"Arsenal" namuose neatsilaikė prieš nukraujavusį "Man Utd" (VIDEO)

Šeštadienį vakare Anglijos "Premier" lygoje įvyko dar vienerios 12-ojo turo rungtynės.

"Emirates" stadione žiūrovai išvydo dviejų Anglijos gigantų dvikovą. Londono "Arsenal" savo žiūrovų akivaizdoje patyrė skaudų pralaimėjimą prieš "Manchester United".

Aktyviau nuo pat pirmos minutės žaidė "kanonieriai", kurie turėjo keletą progų prie Davido De Gea vartų. Tuo tarpu Louisas van Gaalas sulaukė prastos žinios - traumą patyrė ir aikštę palikti 16-ąją minutę turėjo Luke Shaw.

"Raudonieji velniai" pirmajame kėlinyje rimtesnių progų pasižymėti neturėjo ir po pirmųjų 45 minučių švieslentėje degė rezultatas lygus, 0-0.

Antrajame kėlinyje galiausiai buvo pelnytas pirmasis įvartis, tačiau jį pelnė "Man Utd" klubas, kurio šis tikslus smūgis buvo pirmasis į vartų plotą. 56-ąją minutę Antonio Valecia smūgiuotas kamuolys nuo Kierano Gibbso pasiekė "Arsenal" vartų tinklą.

Per likusį laiką Arsene'o Wengero auklėtiniai bandė "pasispardyti", tačiau gavo dar vieną skaudų smūgį - antrąjį įvartį. 85-ąją minutę po Angelio Di Maria perdavimo pasižymėjo Wayne'as Rooney.

Vis dėlto, penktąją pridėto laiko minutę "kanonieriai" sušvelino rezultatą, kai puikų įvartį pelnė po keitimo pasirodęs Olivieris Giroud, tačiau jo įvartis pergalės neatnešė.

Po pergalės "Man Utd" su 19 taškų pakilo į ketvirtąją vietą, o "Arsenal" nukrito į 8-ąją poziciją.

"Arsenal" 1 - 2 "Man Utd"

56' [0 - 1] K.Gibbs (į savus vartus)

85' [0 - 2] W.Rooney

90' [1 - 2] O.Giroud

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/7347016" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>