

Norėdami komentuoti prisijunkite (registruokitės) viršuje dešinėje.

Atsakymas į "Modestaz komentarą
Kuo toliau tuo ta Premier lyga darosi labiau reklaminio pobudžio šou biznis, nes taip žaist kaip Chelsea tai dar sugebėt reikia..
Eik, tu, reklamini bizni, EPL todel ir geriausia lyga pasaulyje, nes cia visos komandos stiprios, o ne kaip Ispanijoj 2-3 zino i kuria puse kamuoli varytis reikia
Atsakymas į "ChelseaFC FcukLoserpool komentarą
Isgersiu sendien uz watforda ir uz chelsio pergale :))) su lygiosiom raudonieje gaidziai ;))